مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد به واسطه یا حکمیت بین هند و چین در میان چهره خاموش در لاک

به عنوان هند و چین مشغول به کار هستند در چهره خاموش در خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او ارائه کرده است به “واسطه یا حکمیت” به “خشمگین مرز اختلاف” بین دو کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ارائه شده برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر موضوع در موارد متعدد. هند اما این پیشنهاد را رد کرد که دهلی نو معتقد است که هیچ نقش شخص ثالث در مسائل دو جانبه.

در یک صدای جیر جیر در چهارشنبه تهمت و گفت: “ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!”

با توجه به گزارش های چینی سربازان عبور کرده اند به سرزمین های هندی همراه 3,500 کیلومتر-طولانی لاک در Ladakh و شمال هند. در حالی که لاک است بالفعل مرز بین هند و چین وجود ندارد و مشخص شده مرز یا شمشیربازی در امتداد خط.

مناطق مختلف در طول لاک شاهد عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش به تازگی از جمله حادثه یک درگیری بین نیروهای نظامی در اوایل این ماه.

به عنوان بالا گرفتن تنش بین دو کشور مسلح به سلاح هستهای هند مدعی است که آن را در تماس با چین در محلی و در سطح دیپلماتیک.

چین ادعا کرده است که نیروهای خود بودند در پاسخ به فعالیت های ساخت و ساز توسط نیروهای هند و در حالی که هند گفته است که نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد لاک در Ladakh و هند.

رد چین ادعای خاطی توسط نیروهای هند و در سراسر چینی طرف وزارت امور خارجی گفت: هندی تمام فعالیت های انجام شده در آن طرف مرز تصریح می کند که هند همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت.

هند عمیقا متعهد به حفاظت از حاکمیت و امنیت آن گفت.

“هر گونه پیشنهاد که سربازان در حال انجام فعالیت در سراسر لاک در بخش غربی و یا هند بخش است که دقیق نیست. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز خط کنترل واقعی در هند-چین مناطق مرزی و رعایت آن را با وسواس,” MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de