مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قوانین مغازه اسلحه “ضروری” در میان coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره حکومت است که تفنگ مغازه ها در نظر گرفته شود “ضروری” کسب و کار است که باید باز باقی می ماند به عنوان دیگر کسب و کار بسته به تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. کنترل اسلحه گروه balking خواستار آن یک سیاست قرار می دهد که سود بر سلامت عمومی پس از لابی شدید با سلاح گرم میباشد.

در گذشته چند هفته در کشورهای مختلف و شهرداری ها باید ارائه تفاسیر مختلف از اینکه فروشگاه اسلحه باید مجاز به باز باقی می ماند که آمریکایی ها ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. در لس آنجلس به عنوان مثال شهرستان کلانتر الکس بیانوبا دو بار دستور داد اسلحه مغازه ها در قلمرو خود به نزدیک منجر به چالش های قانونی از اسلحه طرفداران حقوق.

پس از روز از لابی توسط National Rifle Association, National Shooting Sports Foundation و دیگر تفنگ, گروه, وزارت امنیت داخلی این آخر هفته گذشته صادر مشورتی اعلام کرد که سلاح گرم نمایندگی باید در نظر گرفته شود و خدمات ضروری — درست مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بیمارستان ها — و مجاز به باز باقی می ماند. این سازمان گفت: آن حاکم بود و نه یک حکم اما صرفا راهنمایی برای شهرها و کشورهای آنها وزن چگونه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

هنوز اسلحه به گروه کنترل نامیده می شود آن را یک حرکت برای قرار دادن سود بیش از سلامت عمومی است. این بردی گروه روز دوشنبه در زمینه آزادی اطلاعات درخواست با DHS به دنبال ایمیل ها و اسناد که توضیح دهد که چگونه آژانس درباره تصمیم خود به موضوع مشاوره و تعیین اگر آن را مشورت با هر گونه کارشناسان بهداشت عمومی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

“لابی اسلحه است و نه مایل به ایستادن برای چند روز یا چند هفته از سود کمتر به منظور حفاظت از سلامت عمومی و آن را ظالمانه و قطعا لازم نیست متمم دوم” جاناتان Lowy, مدیر ارشد, مشاوره برای بردی. وی افزود: بعد از آن: “این یک مسئله بهداشت عمومی است نه یک متمم دوم موضوع است. واقعیت این است که اسلحه, طبیعت اسلحه نیاز است که آنها فروخته می شود با تعداد زیادی از تعامل نزدیک. آنها را نمی توان به فروش می رسد از تلوان ماشین آلات را نمی توان به فروش می رسد با منظقه وانت.”

لابی اسلحه شده است هل دادن به عقب به شدت در برابر مکان های که در آن برخی از مقامات تلقی فدرال مجاز اسلحه نمایندگی مجاز و ضروری نیست و باید به عنوان بخشی از ماندن در خانه و احكام است. لابی اسلحه است گفت: این مهم این مغازه ها باز باقی می ماند بنابراین آمریکایی ها که در حال خرید سلاح گرم در تعداد رکورد توانایی ورزش در قانون اساسی خود حقوق.

در هفته های اخیر, اسلحه گرم, فروش سر به فلک کشید. چک های پس زمینه — کلید فشار سنج از فروش تفنگ — در حال حاضر در تعداد رکورد در ماه های ژانویه و فوریه به احتمال زیاد سوخت در انتخابات ریاست جمهوری سال است. پس از coronavirus شیوع تفنگ مغازه ها گزارش کرده اند صف های طولانی و قابل اجرا بر روی سلاح گرم و مهمات.

چک های پس زمینه شدند تا 300% در تاریخ 16 مارس در مقایسه با همین تاریخ یک سال پیش با توجه به اطلاعات فدرال مشترک با NSSF, که نشان دهنده, gunmakers. پس از Feb. 23 هر روز دیده می شود تقریبا دو برابر حجم بیش 2019 با توجه به علامت الیوا سخنگوی این گروه است.

در تگزاس دادستان کل وجود دارد صادر شده نظر حقوقی و گفت که اورژانس سفارشات سازندگان: تفنگ مغازه ها خلاف قانون اساسی است. که در مقایسه با برخی از شهرداری ها مانند نیواورلئان که در آن شهردار صادر کرده اضطراری اعلام که اعلام مقامات برای محدود کردن فروش اسلحه و مهمات.

NSSF و دیگر تفنگ لابی گروه مورد ستایش قرار داد حاکم به عنوان یک پیروزی برای صاحبان اسلحه به خصوص خریداران بار اول از یک اسلحه گرم که نگران آن است که تحول و آشفتگی بیش از این ویروس می تواند بر امنیت شخصی.

“ما را دیده اند طی هفته گذشته صدها نفر از هزاران و حتی میلیون ها نفر از آمریکایی ها انتخاب به حق خود را به نگه داشتن و حمل سلاح برای اطمینان از ایمنی خود و ایمنی از عزیزان در طول این زمان نامشخص” گفت: لارنس کین معاون ارشد و مشاور کل NSSF. “آمریکایی ها باید نمی توان انکار کرد که توانایی ورزش که حق قانونی خرید و به دست آوردن سلاح گرم در زمان اضطراری است.”

بردی Lowy گفت: نباید در نظر گرفته شود نقض متمم دوم حقوق پس از آن به طور موقت و در میان یک بیماری همه گیر. او با تشبیه آن به حقوق اساسی به صلح و دوستی جمع آوری, درست است که در حال محدود در حال حاضر به عنوان آمریکایی ها عمل اجتماعی فاصله.

“اگر شما یک تفنگ را در خانه شما ورزش را متمم دوم حقوق. هیچ دادگاه برگزار کرده است که شما باید یک دوم متمم راست به انبارهای اسلحه است,” او گفت:.

اکثریت قریب به اتفاق دولت ها اجازه می دهد تفنگ مغازه ها را باز باقی می ماند. با این حال برخی از کشورها شده است که سخت ترین ضربه را coronavirus حکومت کرده اند که تفنگ مغازه ها ضروری نیست و باید دید. در غیاب یک دستور از مقامات فدرال, تفنگ, گروه های پر شده اند پرونده های حقوقی به چالش کشیدن دولت و مقامات محلی که سفارش تفنگ مغازه ها و مراتع به نزدیک است.

NRA تشکر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای DHS حاکم است. NRA شده است متین حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن پمپاژ حدود 30 میلیون دلار به کمپین 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im