مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بلع نور لامپ و تیراندازی تا مواد ضد عفونی کننده برای کشتن Coronavirus. ما Finna مرگ


Illustration for article titled Trump Suggested Swallowing Light Bulbs and Shooting Up Disinfectant to Kill the Coronavirus. We Finna Die

عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

من نمی دانم چه رئیس جمهور سابق باراک اوباما را به خانواده و با خانواده من به طور خاص اشاره به 53 درصد از زنان سفید که رای خود را در برابر منافع خود برای انتخاب گه پاشنه برای رئیس جمهور—اما ما در حال حاضر یک مرد در اتاق که پیشنهاد بلع نور لامپ و تیراندازی تا مواد ضد عفونی کننده.

تبلیغات

روز پنج شنبه طی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع مبدل به عنوان یک coronavirus مطبوعاتی که در آن او مماشات برخی از کون, نام بیل Bryanکه منجر Department of Homeland Security, علوم و فناوری بخش به انجام مناقصه خود را در اطراف یکی دیگر از خل نظریه مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد نور خورشید کشتن ویروس رئیس جمهور در زمان به تریبون و شروع به پرسیدن یک سری از سوالات عجیب و غریب مثل یک بچه در یک موزه پزشکی.

“بنابراین فرض ما آمار بدن با فوق العاده—آن است که آیا اشعه ماوراء بنفش و یا فقط یک نور قوی—و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود به دلیل تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صحبت برایان در طول جلسه NBC اخبار گزارش. “و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا از راه دیگر و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد.”

تبلیغات

اومم ما واقعا قرار است به این باما به طور جدی ؟

آیا خانواده او را بشنود صحبت کردن در مورد آوردن “نور داخل بدن”? چه اهمیتی است که او در مورد صحبت کردن ؟ و از آنجا که این برگ برنده ما در حال صحبت کردن در مورد شما می دانم که او نیست انجام می شود.

او سپس افزود: “من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

سگ ماده چیست ؟ در چه صورت این گه حتی حس و به همین دلیل پزشکان و متخصصان مانند لایحه Bryan نشسته وجود دارد اقدام به عنوان اگر این مرد نیست صحبت کردن در مورد انجام یک ضد عفونی کننده تنقیه?

تبلیغات

“این مفهوم از تزریق و یا خوردن هر نوع محصول پاک کننده به بدن است غیر مسئولانه و خطرناک است,” دکتر گفت: Vin گوپتا یک pulmonologist جهانی بهداشت کارشناس سیاست گفته NBC News. “این یک روش معمول است که مردم استفاده از زمانی که آنها می خواهند برای کشتن خود.”

آیا می شنوید ؟ خوردن مواد ضد عفونی کننده رایج است که راه کشتن مردم خود و رئیس جمهور فقط در زمان مرحله ملی به بگو شاید این یک راه برای’…خودت را بکش.

تبلیغات

رئیس جمهور بسیار گنگ…

چه گنگ است ؟

سازنده Lysol بود مجبور به صدور بیانیه ای هشدار در برابر هر گونه استفاده داخلی از آن تمیز کردن محصول.

تبلیغات

این همه به این دلیل که رئیس جمهور “تغییر بازی” داروی معجزه معلوم شد که برخی از مزخرف. و این بود که پس از او صرف برخی از 29 میلیون از پول مالیات دهندگان را به خرید بارهای از این گه تنها برای مطالعات می گویند که این ain’t it ارشد.

از ان بی سی نیوز:

آریزونا مرد درگذشت و در اواخر ماه مارس پس از مصرف کلروکين فسفات — اعتقاد به این امر محافظت از او را از تبدیل شدن به آلوده به کوروناویروس. این مرد گفت: ان بی سی نیوز که او تا به حال به تماشای تلویزیونی جلسات که در طی آن تهمت صحبت در مورد مزایای بالقوه کلروکين.

دکتر ریک روشن, یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی می گوید که او سرنگون شد و از کار خود در این هفته برای هل دادن به عقب بر خواسته است که او با ثبت نام در کلروکين درمان است.

برایان تحت بازجویی از خبرنگاران گفت: بعد از آن که فدرال آزمایشگاه نیست با توجه به چنین یک گزینه درمانی است. او افزود که گرما و رطوبت به تنهایی نمی کشتن ویروس اگر مردم نمی همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

تبلیغات

هنگامی که خبرنگاران از تلاش برای دریافت برایان به بزرگسالان در اتاق و تخت می گویند که رئیس جمهور و اوج coyote طرح به کشتن coronavirus شد لعنتی دیوانه این asshat را تنها متعهد به پذیرش این نوع کار او در آزمایشگاه خود را.

سگ ماده, متعجب? من حتی نمی باید یک آزمایشگاه و می توانم بگویم که درخشان نور در بدن کسی و یا انجام یک ضد عفونی کننده کولون صداهای گنگ AF. این است چگونه خطرناک رئیس جمهور تبدیل شده است; نه تنها او را به پخش اطلاعات غلط اما واقعی, دکتر, دکتر مثل دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ ندارد تخمدان به ایستادن و می گویند که این ممکن است اشتباهترین گه او شنیده ام در تمام زندگی خود را. به جای آن که در مورد خواسته گرما کشتن ویروس, او ارائه می دهد یک لنگ داشته باشید در مورد او شنیده نمی شود از آن به عنوان یک درمان اما او نمی داند که یک تب آیا کشتن یک ویروس است.

تبلیغات

برای اینکه عادلانه این بود که چهره او زمانی که رئیس جمهور بود در میکروفن spouting که مزخرف:

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و پریدن کرد و افزود: “شاید آن کار می کند. شاید آن کار نمی کند.” Nah, آن کار نمی کند و من آرزو می کنم یکی از والدین در این مرحله به شما خواهد گفت برای نشستن خود, کون کردن و صحبت کردن را متوقف چون شما شرم آور خانواده راه که مادر من بود وقتی من از یک جانورشناس چرا میمون ها پرتاب نگهداری خود را گه در اطراف قفس.

در دفاع از من بود 8 و آنها آن را انجام دهید برای نمایش تسلط.

چه تهمت را بهانه ای ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im