مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به جف جلسات: توقف تلاش به عمل مانند ما هنوز باند باند


Illustration for article titled Trump Campaign to Jeff Sessions: Stop Trying to Act Like We’re Still Gang Gang

عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت و جف جلسات بودند یک بار در کاخ سفید نسخه ای از مشهور New England Patriots دو لایحه Belichick و تام برادی—است که, تا زمانی که جلسه آغاز شده و متوجه می شوند که چه تهمت می خواستم در یک دادستان کل شد و بدن انسان به انجام کار کثیف خود را. Wمرغ جلسه گفت: “nah” او سپس استعفا داد و در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست است که مانند گفت: شما در حال رفتن به اخراج می شود اگر شما را ترک نمی کند.

بنابراین جلسات بودن shit-heel, جانوران پستاندار شبیه راسو است که او همیشه در تلاش برای بازگشت قدیمی خود آمریکا صندلی در آلاباما اما تهمت است نه با جلسات و حتی تایید و دیگری جمهوریخواه نامزد شده است.

تبلیغات

ظاهرا جلسات’ کمپین ادبیات سعی کردم به آن را به نگاه مانند او و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال besties به عنوان یک جمع آوری اعانه نامه اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن نام 22 بار.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مجبور شد خود را به ارسال نامه خود به جلسات گفت: “سرما با گفتن نام رئيس جمهور را به دلیل من نمی دانم اگر شما می دانید, اما آیا او با شما است.” جلسات باید فراموش کردیم چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی, humiliated, الاغ خود را زمانی که او recused خود را در دوران پس از آن-مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

“در این نامه حتی باعث توهم ادعای که شما رئیس جمهور ‘تهمت #1 حامی,’ ” Michael S. Glassner این افسر ارشد عامل از تهمت, کمپین نوشت: واشنگتن پست گزارش. “ما تنها فرض خود را به مبارزات انتخاباتی است که انجام این کار به اشتباه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان وفادار در آلاباما به باور رئیس جمهور پشتیبانی خود را از نامزدی در آینده اولیه اجرای انتخابات. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است.”

پست:

در این نامه همچنین به نقل از توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته که او در آن تایید شده تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی فوتبال در ایران با انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14. در ماه نوامبر برنده خواهد شد از سوی دیگر ، Doug Jones (D-Ala.), که برنده یک انتخابات ویژه در سال 2017 به جای جلسات که به پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه.

“ما می خواهیم به صورت کاملا واضح و روشن در مورد آن: رئیس جمهور تهمت و تهمت مبارزات انتخاباتی به روشنی تایید تامی Tuberville,” Glassner نوشت: در نامه مورخ سه شنبه. “ما خواهان آن است که شما و مبارزات انتخاباتی خود را بلافاصله متوقف گردش mailers — و یا هر گونه دیگر مشابه ارتباطی — که به اشتباه نشان می دهد در غیر این صورت.”

تبلیغات

گیل Gitcho یک مشاور ارشد به جلسات ادعای جمع آوری اعانه نامه فرستاده شد روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را تایید اما افزود که میلر بود واقعی.

“جف جلسات در واقع یکی از قوی ترین حامیان رئیس جمهور تهمت و دستور کار خود دارد. است که فقط واقعیت,” او گفت:, و اضافه کرد که جلسات “باقی می ماند وفادار به تهمت دستور کار است. هیچ کس می توانید تغییر دهید که” ارسال گزارش.

تبلیغات

اومم که نوع مانند یک مرد و یک زن شکستن و فایل های یک سفارش محدود در برابر او سابق عاشق و معشوق می گوید: “من شما را دوست دارم و هیچ ضابط سفارش شده است رفتن به تغییر است!”

بله اساسا جف جلسات MAGA-شلاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de