مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘اولین رئیس جمهور سیاه’ با توجه به سابق NFL بازیکن تبدیل پاستور جک آبجو


“من می گویند ths چون ماه تاریخ سیاه. تو اولین رئیس جمهور سیاه پوست,” بازیکن سابق NFL جک Brewer گفت: در ماه تاریخ سیاه رویداد در کاخ سفید در فوریه. 27.
عکس: تصویر

که در جهنم و آنچه در شیطان ؟

در طول یک ماه تاریخ سیاه جشن در اتاق کابینه در کاخ سفید در روز پنج شنبه گروهی از حامیان دونالد جان مونتاژ به ستایش او و مشتری جلب کردن رکورد خود را.

تبلیغات

یک نفر از بهره را غیرقابل توصیف – تماس فقیر POTUS “اولین رئیس جمهور سیاه.”

بله شما خوانده ام که به درستی.

“من به این می گویند چون ماه تاریخ سیاه. تو اولین رئیس جمهور سیاه پوست,” بازیکن سابق NFL جک Brewer گفت که این رویداد پیچ در پیچ پایین فاکس نیوز گزارش داد.

اگر چه برای همیشه لطفا برای رئیس جمهور باراک اوباما به دست آورده است که تمایز در تاریخ رسمی پس از انتخابات سال 2008 به بالاترین از زمین سابق مینه سوتا وایکینگ ها ایمنی گفت: در غیر این صورت.

“من یک دموکرات, همه زندگی من, اما من نه یک دموکرات” در حال حاضر 41 سال وزیر مقرر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بحثکه همچنین شامل رسانه های اجتماعی شخصیت های الماس و ابریشم و مارتین لوتر کینگ جونیور زاده Alveda پادشاه, در میان دیگران.

تبلیغات

“شما تغییر کرده و من. شما من را لمس کرد. و شما ساخته شده کار من رفتن به سطح دیگری. شما الهام بخش من است. و هر بار که من به آن زندان و از من بپرسید من چگونه بسیاری از آنها تا به حال جملات خود را کاهش می یابد و آنها با بالا بردن دست خود را, من می دانم که من انجام کار خدا و من با تشکر از شما برای آن.”

تبلیغات

اوه Yeezus.

فورت ورث تگزاس بومی بازی توپ در متدیست جنوبی دانشگاه قبل از کوتاه پنج سال نرم افزار حرفه ای است که او را دیدم زیگ زاگ در این فهرست اسامی از تیم NFL مانند غول نیویورک فیلادلفیا ایگلز و سنت لوئیس کاردینالز.

تبلیغات

آبجو نیز بنا به گزارش یک استاد در دانشگاه فوردهام شده است و آوازی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

در فوریه 20, Brewer نوشته شده در عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن با عنوان: “دعا در روح در همه زمان و در هر مناسبت. اقامت هشدار و مداوم در نماز خود را برای همه مؤمنان در همه جا”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>