Trevor داستان نادیده گرفتن پیش بینی های منفی در مورد رشته کوه های راکی در سال 2020

یکی از رشته کوه های راکی مدیر جوانه سیاه کلمات مورد علاقه در طول تابستان اردوگاه بود “صعودی” در “ما واقعا صعودی در جوان ما اغل گاو یا حشم.”

رسانه ملی این است که بدبینانه در مورد رشته کوه های راکی’ شانس به یک مدعی.

حتی با برگشتی گسترده به 16 تیم در 60 بازی فصل FanGraphs’ فشرده بینی مداد در رشته کوه های راکی با 26-34 ضبط و پنج بازی از فینال لیگ ملی حذفی ،

در ESPN قدرت رتبه بندی رشته کوه های راکی در آمده 23rd با زیر بهترین سناریو: “نولان Arenado, Trevor داستان و چارلی Blackmon قرار داده تا بزرگ درصد حتی برای آنها به عنوان Rox لیگ-میانگین استارت انجام دهد فقط به اندازه کافی به جرم اولیه منجر به احیا اغل گاو یا حشم و کلرادو برنده 33 بازی برای گرفتن یک NL وحشی-اسلات کارت حافظه.”

ورزش نشان داده شده است که رشته کوه های راکی رتبه 22 و MLB.com آنها را 23.

داستان های all-star shortstop خواسته شد اگر رشته کوه های راکی چشم پوشی از پیش بینی های منفی و یا اگر آنها با قرار دادن یک تراشه بر روی شانه های خود را.

“یک کمی از هر دو من فکر می کنم,” داستان گفت. “ما می دانیم که مردم در حال صحبت کردن در مورد ما و این همه حق است. این بازی نه برنده با صحبت کردن و یا انجام هر چیزی شبیه به آن. ما فقط در حال رفتن به اجازه دهید ما بازی را به صحبت کردن.

“من فکر نمی کنم ما نیاز به خارج از انگیزه های دیگر بیش از آنچه که ما در این اتاق قفل به انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و ما واقعا واقعا معتقدم که ما می تواند آن را انجام دهد. ما احساس می کنید مانند ” چرا ما؟’ ما یک گروه بسیار با استعداد است و از آن زمان به آن را نشان می دهد.”

خوب به آن بروید. Outfielder دیوید دال یک برای اولین بار تمام ستاره فصل گذشته می داند که او باید اقدامات احتیاطی اضافی در طول coronavirus بیماری همه گیر. دال او طحال برداشته شده در سال 2015 پس از یک خشونت آمیز در زمینه برخورد و همسرش, Jacquelyn است باردار با زن و شوهر اولین فرزند.

که به او مکث اما او احساس راحت تر در حال حاضر.

“من فقط می خواستم ببینم چه پروتکل و همه چیز را به بازی کردن در طول تابستان اردوگاه” او گفت:. “با من از بودن با ریسک بالا و با همسرم Jacquelyn, حامله, من فقط می خواستم تا مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از گرفته شده … و امن است.

“خیلی خوب. شما می دانید, من فکر می کنم این آزمایش به خوبی می گذرد. بچه ها و بچه ها, خانواده ها در حال انجام یک کار خوب از محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را و هوشمند بودن. من هیجان زده به رفتن در حال حاضر. من قطعا عصبی در آینده اما من خیلی بیشتر رها شوند.”

Bridich در Arenado. مدیر کل جف Bridich صحبت در “حرارت بالا” در MLB Network خواسته شد تا در مورد رابطه اش با ستاره سوم baseman نولان Arenado که در offseason گفت که او احساس “بی احترامی” توسط Bridich.

“این خوب است آن را حرفه ای” Bridich گفت. “تمرکز ما هر روز بر روی کاری که در دست. و ما قطعا متحد در ساخت بسیاری از این فصل است. کل تیم متحد در ساخت بسیاری از این فصل است.”

Bridich همچنین گفت که او دوست دارد ایده بیس بال در حال گسترش برگشتی به 16 تیم برای سال 2020 است.

“من فکر می کنم آن را یک ایده خوب به طور کلی,” او گفت:. “اگر ما می تواند به عنوان یک بیس بال جامعه به نقطه postseason پس از آن من فکر می کنم برای بیس بال جامعه خواهد شد که یک پیروزی را در خود دارد با راه (coronavirus) اقدام در حال حاضر در سراسر کشور است.”

تگزاس زمان. رشته کوه های راکی باید مقدار زیادی از روابط به حالت ستاره تنها. پارچ دانیل بارد (هوستون) تبادل مربی استیو فاستر (دالاس تگزاس-آرلینگتون) اولین مربی پایه ران گیدئون (Hallsville) outfielder سام هیلیارد (منسفیلد) و داستان (Irving) همه تگزاس بومی.


در عرشه
رشته کوه های راکی RHP Jon خاکستری
(11-8, 3.84 دوران در سال 2019) در رنجرز LHP مایک جزئی (14-10, 3.59)
2:05 بعد از ظهر, شنبه, جهان, زندگی, میدان
تلویزیون: AT&T SportsNet
رادیو: KOA 850 هستم/94.1 FM

خاکستری است ساخت بزرگ-شروع لیگ پس Aug. 16 پس از درد و رنج و استرس شکستگی در پای چپ خود را که نیاز به عمل جراحی. خاکستری تنها در مواجهه رنجرز پس دادن تا شش اجرا می شود در شش بازدید در پنج نوبت در 17 ژوئن 2018 در تگزاس به عنوان رشته کوه های راکی از دست داده 13-12. خاکستری مایل به انجام بهتر در جاده ها که در آن او را 18-23 با 4.56 در دوران حرفه ای خود را. جزئی در حال آمدن است خاموش all-star season اما او نه شانس به خصوص به خوبی در مقابل کلرادو. او ساخته شده هفت حرفه ای شروع می شود و دو امداد حضور در برابر رشته کوه های راکی رفتن 3-2 با 5.24 عصر و 1.30 شلاق. فصل گذشته جزئی از مجموعه ای اوج حرفه ای برنده (14), strikeouts (200) و نوبت تن به تن (208 1/3).

روند: Nolan Arenado وارد شده جمعه شب 2020 بازکن فصل با کارلوس گونزالس برای چهارم در تاریخ حق رای دادن با 227 صفحه اصلی اجرا می شود. چارلی Blackmon را 172 صفحه اصلی اجرا می شود با آندرس Galarraga برای هشتم-در تاریخ حق رای دادن.

در موضوع: رشته کوه های راکی باید به بازی بهتر در جاده ها است. دوره. آنها 28-53 دور از Coors زمینه فصل گذشته یک .346 درصد برنده است که گره خورده است برای پنجم-بدترین در تاریخ حق رای دادن.

تبادل probables
یکشنبه: رشته کوه های راکی LHP Kyle Freeland (11-11, 6.71) در رنجرز کوری Kluber (2-3, 5.80), 12:35 بعد از ظهر ATTRM
دوشنبه: خاموش
شنبه: رشته کوه های راکی RHP آنتونیو Senzatela (11-6.71) در یک TBD, 7:40 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de