مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد به اعلام محدودیت های جدید در ویزا به زودی; ممکن است جلوگیری از ورود کارگران خارجی به ما

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به زودی اعلام محدودیت های جدید در ویزا که به طور موثر جلوگیری از ورود کارگران خارجی با هدف حمایت از آمریکایی ها در مبارزه با بازار کار است که ویران coronavirus بیماری همه گیر.

اگر چه چند عمده شرکت های آمریکایی به خصوص در بخش تکنولوژی به حال خواست رئیس جمهور به خودداری از مسدود کردن جریان از کارگران خارجی به ایالات متحده تهمت خود گفت که وجود دارد خواهد بود بسیار کمی خروج از محدودیت های جدید. او مشخص شده است که این محدودیت خواهد بود ” تنگ ” و این است که چگونه آنها به احتمال زیاد باید در حالی که برای.

“شما به آنها نیاز دارید برای کسب و کارهای بزرگ که در آن آنها را افراد خاصی شده اند که در آینده برای مدت زمان طولانی اما بسیار کمی محرومیت و آنها بسیار تنگ” تهمت بود به نقل از خبرگزاری رویترز،. رئیس جمهور افزود: “و ما حتی ممکن است بسیار تنگ برای یک دوره از زمان.”

به گزارش آژانس خبری این مرحله است که آخرین در یک سری از اقدامات است که منتقدان را متهم کردند که رئیس جمهور آمریکا در اجرای این لباس از همه گیر پاسخ اما گفته می شود با هدف تحقق رئیس جمهور دیرینه هدف محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده است.

به عنوان یک پیشرو تهمت قبلا در ماه آوریل قرار موقت بلوک در برخی از خارجی ها از رسیدن به اقامت دائم در ایالات متحده است. او همچنین تجدید نظر در مرز سیاست اجازه می دهد سریع اخراج مهاجران سرگردان در مرز و قطع دسترسی به ما پناهندگی سیستم.

دولت آمریکا نیز بسته های غیر ضروری سفر در سراسر مرزهای بین المللی با مکزیک و کانادا یک مرحله است که تمدید شده است چندین بار در طول.

آن است که به ذکر است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخت موضع در مهاجرت از جمله ممنوعیت سفر و مهاجر سرنشینان مرکزی به زمین خود را برای انتخاب مجدد در سال 2020 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de