مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی عکس از او با پوشیدن یک ماسک تماس خود را وطن پرست

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه صورت گرفت به رسانه های اجتماعی برای ارسال یک تصویر از خود را با پوشیدن یک ماسک صورت و به طور غیر مستقیم به نام قانون “وطن پرست” — روشن محوری به دور از اوایل تمایل به پوشیدن صورت پوشش ،

“ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس و بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله” رئیس جمهور در توییتر نوشت با یک عکس از خود را با پوشیدن یک COVID-19 ماسک– نزدیک به سه ماه پس از آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می شود با پوشیدن ماسک ،

“وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!,” او اضافه شده است.

این تصویر نشان می دهد که تهمت پوشیدن یک ماسک با مهر ریاست جمهوری در طول سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در اوایل این ماه — اولین و تنها زمان تا کنون پوشیدن صورت پوشش در پس از سه ماه از امتناع از توان انجام این کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تغییر به تشویق ماسک-پوشیدن بود در درجه اول انگیزه floundering نظرسنجی شماره یک منبع نزدیک به رئیس جمهور با سی ان ان گفت.

برای ماه ها و مشاوران و تلاش برای به دست آوردن تهمت به پوشیدن یک ماسک و گفت که می تواند آنها “ماگا”, “مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس 2020” و یا حتی پرچم آمریکا بر روی آنها چاپ شده. اما او با استواری و تنها عینک ماسک یک بار ،

اما آن را تا جلسه ای با کمپین دستیاران در کاخ سفید هفته گذشته که در آن مشاوران با صراحت به او گفتم حتی شماره داخلی نشان داد آمریکایی ها را تایید نمی کند او در پاسخ به مسری شیوع, با توجه به رسمی که با حضور در آن جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توافق برای همین یک ماسک در والتر رید پس از سنگین “شفاعت” توسط مشاوران با توجه به یک مشاور ریاست جمهوری که خواست رئیس جمهور برای تنظیم یک مثال برای هواداران خود را با پوشیدن یک ماسک بر روی این دیدار است.

در یک سفر به یک کارخانه فورد در ماه مه برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او عینک یک ماسک بر روی بخش هایی از گیاه تور که خبرنگاران اجازه نداشتند گفت: “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

اما به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد در سراسر چندین ایالت بیشتر خواهان علنا تایید ماسک-پوشیدن در تلاش برای depoliticise آن را به عنوان به خوبی به عنوان ramping تا تلاش برای متقاعد کردن رئیس جمهور برای حمایت از پوشیدن ماسک.

پیش از آن در بهار مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تمسخر دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن برای پوشیدن یک ماسک و در یک نشست خبری در مارس او پیشنهاد کرد که آن را نمی خواهد به نظر می رسد ریاست جمهوری.

“به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز … من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه. من نمی دانم به نوعی من آن را نمی بینم برای خودم. شاید من تغییر ذهن من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود پس از آن.

حتی در میان افزایش تعداد موارد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او نمی خواهد در نظر ملی دستور نیاز به تمام مردم آمریکا به پوشیدن ماسک برای مبارزه با گسترش coronavirus.

قابل توجه پوشیدن ماسک صورت در ما تبدیل به یک موضوع بحث انگیز در دوران اخیر به کاخ سفید و مقامات بهداشت عمومی را اغلب متفاوت ایده شهروندان نیاز به پوشیدن ماسک به منظور مبارزه با گسترش ویروس.

متحده و محلات انتخاب شده اند متضاد استراتژی در صورت فزاینده coronavirus موارد است.

مقامات بهداشتی خود را تغییر داده اند موضع خود را در طول زمان به تحقیقات بیشتر در مورد کوروناویروس شیوع همه گیر به نور آمد. Fauci, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) به همه توصیه می شود قبل از آن در در سال است که آن را نه اجباری به پوشیدن ماسک صورت برای مبارزه با گسترش coronavirus.

اما به عنوان زمان پیشرفت, بهداشت مقامات اصلاح خود را زودتر مواضع و توافق کردند که با پوشیدن ماسک های صورت بسیار مهم است در متوقف کردن گسترش ویروس در پرتو اطلاعات جدید در دسترس محققان نشان می دهد که چگونه به سرعت SARS-CoV-2 رمان coronavirus گسترش می یابد.

که در ماه ژوئن نیز معکوس آن هدایت است. بهداشت جهانی و آژانس در حال حاضر می گوید کشورها باید اصرار به پوشیدن پارچه ماسک که در آن وجود دارد گسترده انتقال ویروس و جایی که فاصله فیزیکی دشوار است.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de