تریلر خلاصه: Kenya Barris واژک از Black-ish به #BlackAF و ما Sippin’ در برخی از قهوه و کریم


(L-R): #BlackAF ; Coffee & Kareem

(L-R): #BlackAF ; قهوه و Kareem
تصویر: YouTube

*تریلر فیلم راوی صدای* در یک جهان که در آن مطالب است و مقدار زیادی از پهنای باند نادر ریشه تصمیم گرفته است به جای اسب و گله اضافی مقدار تریلر که ترویج در ما نخوانده و ویژه تعداد کمی از آنها را بر اساس این هفته.

پس هر جمعه ما خواهید بود این برنامه شامل خلاصه ای از برخی از پیش بینی ترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که کاهش یافته تیزر یا تریلر است که در هفته.

تبلیغات

البته وجود خواهد داشت برخی از موارد استثنا که در آن یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد بزرگ است و محبوب (ما تماس آن پلنگ سیاه و سفید اثر در حال حاضر) آن را سزاوار وبلاگ خود را. بدون در نظر گرفتن, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما باید به عنوان مقدار پوشش جامع به عنوان امکان پذیر است و این است که ما سازش.

بنابراین بدون ado بیشتر, تریلر تا هفته مارس 22…

قهوه و Kareem (Netflix; تاریخ انتشار: مارس 3, 2020)

قهوه و کریم بازیگران Ed Helms & Taraji P Henson / Netflix (یوتیوب)

برداشت اول: من صادقانه باشد—هنگامی که من برای اولین بار شنیده فرض یک زن سیاه و سفید (Taraji P. Henson) قدمت یک پلیس سفید پوست (اد هلمز) من ساخته شده Chrissy Teigen انقباض غیر ارادی ماهیچه در صورت. مانند هر پروژه من در حال حاضر آن را به یک فرصت و دیدن آن را به طور کامل قبل از تجزیه و تحلیل (شما می دانید پس از این من لعنتی کار) اما از این به نظر می رسد تریلر, آن را قطعا به من Judd apatow آمده در سطح crassness و shenanigans. و crassest فرد زودرس بچه ها (ترنس کمی Gardenhigh) حضور که به من دادن پسران خوب vibes به طور کلی. به طور جدی این تریلر زمخت AF.

#BlackAF (Netflix; تاریخ انتشار: مارس 17, 2020)

برداشت اول: بیایید آشکار از راه—این به نظر می رسد مانند Kenya Barris همیشه می خواستم برای فرار از محدوده شبکه تلویزیونی سانسور و کامل تماشا-بمب با Black-ish. با جدید خود را Netflix مقابله او در نهایت قادر به انجام این کار است و او را متمایل به تمام راه را با #BlackAFکه Black-ish ملاقات محدود کردن شور و شوق خود را. تریلر اسراف به عنوان فاک; پس از آن اساسا Black-ish داری! انعطاف پذیری در ’em. همچنین جالب ترین بخش از تریلر کنیا سیاه نخبگان همسالان برشته او را در Facetime.

تبلیغات

ما اینجا هستیم (HBO; تاریخ انتشار: آوریل 23, 2020)

ما اینجا هستیم / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: به عنوان کسی که frequents خوب کشیدن صبحانه در غرب هالیوود هر از چند گاهی با نوک دوستان این جدید unscripted سری (HBO را برای اولین بار!) بازیگران باب کشیدن ملکه Eureka o’hara و Shangela Laquifa Wadley piqued علاقه من. به نظر می رسد مانند ما در برخی از داستان heartwarming به همراه که fabulousness مرتب کردن بر اساس در ورید از عجیب و غریب چشم سری بنابراین من حدس می زنم من بهتر من بافت دستی. “همه در کار” واقع است.

تبلیغات

خاص (Quibi; تاریخ انتشار: 6 آوریل سال 2020)

خاص / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: Keke Palmer است که با داشتن یک لحظه و من دوست دارم به آن را ببینید. این پروژه جدید او میزبانی راه اندازی مجدد اساسا خاص راه می رفت تا عشق کور است می تواند اجرا شود. Keke شکوفایی به عنوان یک میزبان در حال حاضر, بنابراین من به دنبال به جلو به ضعیف حالات چهره است. به علاوه من دوست دارم که چگونه فراگیر آن است که وقتی که می آید به گرایش جنسی. ضمنا Quibi جدید جریان برنامه که با داشتن یک بزرگ راه اندازی در مارس 6 بنابراین انتظار می رود بسیاری از مطالب که از پلت فرم. صحبت که تاریخ و زمان آخرین اما نه کم…

تبلیغات

سس (Quibi; تاریخ انتشار: 6 آوریل سال 2020)

سس / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: اجرایی تولید شده توسط Usher سس است که با استفاده از رقص و فرهنگ است که تسلط رسانه های اجتماعی در حال حاضر. تریلر به من می دهد america’s Best Dance Crew vibes مگر نه در یک مرحله اما در خیابان. به هر حال برای کسانی از شما (خوب ما) که در تلاش برای یادگیری همه Usher رقص حرکت می کند زمانی که او در او نخست به آن را دریافت. او به عنوان مهمان ظاهر درست است؟!

تبلیغات

که همه مردمی! تا روز جمعه…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im