مغلوب ساختن پیشی جستن admin به حالت تعلیق چینی حامل از پرواز به آمریکا از ژوئن 16

دولت ایالات متحده روز چهارشنبه گفت: آن را به بلوک چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به ما به عنوان تنش بین دو کشور افزایش می یابد, پاسخ به کوروناویروس.

این اقدام دولت گفت: در پاسخ به سیاست است که ما مانع حامل از سرگیری خدمات بین دو کشور.

دولت چین به نقض توافق بین دو کشور برای مسافرت های بین المللی جلوگیری از ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا از سرگیری ترانس-اقیانوسی پروازهای حتی پس از آنها به دنبال کسب اجازه برای از ژوئن 1, حمل و نقل وزارت در بیانیه ای گفت.

آمریکایی حامل تا به حال تعلیق خدمات به چین با توجه به COVID-19 همه گیر پس از ما قرار داده شده و محدودیت های مسافرتی برای کاهش گسترش coronavirus.

“ما حامل خواسته اند برای از سرگیری خدمات مسافر, آغاز ماه ژوئن 1st. دولت چین را عدم تایید درخواست های خود را تخطی از ما حمل و نقل هوایی توافقنامه” بیانیه ای گفت:.

آن گفت: محدودیت خواهد اثر را در ژوئن 16, اما می تواند به تصویب رسید قبل از آن اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

چینی هوانوردی مقامات شکست خورده اند به ما اجازه هوایی به کار مسیرهای آنها قبلا پرواز, حمل و نقل, بخش سفارش گفت.

“این بخش ادامه خواهد داد به تعامل ما با همتایان چینی پس از هر دو ایالات متحده و چین حامل به طور کامل می تواند خود را به ورزش دو جانبه حقوق” بخش گفت.

“در ضمن ما اجازه خواهد داد که چینی حامل به کار به همان تعداد از برنامه ریزی پروازهای مسافری به دولت چین اجازه می دهد تا ما” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>