مغلوب ساختن پیشی جستن قدردانی ساده در شیوه زندگی از مهاتما گاندی: Sabarmati آشرام متولی Kartikeya Sarabhai

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال بود به بازدید از Sabarmati آشرام و قدردانی ساده در شیوه زندگی از مهاتما گاندی, آشرام را متولی Kartikeya Sarabhai روز دوشنبه گفت:.

“ما رئیس جمهور بود خوشحال به بازدید از آشرام. در حالی که خروج او گفت که آن را بسیار مسالمت آمیز تجربه و قدردانی ساده و سبک زندگی از گاندی جی,” Kartikeya گفت.

او همچنین گفت که تهمت بود عطا مختلف هدیه از طرف آشرام که شامل Mahatama گاندی جی بیوگرافی, یک Charkha (چرخ نخ ریسی) و سنگ مرمر مجسمه 3 میمون symbolising ‘See No Evil, Speak No Evil & Hear No Evil.’

“هدایای مختلف از جمله Mahatama گاندی جی بیوگرافی, یک Charkha (چرخ نخ ریسی) و سنگ مرمر مجسمه 3 میمون symbolising ‘See No Evil, Speak No Evil & Hear No Evil “بوده است استعداد به او” Sarabhai گفت.

در کوتاه توقفگاه بین راه در Sabarmati مسیر Motera ورزشگاه برای ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شد چرخش charkha با همسرش, Melania Trump. این دو عمل charkha در حالی که مهاتما گاندی سرود معروف ‘Raghupati Raghav رجا Ram” در حال بازی در پس زمینه.

این charkha یا چرخ نخ ریسی قابل توجه شد نماد در آزادی و مبارزه و رهبری مهاتما گاندی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند اقامت با نوشتن در این بازدید کتاب ‘به دوستان من نخست وزیر مودی – با تشکر از شما برای این سایت بازدید فوق العاده.”

بازدیدکنندگان کتاب خرس امضا از مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania Trump.

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده وارد هند در اولین سفر خارجی او موفق به دریافت یک ویژه استقبال از ‘دوست’ نارندرا نخست وزیر که داد او را از آغوش او بیرون آمد و هواپیما.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در حدود 11:40 AM سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی در اولین سفر رسمی به هند در تلاش برای تقویت روابط بین دو کشور. او همراه ما بانوی اول Melania Trump و دختر, Ivanka Trump.

گجرات وزیر Vijay Rupani شد همچنین در حال حاضر در فرودگاه همراه با مقامات دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن 36 ساعت اقامت در هند آغاز می شود با یک roadshow مراجعه به Sabarmati آشرام و عظیم خوش آمدید رویداد در Motera ورزشگاه. او خواهد شد و سپس emplane برای آگره که در آن او را به یک تور از تاج محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im