مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد ترویج اثبات نشده Coronavirus درمان با وجود واقعی پزشکان گفت: او نباید


Illustration for article titled Trump Keeps Promoting Unproven Coronavirus Cure Despite Actual Doctors Saying He Shouldn’t

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

امروز در “خانواده رئیس جمهور بود wilding” اخبار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما نشان می دهد که او در بسیاری از چیزها اما یک حرفه ای پزشکی است که یکی از آنها نیست.

به گزارش نیویورک تایمزتهمت است ادامه فشار برای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای درمان عفونت کرونا ويروسی به رغم وجود دارد که هیچ شواهد قطعی از اثربخشی دارو و پزشکی واقعی کارشناسان مشاوره و علیه او شعار آن را به عنوان درمان بالقوه.

تبلیغات

در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مواد مخدر است “در حال آزمایش در حال حاضر” و “وجود دارد که برخی بسیار قوی, قدرتمند, نشانه هایی است.” وی افزود: بیانیه ای که فوقالعاده نزدیک به یک بستری است که او در واقع نمی دانم چه جهنم او صحبت کردن در مورد: “اما چه می دانید ؟ من پزشک نیستم.”

“اگر آن کار می کند این امر می تواند شرم ما آن را انجام نمی دهد زود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که دولت فدرال خریداری کرده بود 29 میلیون قرص از مواد مخدر هیچ کس نمی تواند می گویند کار می کند. “ما در حال ارسال آنها به آزمایشگاه های نظامی ما, ما در حال ارسال آنها را به بیمارستان.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته, نشان دادن جهان است که او را درک نمی کنند که چگونه ناخواسته جانبی اثرات کار می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نمی خواهد اجازه می دهد Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد این موضوع.

تبلیغات

“شما می دانید که چگونه بسیاری از بار او در پاسخ به این سوال ؟ شاید 15 بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ماه گذشته یک سالمند در آریزونا زن و شوهر در زمان رئیس جمهور کلمات به قلب و تصمیم به درمان خود را با علائم مشابه صدایی کلروکين فسفات, مواد مخدر, که برای درمان استفاده می شود ماهی و نه انسان. به عنوان یک نتیجه, زن و شوهر بلافاصله بیمار شد و در نهایت درگذشت مسائل تنفسی. فکر می کنم یک حادثه بود که تعطیل کردن هر گونه فشار برای مواد مخدر است که هنوز هم نیاز به مطالعه شود. اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز تحت تأثیر خود را از روایت است.

تبلیغات

“ما لازم نیست که زمان برای رفتن و بگو هی بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از سال و آن را آزمایش و بیایید بیرون رفتن و تست با لوله های آزمایش و آزمایشگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این بار گزارش. “من دوست دارم به انجام این کار, اما ما مردم در حال مرگ است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

دکتر مگان L. Ranney یک پزشک اورژانس در دانشگاه براون در رودآیلند با اشاره به عوارض جانبی در مصاحبه با بار.

تبلیغات

“عوارض جانبی وجود دارد که به هیدروکسی کلروکین” دکتر Ranney گفت. “این باعث روانی علائم مشکلات قلبی و یک میزبان از دیگر عوارض بد.”

“ممکن است نقش آن را برای برخی از مردم” او افزود: “اما که به آمریکایی ها ‘شما لازم نیست که چیزی برای از دست دادن” است که درست نیست. مردم قطعا چیزی برای از دست دادن با در نظر گرفتن آن شدهاند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im