مغلوب ساختن پیشی جستن حذف بازرس کل بود که در مجموعه ای به نظارت بر مخارج محرک


Illustration for article titled Trump Removes Inspector General Who Was Set to Oversee Stimulus Spending

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

رئيس جمهور در پاسخ به COVID-19 pandemic تنها می تواند به عنوان یک shitshow. از پاسخ راه بیش از حد دیر به شعار اثبات نشده درمان تهمت بوده و مانعی برای بهبود تلاش است. هنگامی که او را نه فقط ضعیف مدیریت بحران, او در تلاش برای استفاده از آن است.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن است حذف گلن خوب از نقش خود به عنوان اقدام پنتاگون بازرس کل. خوب بود تنظیم و نظارت بر مدیریت از 2 تریلیون دلار بسته محرک مجموعه توزیع شود در ماه های آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین خوب با Sean W. o’donnell فعلی بازرس کل در سازمان حفاظت محیط زیست و نامزد جیسون Abend ارشد مشاور سیاست در ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها را بیش از نقش صورت دائمی است.

از واشنگتن پست:

به 2 تریلیون دلار coronavirus اضطراری صرف قانون ایجاد چندین لایه از نظارت از جمله یک بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته که قرار است به نظارت شورای بازرسان به طور کلی در صداقت و بهره وری. اواخر ماه گذشته تعدادی از بازرسان به طور کلی انتخاب خوب به عنوان رئیس پنل.

منتقدان این حرکت اشاره می کنند که این نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن undercutting هر شکل مستقل نظارت. فقط جمعه گذشته او اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی یک حرکت او مستقیم بستری بود برای انجام با اتکینسون و نقش آن در اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس درباره خلاف کاران شکایت در مورد رئيس جمهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین. پست گزارش Rep. کارولین Maloney (D-NY), رئیس خانه کمیته نظارت و اصلاحات گفت: “رئیس جمهور تهمت درگیر شده است در حمله علیه مستقل و بازرسان به طور کلی پس از جمعه گذشته به منظور تضعیف نظارت خود را از هرج و مرج و کمبود پاسخ به کروناویروس بحران است.”

یک بحران به طور معمول به ارمغان می آورد بهترین در مردم به عنوان ما سعی می کنیم تا با هم کار کنند برای دریافت از طریق این. این رئیس جمهور نمی, با این حال. این بحران دیده است او افراط بدترین گرایش. اعطا همه tendencies به طور کلی بد اما شما فکر می کنم که در یک وضعیت که در آن هزاران نفر در حال مرگ هستند روز به روز او می تواند حداقل مهار پشت در بودن اخلاقی به خطر بیافتد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im