مغلوب ساختن پیشی جستن را در حال رفتن به مانند این: فاکس نیوز سنجی پروژه های او دست به Sanders, بلومبرگ و…Robinette?


عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

فاکس نیوز, رئیس جمهور, شخصی, صفحه یوتیوب انجام یک نظرسنجی که آنها پنجشنبه منتشر شد, و به خاک سپرده شد راه را در نتایج است که باید مغلوب ساختن پیشی جستن صورت مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز بد میلیاردر مایک بلومبرگ یا یوسف Robinette بایدن او می خواهم به از دست دادن همه آنها را.

Wayaminit, hol ،

چه مدت است که جو بایدن نام شده است “Robinette” و هیچ یک از خانواده به من گفت ؟ یکی از خوانندگان کاهش یافته است این در نظر؟! هیچ یک از خانواده به من ایمیل فرستاده شده به من بگویید از این اخبار در مورد دوم به گذشته بعد از ماه تاریخ سیاه در یک سال کبیسه?

تبلیغات

تمام این مدت من شده است انفجار سیاه و سفید از مردم برای حمایت از بایدن و همه خانواده فقط اجازه دهید من در مماس دانستن است که نام میانی خود را به نام او پس از نام معاون اجرایی رئیس جمهور نام است Robinette?!

Nigga. جو بایدن نام میانی است که در حال حاضر پشت خط در یک وفل خانه. جو بایدن نام میانی است که اساسا همه سیاه و سفید بالا پایین نیروی هوایی 1s. جایی در جهان متناوب جو بایدن نام وسط ایستاده است در MLK در wife-beater نوشیدن یک میلر اسب و کشیدن یک کول 100.

تبلیغات

من تا به حال یک مقاله کامل برنامه ریزی شده در نظر سنجی و به همین دلیل انتخابات لعنتی احمق و جو بایدن نام وسط راه می رفت به این مقاله مانند:

این گسل از بایدن کارکنان. کسی در کارکنان خود را باید شناخته ام این آنها باید شده ایم هل دادن “Robinette” در مقابل سیاه و مخاطبان به خوبی قبل از یوسف. راه همان است که رافائل ادوارد کروز خود را پنهان می کند لاتین میراث پشت “Ted” بایدن باید بوده ام هل سیاه و سفید خود را صدایی نام میانی به خط مقدم از برخورد. آن را ساخته ام به او نزدیک تر و بیشتر باور. آیا جو بایدن مبارزه با یک پسر قلدر به نام پاپ ذرت? بچه هیچ. اما Robinette بود! آیا جو بایدن دستگیر کنید در حالی که بازدید از نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی? تماشا ندارد. اما Robinette قطعا متوقف و frisked.

تبلیغات

این توضیح می دهد که همه چیز است. در اینجا من فکر کردم که اوباما انتخاب کرده یک بی کفایت و احمق و این همه سال بعد از آن را حس می کند, اوباما می دانستم که آنچه ما نیست; او می دانست Robinette.

بنابراین انتخابات لعنتی احمق. تا زمانی که نظر سنجی حساب برای دخالت آنها به این معنی نیست گه. همه 2016 انتخابات گفت که تهمت بود رفتن به از دست دادن و حدس بزنید چه, همه کسانی که, نظر سنجی, خیس, تخت, روسی, فاحشه, ادرار. بنابراین جدید فاکس نیوز نظرسنجی ناراحت تهمت? البته از آن خواهد شد و این یک چیز خوب است اما نظرسنجی ها مانند جو بایدن; آنها به این معنی نیست هر چیزی.

تبلیغات

در حال حاضر من هرگز می گویند این مورد Robinette چون Robinette یعنی همه چیز. جو بایدن است تا زمانی که بحث به این آدرس و بحث در مورد Robinette در سوم شخص.

“Robinette در حال رفتن به انجام چیزی که برای کشور شما بهترین بر این باورند که گه!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>