Trousseau به قرض گرفتن

Trousseau به قرض گرفتن – شیوه زندگی

به روز شده: May 15, 2020, 09:13 IST | جین Borges | بمبئی

پنج سخاوتمندانه Mumbaikars پیدا کرده اند راه حل مناسبی برای نجات عروس بدون هیچ زحمتی از splurging در یک عروسی trousseau

Pic/Nimesh Dave

عکس/Nimesh دیو

Sneha d’souza آغاز شده دست من شب بیش از یک سال پیش هنگامی که یک دوست دختر نیاز به یک لباس شب و نمی تواند آن را تقبل کنند. “من از یک زن و شوهر از زنان اما آنها نمی شد و راحت به دور خود شب. شما را تا پایان با پوشیدن آن یک بار پرداخت از طریق بینی خود را برای آن می گوید:” 33 ساله بریولی ساکن ، “من فکر کردم که هر کس باید قادر به دسترسی به یک لباس زرق و برق دار به خصوص محروم. این هم یک مدل پایدار است.” D’souza 26 لباس در مجموعه خود را—همه اهدا شده پس از گسترش این کلمه در مورد او ابتکار عمل. پس از رسیدن به او در واتساپ d’souza ترتیب برای یک محاکمه نشست. “لباسهای معمولا خیاط ساخته شده است. شما نمی خواهد می دانم که اگر آن را متناسب با شما تا زمانی که شما آن را امتحان کنید,” او می گوید. برای امنیت او طول می کشد استرداد سپرده R5,000 و یک کارت شناسایی همراه با خشک تمیز کردن اتهامات عنوان شده علیه.

به کتاب: 9619668143

فهرست نگاه

آن را نزدیک به 15 سال پیش که آنیتا d’سیلوا یافت رویای شب در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در Bandra. “من و شوهرم سقوط در عشق با لباس هنگامی که ما آن را دیدم. این یک نمونه لباس عروسی توری می گوید:” d’سیلوا که همچنین وام آن را به تازگی برای یک عملکرد سالانه روز که در آن یک دختر بود که برای بازی در نقش یک عروس. Louvina آندراده بیش از حد شده نگاه به دور خواهر او را در لباس شب از 25 سال پیش. “آن دوخته شده در هند و بعد از آن به استرالیا فرستاده که در آن او ازدواج کرده است. به دلیل آن به نظر می رسید بیش از حد ساده آنها کسی وجود دارد برای فراموش طلا و نقره و مهره کار می گوید:” آندراده که مایل به اهدای آن.

تماس با ما: [email protected]; [email protected]

قرض lehenga

پوی مبتنی بر Aditi Varma مشتاق است در اعطای وام ازدواج lehenga که او یک بار پوشیده برای عروسی هندو. “این یک محافظه سنتی ساز و برگ. بلوز بلند و مخمل قرمز و lehenga سنگین است با خالص بالا. مشبک dupatta است ghungroos,” او می گوید.

تماس با ما: [email protected]

برای تمام اندازه ها

Pic/Sameer Markande
عکس/Sameer Markande

محبت غریبه ها چیزی است که Malad ساکن Kanchan Hatyal, 44, تا به تجربه دست اول. در ماه دسامبر سال گذشته زمانی که آشنایی نزدیک او خواست اگر او می دانست که می تواند به من قرض بدهید او یک لباس عروس, لباس شب, به عنوان او در حال حاضر overshot عروسی, بودجه Hatyal یک اهل سنت جود کلیسا تصمیم گرفت برای شروع یک سرویس است که کمک خواهد کرد که عروس در نیاز. او شروع به ساخت دو لباس در دسترس برای قرض گرفتن اما با حمایت از کشیش اهل محله Fr وارنر d’souza و سخاوت از دیگران Hatyal گنجه در او فروتن 500 فوت مربع خانه در حال حاضر دارای 24 قطعه است. “ما لباس برای تمام اشکال و اندازه می گوید:” Hatyal. این لباس در حال حاضر استفاده شده در مراسم عروسی از جمله یکی در آسام. در حالی که او می بالد در کل مجموعه مورد علاقه خود را است یک قطعه با یک توری دنباله و ظریف حجاب. دهنده نوع به اندازه کافی به دور حلقه دارنده بیش از حد. شما می توانید قرض گرفتن لباس پس از سپرده R2 500 (ID اثبات اجباری). مبلغ مسترد خواهد شد پس از آن که شب است و قرينه سازي و بازگشت در شرایط نعناع.

به کتاب: 8108001591

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im