مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از قطعه گه رابرت کرافت می کند حداقل او می تواند انجام دهد


Illustration for article titled Trump-Supporting Piece of Shit Robert Kraft Does the Least He Can Do

تصویر: WCVB (YouTube)

New England Patriots صاحب رابرت کرافت است که امروز در اخبار برای ارسال هواپیمای خصوصی خود به چین به 1.7 میلیون N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در ماساچوست است.

تبلیغات

این بدون شک یک چیز خوب است. آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.

رابرت کرافت همچنین رئیس و مدیر عامل شرکت کرافت گروه LLC که اهدا یک میلیون دلار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته. شما می توانید می گویند که این مقدار کمک هزینه مختصر برای کسی که به ارزش هفت میلیارد دلار است. شما همچنین می توانید می گویند که او به پول بیشتر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بسیاری از آمریکایی ها را در 20 سال آینده ترکیب شده است. هر دو درست هستند.

تبلیغات

آن سخت است برای برخی از مردم برخی از سازمان ها و برخی از نشریات به آشتی با این واقعیت است که برخی در غیر این صورت شایسته مردم رای دادند و هنوز هم همچنان به حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها پیچ و تاب خود را به منطقی اوریگامی تلاش برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف آن. شده است وجود دارد یک کل اقتصاد از گزارش سیاست و رای گیری ساخته شده در اطراف حل این معما. چه سفر آنها را—چه باقی می ماند پنهان سرعت دست انداز است که تعهد خود را به دروغ این است که این کنند. چرا که اگر شما در نظر بگیرید بدون ابهام نژادپرستی و زن ستیزی به خارج از نزاکت است که فرض نجابت ریزید و شما با مردم بیش از حد خودخواه در مورد مراقبت از مغلوب ساختن پیشی جستن و ستم و کسانی که از او حمایت به طور خاص به دلیل آن است. و چه واقعی بود سخت می شود واقعی آسان است.

که در آن رابرت کرافت متناسب در معادله که من نمی دانم. من نمی دانم که این نوع از میلیاردر انسان دوستی است که معادل یک مافیا به ارائه بوقلمون از یک ون در روز شکرگزاری است. او زرنگ و دانا و زیرک و بنابراین او می دانست که دست انداز در افکار عمومی او می خواهم از این عمل خواهد فرو کردن حمایت خود را از فرد مسئول برای ماسک کمبود. نگاهی به عنوان مثال در پاسخ به Jemele هیل جیر و چگونه “نجابت” است repurposed به عنوان یک weaponized بالم که مهم تر از حقیقت است.

تبلیغات

زمانی که داستان از این در سال نوشته شده است و به خاطر وجود خواهد داشت یک فوریت به افتخار کسانی که به شدت در طول این بحران است. و افرادی مانند رابرت کرافت—کسانی که به علت بحران یا سیاسی و یا مالی—خواهد ایستاد و تقاضا غنائم خود را. شاید حتی یکی مثل او.

تبلیغات

من این را به عنوان طولانی به عنوان آن صادق است. اما من نمی دانم که چگونه او می خواهم در مورد احساس یک مجسمه ساخته شده از گه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im