تهمت نمی دانم مردم از آنفولانزا درگذشت. به طوری که در حال رفتن به او بگویید که چگونه پدربزرگش فوت کرد ؟


President Donald Trump (L) speaks with CDC Director Dr. Robert Redfield during a tour of the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) in Atlanta, Georgia, on March 6, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) صحبت می کند با CDC مدیر دکتر رابرت Redfield در طول یک تور از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا, گرجستان, در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.
عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

روز جمعه در حالی که تور مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ستاد در آتلانتا—و این بود تنها پس از پانک, کون, حمایت از سفر هنگامی که آن گزارش شد که یک کارگر در مرکز ممکن است آزمایش مثبت برای ویروس—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که او شوکه شده بود به شنیدن این که مردم از آنفولانزا درگذشت.

“من از شنیدن این مقدار از مردم که با درگذشت آنفولانزا من شوکه شده بود به آن را بشنوند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سی ان ان گزارش. “در طول آخرین دوره طولانی از زمان هنگامی که مردم آنفولانزا شما باید به طور متوسط 36,000 مردم در حال مرگ است. من شنیده ام که تعداد کسانی که من شوکه شده است. من می خواهم که گفت: “آیا کسی مرگ از آنفولانزا؟’ من نمی دانم مردم از آنفولانزا درگذشت.”

تبلیغات

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال, Gwenda بلر او می داند که حداقل یک نفر که در اثر آنفولانزا خود را لعنت کنيم.

از سی ان ان:

در سال 1918 یک پاندمی آنفلوانزا در سراسر جهان گسترش یافته و منجر به کشته شدن حدود 675,000 مردم در امریکا و 50 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به CDC. مغلوب ساختن پیشی جستن پدربزرگ پدری فریدریش تهمت بود و یکی از کسانی که درگذشت آنفلوانزا در سال 1918 با توجه به بلر کتاب “از عشق و نفرت: سه نسل از سازندگان و یک رئیس جمهور” که برای اولین بار منتشر شد تحت عنوان مختلف در سال 2001 و بعد از چاپ و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید است. واشنگتن پست اولین خروجی به نقطه, در پی تهمت نظرات در هفته گذشته که آنفلوآنزا کشته شدن پدربزرگش.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودن خودشیفتگی shitbag که او همیشه بوده است نمی خواهم به بحث به شرح حال در مورد سابقه خانوادگی خود را به عنوان او تا به حال بیشتر baller گه به بحث در مورد کسب و کار خود را. اما او می دانم که برخی از پدربزرگ خود تاریخ است.

“در یک سال 2016 مستند پادشاهان Kallstadtتهمت ذکر شده خانواده اش اولین فرود در امریکا است. ‘پدر بزرگ من فریدریش مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده آمد و در سال 1885,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این مستند. ‘او پیوست بزرگ طلا عجله او فوق العاده خوب او عاشق این کشور'” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

فریدریش که هنگام شکسته شده است “سرخ شده-غنی!” شد 49 ساله و پدر سه هنگامی که او درگذشت در سال 1918.

کاخ سفید نمی, پاسخ به شبکه سی ان ان است که درخواست آنها توضیح دهید که چگونه رئیس جمهور این است که مانند یک ادم سفیه و احمق. اما حق با او بود در مورد یک چیز است: هزاران نفر از آمریکایی ها می میرند هر فصل از آنفولانزا. “CDC تخمین می زند که بیش از 34 ، 000 مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزا در 2018-2019 فصل آنفولانزا. فصل قبل که تعداد تخمین زده می شد به بیش از 61,000,” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

ببینید به عنوان به زودی به عنوان ما سعی می کنید برای او برخی از اعتبار او اجرا می شود در اینجا و توییتهایی برخی از ریاست جمهوری غیر مسئولانه گه.

تبلیغات

بیایید شکستن این توییت کردن ،

تهمت و ادعا می کند که 37,000 نفر از آنفلوآنزا در هر سال. با توجه به CDCوجود داشته است 20,000 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا در این فصل آنفولانزا. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد چگونه بسیاری از فوت کرده اند این است که کمی بالا اما اجازه دهید نگه داشتن رفتن.

تبلیغات

چه تهمت را صدای جیر جیر نمی کند نشان می دهد این است که در طول ماه اکتبر 2019 تا فوریه سال 2020 برخی از 34,000,000 پایین آمد با آنفولانزا و 350,000 بستری شدن در بیمارستان. مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نیز حساب نمی کند برای تعداد زیادی از مردم گرفتن واکسن در هر سال یا که وجود دارد این است که یک واکسن برای آنفولانزا. هیچ واکسنی برای coronavirus. تعداد موارد آلوده به آنفولانزا در مقابل تعداد مرگ و میر آنفولانزا با این نسخهها کار به .058 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توضیح می دهد که وجود داشته اند 546 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا (همچنین توجه داشته باشید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن جادوها آن “کوروناویروس” به دلیل او هیچ اگر نه یک نام تجاری ماشین!), و شده اند وجود دارد 22 مرگ و میر. اگر کسی در مغلوب ساختن پیشی جستن را اداره می دانست که چگونه به انجام یکی از آنها را می دانیم که 4 درصد مرگ و میر!

تبلیغات

البته به این دلیل که رئیس جمهور مبارزه با ریاضی “4 درصد” شروع روند در توییتر:

تبلیغات
تبلیغات

ریاضی, کنار, که من اصلا انتظار سفید برتری رئیس جمهور برای رسیدن به چیزی نزدیک به واقعی رئیس جمهور سطح فکر و نگاه شما, باراک اوباما) این را نمی توان اعلام کرد به اندازه کافی: امکانات اضطراری آمادگی کامل برای رسیدگی به آنفولانزا موارد است. آنچه که آنها آماده هستند برای دوم ویروس است که آیا واکسن و است که باعث هیستری جمعی.

در اینجا چگونه Vox توضیح می دهد که بزرگترین مسئله با رئیس جمهور را پیوسته انکار و پس از آن مسئولانه بی پروا و اطلاعات غلط صدای جیر جیر.

وجود دارد بسیاری از مشکلات با این مقایسه. یکی بزرگ یکی این است که ما سیستم مراقبت های بهداشتی مجهز شده است برای مقابله با آنفلوآنزای فصلی — اما نه آنفولانزا و دیگر برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری مسری در همان زمان به طوری که بیشتر اقدامات شدید ممکن است لازم باشد برای جلوگیری از غرق. یکی دیگر این است که مردم باید مصونیت به آنفولانزا اما نه به کروناویروس که بدان معنی است که یک فرد با Covid-19 می تواند در گسترش آن خیلی بیشتر به راحتی در یک دفتر و یا مدرسه از یک فرد مبتلا به آنفولانزا.

تبلیغات

به نظر می رسد رئیس جمهور تهمت نیست فقط یک birther به عنوان او به نظر می رسد COVID-19 منکر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im