مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت می کند اگر شما مرد ایستاده در خط برای رای دادن زمانی که شما در حال رای گیری برای او


Illustration for article titled Trump Doesn’t Care If You Die Standing in Line to Vote as Long as You’re Voting for Him

عکس: داگ میلز-استخر (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت است نه یک انسان هوشمند.

او یک مرد از چیزهای ساده است. او خواسته های وفاداری. او خواسته است که مردم او را ببینید که چگونه او خود را می بیند. او خواسته است که به مردم دروغ برای او. او خواسته است که او برنده شدن در همه هزینه.

تبلیغات

بنابراین هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است که “جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن است. پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” که او نوشت در توییتر او را گفتن امریکا دقیقا چگونه او قصد دارد در سرقت انتخابات.

که در آن است. حرکت در امتداد وجود دارد به عنوان هیچ چیز دیگری به اینجا مراجعه کنید.

در اینجا چیزی است که تهمت و خواهان این واقعیت را می دانیم: که بیشتر رای مردمبه خصوص مردم رنگ جمهوری خواهان نمی کرایه هست.

در اینجا چگونه هیولایی روزانه را توضیح می دهد:

حزب جمهوری خواه پایه سفید رای دهندگان میانه به درآمد بالا رای دهندگان با قدرت در میان رای دهندگان مسن تر. این شده است به طور سنتی ترین و قابل اعتماد رای دهندگان در پایین مشارکت مردم در انتخابات و جمهوری خواهان به سادگی وحشت زده توسط این ایده از هر چیزی که ممکن است تشویق افزایش غیر سفید مشارکت مردم است.

تبلیغات

وجود جهانی و همه گیر می افتد که باعث می شود در خارج از خانه خطرناک و در عین حال تهمت و لعنتی دیوان عالی کشور معتقد است که هر کس باید بیرون بروید و رای به جای مطمئن شوید که هر رای دهنده است که شنیده می شود به دلیل تاثیر آن بر جمهوری خواهان.

تهمت نمی دهد در مورد ایمنی شخصی; پس از مغلوب ساختن پیشی جستن hemmed و hawed برای هفته ها در مورد اینکه آیا coronavirus می تواند کشنده خود را جراح عمومی بیرون آمد و گفت: این قرار بود به بدترین هفته تا کنون. و هنوز دیوان عالی کشور ساخته شده ویسکانسین رای دهندگان در وسط یک بیماری بسیار عفونی به رای دادن در حالت اولیه روز سه شنبه دادگاه به معنای واقعی کلمه به آنها گفت “به سرپیچی از دستورالعمل های فدرال و محلی اقامت در خانه سفارش در سفارش به بازیگران برگه های رای.”

تبلیغات

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers تلاش برای به تاخیر انداختن رای گیری اولیه در دولت اما دیوان عالی کشور بالاترین دادگاه در زمین گفت:”Nah پسر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام پست الکترونیکی-در رای گیری—یکی از گزینه های است که می تواند کمک به حفاظت از رای دهندگان که حزب دموکرات می خواهید—”وحشتناک” و “فاسد” در حالی که در حال اجرا خود را بزرگترین کمپین تجمع مبدل خود را به عنوان coronavirus وظیفه نیروی اخبار جلسات اما در نمونه مغلوب ساختن پیشی جستن مد او همچنین اشاره کرد که او رای دادند از طریق پست در فلوریدا اولیه در ماه گذشته.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ توضیح دهید که چرا آن را OK به صورت رای خود را به دفعات مشاهده شده اما نه هر کس دیگری که آن را می آید به پست الکترونیکی-در رای گیری اما تهمت می داند که پایگاه خود را بنابراین شما می دانید آنچه که به معنی: ساخته شده-داستان از مردم نشسته در اطراف چاپ برگه های رای خود را در صفحه اصلی کامپیوتر و امضای کسانی که سگ مانند دیوانه ها به سرقت انتخابات است.

“شما هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است. من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید.

تبلیغات

“شما نگاه کنید در آنچه انجام می دهند, جایی که آنها گرفتن هزاران پست الکترونیکی-در آراء و آنها را تخلیه آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه. “من به شما بگویم آنچه که من لازم نیست به شما بگویم که شما می توانید نگاه آمار—وجود دارد بسیاری از نادرستی رفتن همراه با پست الکترونیکی-در رای گیری الکترونیکی-در برگه های رای.”

اما NPR اشاره می کند که در حالی که وجود دارد بسیار نادر موارد تقلب انتخابات هر دو در فرد و پست الکترونیکی-در وجود دارد کمی بیشتر با پست الکترونیکی انتخابات اما هر دو گزینه می تواند انجام شود ایمن است.

تبلیغات

“جایی که وجود دارد این است که تقلب در این سیستم آن را واقعا به نظر می رسد در پست الکترونیکی انتخابات,” Lonna Atkeson, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیومکزیکو NPR گفت. “وجود دارد برخی از وجود تعداد زیادی نیست. من فکر می کنم وجود دارد کمی.”

چرا همه از این موضوع ؟ خوب با توجه به Milwaukee Journal Sentinel خبرنگار مریم Spicuzza, کمتر از 3 درصد از رای دهندگان ویسکانسین تبدیل به رای:

تبلیغات

و پس از آن وجود دارد این است که از سیاسی:

دموکرات کنگره را تحت فشار قرار دادند برای بیشتر بودجه فدرال به منظور تسهیل رای-توسط-mail قابلیت و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پیش بینی شده در هفته گذشته است که این کشور را “احتمالا در حال حرکت به رای دادن از طریق پست” باقی مانده از سال 2020 انتخابات فصل است.

تبلیغات

حالا تصور کنید اگر coronavirus است که هنوز هم حلق آویز در اطراف در ماه نوامبر و رئیس جمهور و دیوان عالی کشور می گویند که آنها می خواهند مردم را به خط تا به رای که به طور خودکار به این معنی است که سیاه مردمی است که رای گیری در حالی که ما از آنها بدم میاید رئیس جمهور فعلی ما خودمان را دوست دارم بیش از حد به خطر مرگ برای سرنگونی این نارنجی داستد hag که به معنی پایین مردم در انتخابات است که ما می دانیم که منافع جمهوری خواهان وجود دارد و شما باید در آن انتخابات به سرقت رفته است.

اما من به شما گفت که در ابتدای این پست نیست شما توجه شده?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im