تهمت نمی تواند جریان در امریکا, چرا که او بیش از حد شلوغ درخواست در مورد Badgers: ‘آیا منظور آنها را به مردم؟’


سابق کاخ سفید رئیس ستاد Reince Priebus و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.
عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور برجسته کودکان مجله حتی نمی تواند توجیه خود را پس از آن کاخ سفید از کارکنان Reince Priebus چون هر بار که او را دیدم Reince (که نام من همیشه به عنوان خوانده شده به عنوان “آلت تناسلی مرد”) او نمی تواند متوقف کردن خود از درخواست او در مورد badgers.

دیدن آلت تناسلی مرد Priebus (که رسما خود را از حروف P. P. بله من 7) از ویسکانسین خانه دوره گرد که آن هم خود دولت حیوانات و مانند تهمت بدیهی است که فرض بر این است که آلت تناسلی خود را بر روی کارکنان دوره گرد هواخواه.

تبلیغات

با توجه به کسب و کار خودییک کتاب جدید به نام غرق شدن در باتلاق اشاره می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن را قطع جلسات به درخواست P. P. اگر badgers شد معنی و یا اگر او نگه داشته و از آنها عکس و چگونه badgers کار کرده است. مانند آنها 401(k)? مزایای بهداشت و درمان? مهد کودک?

روزانه وحش خبرنگاران Lachlan Markay و thecourtpoet نوشت که این کتاب ادعا می کنند که برنده شد با وسواس آلت تناسلی, ویسکانسین و badgers اغلب به هدر رفتن P. P. زمان با تصادفی گاییدن, سوال در مورد badgers.

تبلیغات

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یادآور شد که کوتاه پا جانور همه چیز خوار بود عملا مترادف با گورکن دولت او را در یک نقطه از آوردن آن در ظاهر تصادفی موارد به محاصره رئیس ستاد” کتاب پرسد Inquisitr گزارش.

تهمت می خواستم به دانستن چه نوع از شخصیت badgers بود و اگر آنها “خسته کننده است.” او می خواستم به می دانم که اگر آنها خطرناک از آنجایی که آنها به نظر می رسید که پنجه های تیز و آنچه آنها دوست دارند به غذا خوردن.

تبلیغات

“‘آیا منظور آنها را به مردم؟’ مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل دو بار خواسته Priebus در باز کردن ماه از ریاست جمهوری او” این کتاب نشان می دهد. “‘و یا آنها دوستانه موجودات?'”

مغلوب ساختن پیشی جستن dumb-ass دوره گرد سوالات گزارش annoyed, سکس از کارکنان که در آنجا بودند به او مختصر در مهم گه.

تبلیغات

“بدیهی است که یک شیفته جمهور خواهد خیره Priebus به عنوان دستیار تلاش برای به اندازه کافی آرام پاسخ” آنها افزود: “در حالی که همه تلاش به آرامی veer گفتگو به اینکه ما قرار بود برای انجام یک افزایش نیروهای نظامی در افغانستان و یا نوار میلیون ها نفر از آمریکایی ها از بهداشت و درمان پوشش” Inquisitr گزارش.

تنها دوره گرد ریشه جهات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im