مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر این آگهی بسیار, مبارزات انتخاباتی خود خواسته است تا شبکه های به توقف در حال اجرا آن را—و یا دیگری


Illustration for article titled Trump Hates This Ad So Much, His Campaign Has Asked Networks to Stop Running It—or Else

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

هنگامی که از این همه گفته و انجام داده, تاریخچه رفتن به عقب نگاه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس و می گویند:

مغلوب ساختن پیشی جستن خرابکاری توپ در جهانی همه گیر نیست زیرا او هشدار داده بود یا نبود اطلاعات در دسترس به او افتاد تا آنجا که او را یک دروغگو و زمانی که امریکا نیاز او را به وحشیانه صادق باشید او آنچه دروغگو را انجام دهد.

تبلیغات

در حال حاضر تهمت رسمی فوق العاده PAC امریکا اولین اقدام در تلاش برای ارعاب ایستگاه های تلویزیونی در کلید میدان نبرد متحده با ارسال به شدت دقت کنید حروف از وکلا به توقف در حال اجرا صادقانه آگهی مورد تهمت را بی اثر و بی پروا (دفعات بازدید: بزرگ نهفته است) رهبری در جهانی همه گیر.

با توجه به داستان خام “در ایستگاه های تلویزیونی حاضر به جلو تبلیغ قرار داده شده توسط نرم افزار-بایدن فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا (PUSA) که به درستی اشاره کرد که نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC حتی ایستاده به تقاضا است.”

بنابراین وکلای مدافع برای Donald J. Trump برای رئیس جمهور کمپین با ارسال بس و دست برداشتن نامه ای به ایستگاه های تلویزیونی پخش آگهی و خواستار آن است که آنها را متوقف و به مردم حقیقت را ASAP!

آنها نه تنها در ارسال sternly دقت کنید ایمیل (یا نامه ای که می فرستد نامه در سال 2020?), آنها همچنین تهدید به خود را بزرگ پسر عموی کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) تا آنجا به ضرب و شتم خود ،

تبلیغات

در حالی که آنها نمی تهدید واقعی خشونت فیزیکی خام داستان اشاره می کند که “رئیس جمهور کنترل [FCC] که او را منصوب کمیسیون مستقل [و] می تواند خود را بکشید مجوز پخش اگر آنها منطبق نیست.”

در این نامه آمده است: “ایستگاه خود را یک تعهد به توقف و دست برداشتن از پخش [آگهی] بلافاصله مطابق با الزامات صدور مجوز FCC برای خدمت به منافع عمومی و برای جلوگیری از پر هزینه و وقت گیر دادخواهی.”

تبلیغات

همچنین ادعا می کند: “ما به طور رسمی تقاضای خود را در ایستگاه حاضر به ادامه پخش آن برای پاسخگویی به مسئولیت های خود به پخش اطلاعات نادرست” که خنده دار است با توجه به این رئیس جمهور است که پادشاه دروغگو (که او باعث می شود هر کس در کاخ سفید تلفظ به عنوان “لیر”).

آن می افزاید: “ایستگاه خود را مسئولیت برای ‘محافظت از نادرست و گمراه کننده یا فریبنده تبلیغات” و تهدید می کند که “خود را شکست به حذف این ویروس ad … می تواند خود را قرار دهید ایستگاه مجوز در معرض خطر است.”

تبلیغات

در زیر این آگهی که تهمت متنفر است و تلاش برای کشیده کردن هوا. لطفا احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن این آگهی تا آنجا که اینترنت می تواند رسیدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im