مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تسلیحاتی Coronavirus و اذعان می کند که آسان رأی لطمه می زند و خواهان


Illustration for article titled Trump Continues to Weaponize the Coronavirus and Admits That Easy Voting Hurts Republicans

عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

روز دوشنبه رئیس جمهور COVID-45 (Billy Dee Williams voice) اذعان کرد که رای گیری آسان لطمه می زند و جمهوری خواهان حتی اگر او را کاملا نمی خواه اما او در نقش یکی در تلویزیون.

طی مصاحبه ای با یک دسته از مردم سفید در فاکس و دوستانتهمت ادعا کرد که دموکرات ها بیشتر اضافه شده به بودجه coronavirus بسته محرک اقتصادی به ایجاد رای گیری آسان تر است که آن را به حال تایید شده است را ساخته ام آن را مشکل تر برای جمهوری خواهان برای پیروزی در انتخابات به سادگی از آنجا که بیشتر مردم می میرم رای گیری.

تبلیغات

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن پست گزارش. “آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

این “دیوانه” علاوه بر این توسط حزب دموکرات به این لایحه محرک: پول برای غایب و رای-توسط-mail گزینه هایکه در طول یک ملی انفرادی-زندان دوره آن را نیز اتفاق می افتد, در طول یک سال انتخابات خواهد حس را به هر کس جز رئیس جمهور که اذعان می کند که رای گیری آسان لطمه می زند و جمهوری خواهان.

دموکرات ها می خواستم بودجه برای افزایش این تلاش ها و البته جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند به طوری که در توافق نهایی بود که 400 میلیون دلار برای این تلاش بود که به مراتب کمتر از آنچه که دموکرات ها به دنبال با توجه به پست.

جمهوری خواهان شده اند با استفاده از انواع حیله گری و fuckboi گه به آن را سخت تر برای مردمی به رای است که در نهایت کمک می کند تا هدف خود را از گرفتن جمهوری خواهان انتخاب شد.

تبلیغات

از پست:

در سال 2012 و پس از آن — پنسیلوانیا دولت رهبر جناح اکثریت مجلس مایک Turzai (R) مورد ستایش قرار داد عبور از رای دهندگان ID خود را در وزارت امور خارجه و پیشنهاد آن خواهد بود یک مزیت به اوباما نامزد ریاست جمهوری میت رامنی.

“Voter ID است که اجازه می دهد تا فرماندار رامنی برای پیروزی در ایالت پنسیلوانیا: انجام” Turzai گفت: در حالی که بازگویی خود دولت را موفقیت.

پس از رامنی از دست دولت, دولت حزب جمهوری خواه رئیس گفت: هنوز رای دهندگان ID کمک کرده است.

“ما احتمالا تا به حال بهتر انتخابات” رئیس رابرت Gleason گفت. “فکر می کنم در مورد این: ما قطع [باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا با 5 درصد که بود. بسیاری از مردم از دست نزد که. او ضرب و شتم [جان] مک کین با 10 درصد; او تنها ضرب و شتم رامنی با 5 درصد است. و من فکر می کنم که احتمالا ID عکس کمک کمی در آن است.”

تشکر. گلن Grothman (R-Wis.) ارائه نظرات مشابه در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“من فکر می کنم هیلاری کلینتون در مورد ضعیف ترین نامزد دموکرات ها تا به حال قرار داده تا” Grothman گفت: “و حالا ما عکس ID و من فکر می کنم ID عکس است برای رفتن به یک کمی از تفاوت را به عنوان به خوبی.”

Grothman شفافی که او با اشاره به مبارزه با تقلب انتخابات به جای نشان می دهد که نیاز به ID را سرکوب رای دموکرات در دولت است. “من فکر می کنم ما بر این باورند که تا آنجا که وجود دارد کارهای نامناسب افرادی که رای نامناسب هستند احتمال بیشتری برای رای دموکرات” او گفت:.

تبلیغات

این حرکت توسط بسیاری از جمهوری خواهان شده است آن را به عنوان هر چند وجود دارد این کشور رسوایی تقلب انتخابات زمانی که حقیقت این است که اعداد را پشتیبانی نمی کند که. اما چرا زحمت با اعداد هنگامی که شما دروغ گفتن را در کنار خود؟.

از پست:

سال گذشته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) دموکرات ها را رد کرد’ پیشنهاد به انتخابات روز تعطیلات فدرال نشان می دهد آن در نظر گرفته شده برای کمک به آنها را به پیروزی در انتخابات — ظاهرا با افزایش مشارکت مردم است.

“این است که دموکرات طرح برای بازگرداندن دموکراسی است؟” مک کانل گفت: با خنده. “قدرت گرفتن که این بو بیشتر و بیشتر شبیه به دقیقا آنچه در آن است.”

مک کانل در آن زمان با اشاره به زمینه ای لایحه به عنوان “سیاستمدار دموکرات حفاظت عمل کند.”

تبلیغات

در حال حاضر چرا یقه اسکی, نام میچ مک کانل می خواهید به نگه داشتن مردم از آمدن به پای صندوق های رای? چرا که او نمی دهد گه در مورد دموکراسی یا عدالت و یا آنچه که به نفع مردم است. Mاوچ مانند تهمت عاشق ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مک کانل و باند خود را از اراذل و اوباش تنها در مورد مراقبت از برنده شدن در همه هزینه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de