مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت کرد برای حذف LGBTQ عدم تبعیض حمایت


Illustration for article titled Trump Administration Sued for Dropping LGBTQ Non-Discrimination Protections

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

اوه خانواده فکر یک بیماری همه گیر که قرار بود برای جلوگیری از رئیس جمهور از زباله? Nah, b,.

NBC گزارش های خبری که طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در برابر وزارت بهداشت و خدمات انسانی(HHS) مدعی است که یک پیشنهاد برای جلوگیری از اجرای اوباما-دوران nondiscrimination حمایت برای تجاوز افراد در برابر قانون است. پیشنهاد اجازه می دهد HHS به بودجه فدرال به سازمان حتی اگر آنها حاضر به ارائه مراقبت برای تجاوز مردم به دلیل “اعتقادات مذهبی.” پول اغلب به پناهگاه نگهداری مواد غذایی, خدمات و eldercare.

تبلیغات

این نگرانی وجود دارد که انحصاری سیاست های جلوگیری از تجاوز به جوانان و افراد مسن از گرفتن کمک آنها نیاز دارند در طول بحران. این فقط یک حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جریان نبرد در برابر هر کس کهنه مستقیم شخص سفید. در حالی که HHS هنوز برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه آن را صدور بیانیه ای که این تغییر برای اولین بار معرفی شد.

از ان بی سی نیوز:

در نوامبر بیانیه ای در خصوص اطلاع از nonenforcement بخش گفت آن است که “متعهد را به طور کامل اجرای حقوق مدنی قوانین تصویب شده توسط کنگره” و اظهار داشت که این پیشنهاد را “بهتر تراز” HHS اعطای مقررات “قوانین فدرال از بین بردن بار نظارتی از جمله بار در ورزش از دین است.”

شما فکر می کنم که در زمان بحران بودن متعصب خواهد بود در پشت رایتر قرار داده در حالی که ما سعی می کنیم برای حل این مشکل اما آره…nah. اگر آن را مردمی بودن بدون توضیح نژادپرستانه به آسیایی-آمریکایی ها آن را دولت اجازه می دهد برخی از ما آسیب پذیر از چپ به قطع زیرا آنها به سادگی عشق متفاوت از آنها. این زمان برای ما برای قرار دادن در کنار همه که خرده مزخرف و فقط وجود دارد برای یکی دیگر. آن را به سادگی درست انجام.

مسلم این است که تهمت و دولت. اگر آنها می دانستند که چگونه به انجام کار درست ما احتمالا نمی تواند تقریبا یک هفته به قرنطینه شروع Twin Peaks در تلاش برای درک مردم سفید. من هنوز هم در از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im