مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده شده حدود 17.8 تن از تجهیزات پزشکی به چین پس از اولین Coronavirus مورد در ایالات متحده زمانی که کمبود ضربه او سرزنش اوباما


Illustration for article titled Trump Sent Nearly 17.8 Tons of Medical Supplies to China After First Coronavirus Case in the U.S. When Shortages Hit, He Blamed Obama

عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل آگاه است که در Jan. 21 coronavirus تا به حال ضربه زدن به ایالات متحده آمریکا و زمین او انتخاب شده است (توسط الیگارشی روسیه) به حکومت. او نیز ممکن است داشته باشد شناخته شده از این بیماری را ویرانی در اوایل دسامبر است اما در Jan. 2130 ساله در ایالت واشنگتن بود که بازدید ووهان چین در حال تبدیل شدن به بیمار است.

در فوریه. 28 تهمت صحبت شد به یک گروه از مردم که عشق او را در چارلستون S. C. که در آن او ادعا کرد coronavirus صرفا دموکراتیک جعل که رقبای سیاسی بودند چرا که آنها از او متنفرم.

تبلیغات

“در حال حاضر دموکرات ها سیاسی coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها هیچ سرنخی از آنها حتی نمی تواند حساب خود را آرا در آیووا” او گفت: پس از یک دموکرات اولیه در زمان در حالی که به ادعای برنده NBC اخبار گزارش.

“این جدید خود را جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه اشاره کرد که حزب دموکرات را “تنها صحبت کردن نقطه” بود حمله به کاخ سفید در پاسخ به این کوروناویروس.

در حال حاضر سایت های خبری گزارش داد که در فوریه. 7 با کروناویروس کار راه خود را در سراسر ایالات متحده آمریکا کاخ سفید دولت ارسال می شود برخی از 17.8 تن از تجهیزات پزشکی که شامل ماسک ، ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به چین.

به معنای واقعی کلمه سه هفته پس از رئیس جمهور می دانست که اولین مورد از coronavirus تاييد شده بود در ایالات متحده او فرستاده 17. 8 تن از تجهیزات است که معادل یک سیاه گیری از “50 ‘لون صد” به چین است.

تبلیغات

از مادر جونز:

در یک اطلاعیه مطبوعاتی از وزارت امور خارجه به تاریخ Feb. 7 آژانس اعلام کرد که آماده شد به صرف $100 میلیون دلار برای کمک به چین به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش وجود دارد. روز آزادی مطبوعات به بیرون رفت مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او صحبت می کرد با رئیس جمهور چین شی جینپینگ و چین خواهد بود “موفق به خصوص به عنوان آب و هوا شروع به گرم و ویروس امیدوارم ضعیف تر می شود و پس از آن رفته است.”

در زمان ارسال منابع در خارج از کشور ممکن است به نظر می رسید مانند چیزی که حق انجام دهد. اما شایان ذکر است که این نسخه از حیاتی لوازم پزشکی آمد و دو روز پس از چند سناتور از جمله کانکتیکات دموکرات کریس مورفی ارائه شده برای تخصیص کنگره بودجه اضطراری برای پیشگیرانه سلامت اقدامات و تحقیقات به دفع این ویروس در ایالات متحده آمریکا—رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را پایین. “محلی سیستم های بهداشتی نیاز به منابع آموزشی و غربالگری کارکنان و غیره…” توییتی مورفی “و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

تبلیغات

و سپس هنگامی که آن همه رفت و به گه تهمت انجام آنچه او می کند بهترین و دروغ در سابق رئیس جمهور اوباما نام خوب و ادعا کرد که دولت او به دلیل کمبود ماسک و دیگر PPE.

تبلیغات

ایالات متحده در حال حاضر برخی از 140,904 (و شمارش) موارد coronavirus و یک رئیس جمهور که نمی تواند جزئیات را در سطح کلاس و در تلاش برای اضافه کردن سه رقمی اعداد. رسانه های اجتماعی شده است با بمباران عکس هایی از بیمارستان ها به دنبال مانند مناطق جنگی و پرستاران پوشیدن در خانه, دنده محافظ; برخی از آنها حتی به رسانه های اجتماعی با هشتگ #GetMePPE.

منظور من به این نگاه کنید:

تبلیغات
تبلیغات

و این فقط دلخراش:

تبلیغات

روز چهارشنبه با توجه به مادر جونز “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست جامعه بین المللی برای کمک های مالی از تجهیزات از جمله N-95 ماسک و دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده دست. اما حتی به عنوان مقامات خود بپرسید برای کمک های خارجی.”

شاید ما نمی خواهد نیاز به کمک دارید اگر کلارک Griswold از رئیس جمهور نیست ارسال همه ما گه به چین به خاطر او نادیده گرفته دانشمندان توصیه که کروناویروس در حال حرکت سریع است.

تبلیغات

این بخشی از دلیلی است که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: سی ان ان جیک Tapper صبح روز یکشنبه که تهمت کردم خون در دست او نیست که او می گه.

“او انکار در ابتدا مرگبار” پلوسی گفت: “مادر جونز ، مغلوب ساختن پیشی جستن bumbling fuckery و ناتوانی به “تجهیزات که در آن مورد نیاز است کشنده باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de