مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل می کنند که نیروی آمریکایی در صنعت به تجهیزات پزشکی


Illustration for article titled Trump Invokes Defense Production Act, Which Would Force American Industry to Make Medical Supplies

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

جهان در حال تغییر است و روز به روز.

روز چهارشنبه تهمت استناد چیزی به نام دفاع تولید عمل می کنند (DPA) که اساسا نیروی “آمریکا در صنعت تولید تجهیزات پزشکی است که در تامین کوتاه مدت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

تبلیغات

با توجه به تپهبیمارستان سلامت کارگران و پرسنل اورژانس ممکن است به زودی از مهم شخصی پیشگیرانه تجهیزات “مانند ماسک ، روپوش و دستکش است که بسیار مهم برای نگه داشتن پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر امن است.”

“شده است وجود دارد هرگز یک نمونه مثل این که در آن بدون توجه به آنچه شما باید آن را به اندازه کافی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران تپه گزارش.

“اگر ما نیاز به استفاده از آن ما خواهید بود با استفاده از آن را در سرعت کامل پیش رو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت: دولت و استانداران که در صورتی که یک پلاگین بر روی هواکش و یا دستگاه تنفس به آنها ضربه تا آنجا که دولت فدرال در حال رفتن به بیش از حد بلند شدن آنها کمک کند.

تبلیغات

دموکرات کنگره تحت فشار قرار دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد DPA به عنوان متحده و منطقه شده اند و هشدار داد که کمبود منابع است یک تهدید واقعی برای کمک در درمان است.

“این امر اطمینان ما را به مواد ما باید در آماده به جای منتظر اختلال در زنجیره تامین جهانی به فروکش” 57 آمریکا در نامه ای نوشت به مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته تپه گزارش.

تبلیغات

تپه:

زنجیره تامین بسیار تیره و تار با توجه به تعرفه های چین تامین کننده اصلی کالاهای پزشکی به آمریکا

در حالی که برگ برنده دولت به تازگی گرفته شده برخی از عمل به سهولت آن تعرفه چین و کشورهای دیگر نیز مسدود کردن صادرات این محصولات به عنوان آنها به دنبال مبارزه با این بیماری همه گیر در درون مرزهای خود را.

از نگرانی برای سلامتی کارگران در ایالات متحده آمریکا است که کمبود N95 ماسک که به عنوان موثر در مسدود کردن ویروس ها از این کشورها ضعیف اتصالات فولاد ماسک.

تبلیغات

“انجمن پزشکی آمریکا همچنان به شنیدن از پزشکان در سراسر کشور کوتاه در مورد منابع و دسترسی محدود به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که لازم است برای حفظ سلامت مراقبت از نیروی کار و ایمن برای حفاظت از سلامت بیماران” دکتر جیمز Madara, مدیر عامل شرکت و معاون اجرایی رئیس جمهور از انجمن پزشکی آمریکا نوشت: در نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“پزشکان در حال رسیدن به خود را به دولت های محلی و ادارات بهداشت اما منابع خود را از [تجهیزات حفاظت شخصی] نیز ناکافی است.”

تبلیغات

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای صنعت آمریکا را محصولات پزشکی, چرا مقامات در چندین ایالت و اشاره کرد که آنها دریافت نکرده اما بخشی از درخواست تجهیزات حفاظتی? دولت فدرال گزارش ملی ذخایر لوازم پزشکی, پس چه می دهد ؟

یک HHS سخنگوی هیل گفت: نقش ذخایر است که به “پر کردن شکاف به طور موقت تا زمانی که آمریکا و محلات با همکاری بخش خصوصی می تواند به دولت های ایالتی و محلی نیاز دارد.”

تبلیغات

خوب, آن را مانند به نظر می رسد که زمان در حال حاضر. ما احتمالا نباید منتظر متحده به اجرا شروع به حمل و نقل اقلام است. منظورم این است که من هیچ جف بزوس اما من فقط میگم.

به عنوان آن می ایستد قوانین برای مبارزه با تانوس از بیماری های عفونی است که هنوز هم فریاد در یک صبح از حداقل دو پیاده رو دور (اجتماعی فاصله) شستن دست های خود را مانند شما باید بوده ام قبل از coronavirus و دست زدن به صورت خود را که ممکن است سخت ترین چیز برای من پس من عادت به زدن من اشاره گر انگشت و انگشت کوچک و صاف کردن ابرو من.

تبلیغات

مثل این:

تبلیغات

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که هنوز هم توصیه کرد که مردم به شرکت در تجمع بیش از 10 نفر که به معنی تمام Wayans خانواده هرگز نمی تواند به خانه در یک زمان.

اما تپه یادداشت آسیب پذیر ترین گروه سلامت کارگران که در “مقدم از coronavirus همه گیر” و در نتیجه اجرای یک خطر بالاتری از ابتلا به این بیماری است.

تبلیغات

که بدان معنی است که آنها در مواجهه با یک مشکل بزرگتر اگر تجهیزات حفاظتی نیست جایگزین شده است.

“ما که قرار گرفتن در معرض مداوم و ما نیاز به محافظت می شود” گفت: جودی شریدان-Gonzalez, رئيس جمهور از ایالت نیویورک انجمن پرستاران (NYSNA) و یک پرستار در مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس گفت: تپه.

تبلیغات

“اگر ما مریض ما نمی قادر خواهد بود برای مراقبت از کسانی که بیمار هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de