مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار برای اعلام دولت ملی اضطراری


Travelers wait for luggage wearing face protection at Sky Harbor Airport on March 12, 2020 in Phoenix, Arizona.

مسافران منتظر توشه پوشیدن حفاظت از صورت در آسمان فرودگاه بندر در روز 12 مارس سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا.
عکس: مسیحی پترسن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای اعلام ملی اضطراری روز جمعه با استناد به استافورد عمل به قرض دادن فدرال برای کمک به دولت ها و شهرداری ها در حال مبارزه با کروناویروس.

با توجه به گزارش چند رئیس جمهور انتظار می رود که به اعلام دولت ملی اضطراری در 3 p. m. ET.

تبلیغات

از ایسنا:

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد جمعه با امانوئل پاکسازی فرانسه رئیس جمهور توییتی در مورد این بیماری همه گیر و توافق برای سازماندهی یک ویدئو کنفرانس با رهبران جهان روز دوشنبه به منظور هماهنگی تلاش های تحقیقاتی در واکسن و درمان و کار در مورد چگونگی پاسخ به, اقتصادی, خرید اینترنتی.

کاخ سفید بوده و تحت فشار به سطح شیب دار تا تلاش های جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر پس از یک بدون زرق و برق شروع می شود. فرمانداران و شهرداران سراسر کشور درخواست شده است برای کمک به از بین بردن استرس ناشی از لغو رویدادهای عمومی و تعطیلی مدرسه.

با توجه به بلومبرگ ، “اعلام ملی اضطراری اجازه می دهد دولت به مارشال منابع اضافی برای مبارزه با ویروس و همچنین علائم نمادین نقطه عطفی برای رئیس جمهور که بارها نسبت coronavirus به آنفولانزای فصلی و اصرار داشت که دولت او تا به حال وقوع تحت کنترل است.”

تبلیغات

حزب دموکرات اساسا التماس مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد استافورد عمل “و دیگر فاجعه اعلام درخواست” که انتشار برخی از 42 میلیارد در بودجه برای دولت در پریشانی.

“اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد دولت به درخواست 75% فدرال هزینه-به اشتراک گذاری برای هزینه های که شامل کارکنان اورژانس, پزشکی, آزمون, لوازم پزشکی, واکسن, امنیت برای تجهیزات پزشکی و بیشتر” گزارش بلومبرگ.

تبلیغات

آخرین اضطراری اعلام عمومی بهداشت تهدید شد در سال 2000 هنگامی که پرزیدنت بیل کلینتون اعلام وضعیت اضطراری در نیویورک و نیوجرسی در پاسخ به این ویروس نیل غربی.

این داستان در حال شکستن است لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de