مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بازگشایی امریکا در ماه آینده به دلیل آنها همه احمقها


Illustration for article titled Trump Administration Looking to Reopen America Next Month Because They’re All Idiots

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

Dr. Ben Carson جهان مشهور جراح که ممکن است به پایین در تاریخ به عنوان یکی از بهترین تا کنون خوب بکار بردن یک چاقوی کوچک جراحی. او در حال حاضر عضو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و موقعیت خود را? او پزشک از مسکن. او ممکن است تنها امید از نظر مسطح منحنی حماقت داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما او صحبت نمی کند و با صدای بلند به اندازه کافی برای هر کسی به به او گوش دهید.

تبلیغات

بنابراین وقتی که می آید به هر چیزی از راه دور مبتنی بر علم که از هر کسی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را احتمالا بهترین است که ما به توافق به عنوان یک کشور آن را نادیده گرفت.

برای برخی از دلیل تهمت و دولت به دنبال بازگشایی این کشور در ماه آینده بدون مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان که در حال حاضر هشدار داد این dumb-ass دولت است که پایان دادن به خاموش کردن بیش از حد به زودی می تواند جرقه ممکن است coronavirus تجدید حیات اگر محدودیت ندارد, زمان کافی داده به کار.

اما وقتی که می آید به تهمت مراقبت بیشتر در مورد مردم آمریکا و یا شکست های اقتصادی روشن است که تهمت را همیشه انتخاب می کنید برای محافظت از کیسه. ظاهرا این dumb-ass جمهور که هیچ کس نمی خواست به دنبال رزومه, کسب و کار به طور معمول در مارس 1, واشنگتن پست گزارش.

از پست:

در پشت درهای بسته جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — در رابطه با تضعیف اقتصاد — به دنبال یک استراتژی برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار 1 مه به گفته افراد آشنا با این بحث.

در تماس های تلفنی با خارج از مشاوران تهمت است حتی شناور در تلاش برای بازگشایی این کشور تا قبل از پایان این ماه زمانی که فدرال فعلی توصیه هایی برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و کار از خانه منقضی مردم گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم به نظر می رسد در نرخ بیکاری و بازار سهام شماره, شکایت که آنها در حال صدمه زدن به خود را در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مجدد چشم انداز مردم گفت.

مانند دیگران با آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به فاش داخلی بحث.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه که ایالات متحده در “بالای تپه” و افزود: “امیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن — شما می توانید آن تماس بگیرید افتتاح — بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی امیدوارم.”

تبلیغات

متعدد اعضای کابینه حمایت از این ایده حداقل یک بخشی از بازگشایی این کشور در ماه آینده به دلیل هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه در حال گاییدن احمقها.

دادستان کل ویلیام Barr, نام بد Fred Flintstone به نظر می رسد در فاکس نیوز و به نام stay-در-خانه سفارشات و محدودیت های دیگر “سخت گیرانه” و پیشنهاد کرد که او را به انجام هر کاری که رئیس جمهور می خواست به خاطر او به نقش بازی است و اغلب خواسته به تسلیم.

تبلیغات

“هنگامی که این دوره از زمان در پایان مارس منقضی می شود من فکر می کنم ما باید به مردم اجازه می دهد برای انطباق بیشتر از ما و نه فقط به مردم برای رفتن به صفحه اصلی و پنهان در زیر تخت خود, اما اجازه می دهد آنها را به استفاده از راه های دیگراجتماعی فاصله و وسایل دیگربرای محافظت از خود” بر ” در فاکس نیوز, پست گزارش.

در اینجا این است که بخش خنده دار: حتی اگر کاخ سفید می خواستم به بازگشایی این کشور, آنها نمی توانند. ایالات متحده به دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مشاوره در برابر گردهمایی های اجتماعی. پس متحده می گیرید هنگامی که و اگر آنها بازگشایی شده است.

تبلیغات

کاخ سفید به نظر نمی رسد به درک که چگونه هر یک از این آثار به عنوان آنها باید گزارش فکر بازگشایی متحده با موارد کمتر از coronavirus در حالی که ترک “کانون” متحده در مستند.

Anthony S. Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او می تواند یک سناریو است که در آن “برخی از مکان ها ممکن است بازگشایی زودتر از دیگران” اما افزود که در مکان هایی مانند نیویورک که در حال حاضر epiمرکز ویروس “نباید شل محدودیت های آن تا زمانی که یک ‘بسیار کاهش شیب’ در عفونت” ارسال گزارش.

تبلیغات

“این رفتن به یک اندازه متناسب با همه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de