تهمت می افزاید: 30 روز اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان coronavirus گسترش

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گسترش داوطلبانه ملی shutdown برای یک ماه به عنوان بیماری و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش در ایالات متحده آمریکا

اولیه 15 روز دوره اجتماعی فاصله خواست توسط دولت فدرال منقضی دوشنبه و تهمت به حال ابراز علاقه در آرامش دستورالعمل کشوری حداقل در بخش هایی از کشور کمتر دچار این بیماری همه گیر. اما به جای او تصمیم به گسترش آنها از طریق 30 آوریل یک اذعان ضمنی او شده است می خواهم بیش از حد خوش بینانه است. بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی باید سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به بازگرداندن حالت عادی ملاقات هوشیار بررسی واقعیت یکشنبه از دکتر Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که ایالات متحده می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت های ناشی از این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش دستورالعمل های منعکس شده از یک شناخت است که مبارزه را بیش از دیگر حمل و نقل.

فدرال دستورالعمل های توصیه در برابر گروه بزرگی تجمعات و اصرار افراد مسن و هر کسی با مشکلات بهداشتی موجود در خانه بمانند. مردم را ترغیب به کار در خانه زمانی که ممکن است و اجتناب از رستوران ها, میله, غیر ضروری سفر و سفرهای خرید.

پسوند را ترک فدرال توصیه در جایی فراتر از عید پاک در مارس 12 که در آن زمان تهمت امیدوار بود که کشور و اقتصاد آن می تواند شروع به برگرد تا دوباره. احساس خطر عمومی-مقامات بهداشت گفت: عید پاک بود و مطمئن شوید که بیش از حد به زودی.

ایالات متحده تا به حال بیش از 137,000 COVID-19 موارد گزارش شده توسط اواخر بعد از ظهر یکشنبه با بیش از 2400 مرگ و میر.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد راه هایی برای بازگرداندن حالت طبیعی در بخش هایی از آمریکا را مهمترین عفونت بیماری کارشناس می گوید این کشور می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت از بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dr. Anthony Fauci, صحبت کردن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه ارائه پیش آگهی خود را به عنوان دولت فدرال وزن عقب دستورالعمل های اجتماعی فاصله در مناطق است که به عنوان سخت-آمار شیوع در نتیجه در سراسر کشور 15-بعد تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“من می گویند بين 100000 و 200000 مورد او گفت:” اصلاح خود را به می گویند او به معنای مرگ و میر. “ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.” اما او افزود: “من نمی خواهم برگزار می شود که” از آنجا که این بیماری همه گیر است “چنین یک هدف در حال حرکت.”

در مورد 125,000 موارد COVID-19 در ایالات متحده ثبت شده است که از صبح روز یکشنبه با بیش از 2,100 مرده است. مسلم است که بسیاری از بیماری اما موارد آنها گزارش نشده است.

یک سوم آمریکایی ها باقی می ماند تحت دولت یا دولت های محلی دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس با مدارس و کسب و کار بسته و زندگی عمومی طرح میتوانست.

دکتر دبورا Birx سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: نقاط کشور با چند تا کنون موارد باید آماده برای چه آمده است. “هیچ دولت و هیچ مترو منطقه خواهد بود امان,” او گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Fauci گفت که تنها حمایت از عقبگرد در کمتر نهفته مناطق اگر تست بیشتر در جایی است که برای نظارت بر این مناطق. او گفت: “این یک کمی دارای لیت و لعل زیاد وجود دارد” در حال حاضر.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. بیمارستان در اکثر مبتلا مناطق در حال زور زدن برای رسیدگی به بیماران و برخی از بحرانی منابع.

Fauci را پیش بینی می کنند مرگ و میر به خوبی گذشته است که از متوسط آنفولانزای فصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ذکر شده آنفولانزا را در مقایسه با هزینه بسیار بالاتر در زندگی در حال بازی کردن شدت این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال چشم یک “بازگشایی” از اقتصاد ایالات متحده با عید پاک, مارس 12 اما در روزهای اخیر متخصصان پزشکی هشدار داده اند که می تواند بیش از حد به زودی برای این کشور را به شدت تحت تاثیر قرار مناطق شهری است.

فقط در شنبه تهمت بود بحث در مورد محدودیت های سفت نشان می دهد و سپس حمایت از “اجرا” قرنطینه سخت ضربه نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی. کاخ سفید نیروی کار توصیه می شود یک سفر مشورتی برای ساکنان این کشورها به حد غیر ضروری سفر به سرعت گسترش ویروس به سایر نقاط ایالات متحده

مجلس نانسی پلوسی پیشنهاد کرد که تهمت نباید خیلی سریع به معکوس اجتماعی فاصله دستورالعمل گفت بیشتر تست باید در محل برای تعیین اینکه آیا مناطق در حال حاضر نشان دادن کمتر عفونت ها واقعا در خطر کمتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن “انکار” در بحران “مرگبار” او با سی ان ان گفت.

“به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند و ما باید به هر احتیاط,” او گفت:. او قول داد که کنگره پس از بررسی همه گیر است به تعیین اینکه آیا تهمت توجه مشاوره از کارشناسان علمی و در پاسخ به این سوال که طنین انداز از طریق سیاسی آمریکا رسوایی: “آنچه او می دانم و زمانی که او آن را می دانم؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل برسد گرانش از همه گیر برای هفته ها. پرسید که آیا او می گوید که نگرش هزینه آمریکا زندگی پلوسی گفت: “بله من هستم. من میگم که.”

آن را قرار داده پلوسی از قدم اهسته با معاون رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد, که گفت که او نمی خواهد تا آنجا که به وضع مقصر مرگ بر رئیس جمهور است. “من فکر می کنم که کمی بیش از حد سخت” او گفت: NBC.

بایدن گسله مغلوب ساختن پیشی جستن برای عقب نگه داشتن در استفاده از قدرت کامل در زیر به تازگی به استناد دفاع تولید عمل به تحریک تولید طیف گسترده ای از نیاز تجهیزات پزشکی — و برای ساخت نامنظم اظهارات در مورد این بیماری همه گیر.

“او باید متوقف کردن فکر کردن با صدای بلند و شروع به تفکر عمیق می شود.”

در ضمن فرمانداران در دیگر نقاط در سراسر کشور بودند بالا بردن زنگ که گسترش ویروس بود و تهدید خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما همچنان در مسیر واقعا به پایمال کردن ظرفیت و توانایی ما برای ارائه مراقبت های بهداشتی” لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: در ABC “این هفته است.” “در پایان هفته اول در ماه آوریل ما فکر می کنیم اولین مسئله واقعی این است که رفتن به هواکش. و ما فکر می کنم آن را در مورد چهارم یا پنجم مارس قبل از پایین در منطقه نیواورلئان ما قادر به قرار دادن مردم در هواکش که به آنها نیاز دارید. و سپس چند روز بعد از آن ما خواهد بود از تخت.”

او گفت: مسئولان باید سفارشات را برای بیش از 12000 هواکش طریق ملی ذخایر و فروشندگان خصوصی اما تا کنون تنها قادر به دریافت 192.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im