مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نخواهد انتشار گزارش اطلاعات هشدار می دهد که ایالات متحده آماده نیست و برای همه گیر جهانی: گزارش


Illustration for article titled Trump Administration Won’t Release Intelligence Report That Warns the U.S. Isn’t Ready for Global Pandemic: Report

عکس: اولیویه DOULIERY (گتی ایماژ)

بدون توضیح و یا هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش به تعویق افتاد سالانه هوش گزارش که توضیح داد که ایالات متحده نیست حتی از راه دور آماده به دسته یک جهانی همه گیر.

این همه قرار است به پایین Feb. 12. که بود که “دفتر مدیر اطلاعات ملی (DNI) برنامه ریزی شده بود برای تحویل در سراسر جهان ارزیابی تهدید به خانه کمیته اطلاعات” با توجه به زمان که صحبت با مقامات ارشد که دیده می شود این گزارش.

تبلیغات

در حالی که این گزارش طبقه بندی شده باقی مانده است و نشستن در یک محیط امن و تحت یک پشته از اوج مواد منفجره و اسناد و مدارک است که به عنوان خوانده شده “نه برای مطبوعات” آن دو گفته اند که در این گزارش اشاره می کند که آمریکا محکوم است و نه به دلیل coronavirus; ما شده است محکوم پس از روسیه دست های مورد علاقه خود را از عمل کاخ سفید است. دلیلش این است که رئیس جمهور یا هر کس دیگری در کاخ سفید نمی دانید که چه چیزی از آنها در حال انجام است.

پیش نویس نهایی این گزارش ظاهرا شامل یک بخش است که شبیه به آخرین قسط از گزارش منتشر شده در Jan. 29, 2019 اشاره کرد و در صفحه 29 که “ایالات متحده باقی خواهد ماند آسیب پذیر به بعد آنفولانزای همه گیر و یا در مقیاس بزرگ شیوع یک بیماری مسری است که می تواند منجر به گسترده نرخ مرگ و ناتوانی شدت تحت تاثیر اقتصاد جهانی فشار بین المللی منابع و افزایش تماس ها در ایالات متحده برای حمایت” ادامه میدهد.

زمان اشاره می کند که 2019 هشدار بود این بار سوم است که یک نسخه از این گزارش اشاره کرد که این کشور آماده نیست که مسئولیت رسیدگی به یک گونه جدید از آنفلوانزا و آن را “می تواند منجر به یک بیماری همه گیر است و آمریکا و جهان شد آمادگی.”

“اگر جامعه بین المللی ساخته شده است شکننده بهبود بهداشت جهانی امنیت این سود ممکن است کافی برای رسیدگی به این چالش از آنچه ما پیش بینی خواهد بود بیشتر شیوع بیماری های عفونی به دلیل سریع ناخواسته شهرنشینی طولانی مدت انسان دوستانه بحران انسانی تاخت و تاز به قبلا بی قراری زمین گسترش سفر و تجارت بین المللی و منطقه ای تغییر آب و هوا” 2019 ارزیابی تهدید هشدار داده زمان گزارش.

تبلیغات

چرا که کاخ سفید با نام مستعار Dunder Mifflin, نمی دانم چه چیزی از آن را انجام می دهند به جای غذای هشدارها و کار به “حفظ و امریکا, بررسی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت خود TPS گزارش و قطع پول و پرسنل از آمادگی همه گیر.

“در ماه مه سال 2018 تهمت عبدالله را رد کرد شورای امنیت ملی جهانی سلامت و امنیت کارکنان و نقل مکان کرد به قطع بودجه آن است. کاخ سفید همچنین کاهش بودجه مراکز کنترل بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و بسته دولت فدرال $30 میلیون پیچیده بحران صندوق است.”

تبلیغات

از زمان:

به تعویق افتادن ارزیابی تهدید یک نگرانی است فراتر از آنچه در آن می گوید: در مورد خطرات ناشی از بیماری های همه گیر دولت, منتقدان می گویند. به عنوان نگرانی به عنوان زمان شیوع جهانی این بیماری کروناویروس COVID-19 است آن است که به سختی و تنها تهدید آمریکا چهره ها در سراسر جهان است. خطرات دیگر پرچم در سال 2020 گزارش با توجه به دو منبع عبارتند از ایران و بازگشت به غنی سازی هسته ای کره شمالی با شتاب راه اندازی موشک و به طور فزاینده فوری امنیت ملی خطرات ناشی از تغییر آب و هوا.

جلوگیری از یک مکان پخش از این تهدیدات برگ های عمومی نادان از خطرات آنها و قادر به ارزیابی عملکرد خود را به مقامات منتخب منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل می گویند. “ماهیت جامعه اطلاعاتی بدان معنی است که بسیاری از کار خود را انجام شده است و ما جلسات رخ می دهد عمدتا در پشت درهای بسته می گوید:” نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا مارک وارنر از ویرجینیا است.

“سالانه عمومی در سراسر جهان تهدید شنوایی در خدمت چند مهم اهداف از همه مهمتر اجازه می دهد مردم آمریکا به درک بسیاری از تهدیدات خارج کشور, چهره و قاضی را برای خود چگونه رهبران ما هستند پاسخ” وارنر می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de