عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن است در اینجا مانند یک پدر که درست کردم اظهارنامه مالیاتی خود را: شما واقعا نمی توانید به او بگویید گه در حال حاضر!

پس او را استیضاح تبرئه تهمت خیلی پریدند تا در Adderall عزیزم گوساله خون و روسی ادرار است که او در حال حاضر گفتن در خود و او حتی نمی دهد!

تبلیغات

در طول یک پادکست ظاهر پنج شنبه با سابق روزنامه نگار-تبدیل-فاکس نیوز لنگر Geraldo ریورا—مردی که سبیل به نظر می رسد مانند یک چربی خون اشام رفتن را از طریق ایست قلبی راه می رفت و درگذشت او لب—Tکفل در حال حاضر به راحتی اذعان می کند که او فرستاده رودی جولیانی به اوکراین است.

“آن را عجیب و غریب به ارسال رودی جولیانی به اوکراین شخصی خود را وکیل ؟ شما ببخشید شما ؟ “سبیل پرپشت ریورا پرسید: سی ان ان گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “نه در همه” و به نام جولیانی نقش در داخل دولت شبیه به یک “جنگنده جرم و جنایت” فرض البته که مبارزان جرم را پایین دندان که شبیه یک دسته از شکسته Chiclets کشیده طریق یک خاکی میمون قفس.

“‘در اینجا انتخاب من: من مقابله با Comeys جهان یا من مقابله با رودی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به سابق FBI مدیر James Comey. مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که او یک طعم بسیار بد’ از US intelligence community به دلیل روسیه تحقیقات بنابراین او تبدیل به جولیانی,'” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

“هنگامی که شما به من بگویید که چرا من با استفاده از رودی و یکی از چیزهایی که در مورد رودی شماره یک او بهترین دادستان, شما می دانید, یکی از بهترین دادستان و شهردار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما همچنین دیگر رئیس جمهور تا به حال آنها. FDR تا به حال یک وکیل بود که عملا شما می دانید کاملا درگیر با دولت است. آیزنهاور تا به حال یک وکیل. همه آنها تا به حال وکلا.”

سگ ماده, متعجب? نه جدی چه این ماده فقط می گویند ؟

در طول استیضاح تحقیقات تهمت سوگند یاد او نیست ارسال جولیانی به اوکراین است. او به معنای واقعی کلمه گفت: در ماه نوامبر که در او نیست مستقیم جولیانی به “چیزی” در اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:”نه, من فکر نمی مستقيم او” اما پس از آن با تماس جولیانی بزرگ “فساد جنگنده.”

تبلیغات

با وجود همه علائم نشان می دهد که هیچ فساد از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز فرستاده وکیل شخصی اش به اوکراین به حفاری تا چیزی.

از سی ان ان:

در مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این تصمیم به “استفاده از” جولیانی حتی اگر ما دیپلمات قبلا شهادت دادند که جولیانی تضعیف کرده دیرینه سیاست آمریکا در مورد اوکراین است.

جولیانی بود یک بازیکن مرکزی در این رسوایی که تهمت استیضاح هر چند رئیس جمهور بود و تبرئه توسط سنا در هفته گذشته. چند تن از شاهدان توصیف چگونه جولیانی ملاقات با مقامات سابق اوکراین در جستجوی خاک در برابر جو و هانتر بایدن. دیگر بازیکنان کلیدی توضیح داده شده که چگونه جولیانی و متحدان خود را تحت فشار اوکراین به اعلام تحقیقات به Bidens.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته انکار آمد در ماه نوامبر هنگامی که مجلس نمایندگان را در دست بررسی رئیس جمهور انجام با اوکراین است. چندین دیپلمات و امنیت ملی مقامات شهادت دادند که جولیانی شد رقم مرکزی در فشار مبارزات انتخاباتی به امن سیاسی به نفع از اوکراین. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره جولیانی در تماس تلفنی خود در تابستان گذشته با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

در این هفته پس از خود را تبرئه تهمت گرفته است یک سری از گام های جسورانه برای مجازات مخالفان خود و پاداش خود شدند. او اخراج چند مقامات آمریکایی که تا به حال علیه او شهادت در استیضاح تحقیق و او با موفقیت لابی وزارت دادگستری به آب پایین آن است که درخواست دیرین خود را مشاور راجر سنگ چهره به عنوان بسیاری از نه سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن است و جسورانه در ورود او به خاطر او احساس شکست ناپذیر است. در واقع او را در اینجا مانند Sheree صحبت آنتونی در مورد حزب “که gon’ بررسی من بو?!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im