تریلر خلاصه: Chance the Rapper است گرفتن پانک می باتوم و نیک کانن در نهایت رها کردن دکتر Sebi Doc


(L-R): Chance The Rapper in Punk’d (2020) and Dr. Sebi in Nick Cannon / Nipsey Hussle produced documentary.

(L-R): Chance The Rapper در پانک می خواهم (2020) و دکتر Sebi در نیک کانن / Nipsey Hussle تولید فیلم مستند است.
تصویر: YouTube

یک هفته دیگر پرواز توسط, که به معنی آن زمان برای یکی دیگر از تریلر خلاصه!

بیایید راست به آن است.

خوب مبارزه (CBS همه دسترسی; فصل 4 تاریخ انتشار: 9 آوریل سال 2020)

مبارزه خوبی در فصل 4 تریلر رسمی / فردا همه دسترسی ها (یوتیوب)

برداشت اول: افشای کامل من نیست و در واقع گرفتار در این نشان می دهد هنوز اما چه بهتر از راه برای کاهش خود را “بیش از حد محتوای خوب برای تماشای” لیست از چیزهایی که شما هیچ وقت به تماشای از طول اقامت در خانه دستور خود انزوا دوره? منظورم با آتش بازیگران مانند Delroy Lindo Audra مک دونالد Nyambi Nyambi, Cush ادم تنومند و بدقواره و بیشتر این امر می تواند مناسب و معقول شراب خواری. و این است که Michael J. Fox?! فصل 4 به نظر می رسد به خصوص مربوط و به موقع از ما در انتخابات سال است.

تبلیغات

هنگامی که چراغ بروید (Quibi; تاریخ انتشار: 6 آوریل سال 2020)

هنگامی که چراغ بروید تریلر رسمی / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: عنوان به تنهایی می کشد من چون من قطعا رشد با یک دستور است که بچه ها را در خانه هنگامی که چراغ در آمد. به علاوه مفهوم تعیین لحظه دقیق شما از دست داده و بی گناهی خود را جذاب است به عنوان راوی در توصیف آن است که معمولا آهسته ساخت تا به جای “همه در یک بار” مثل این است که برای چارلی اتاق (انتخاب Jacobs). اوه, و من می بینم Queen Latifah به عنوان شهر های کوچک پلیس!

تبلیغات

Skrrt با افست (Quibi; تاریخ انتشار: 6 آوریل سال 2020)

SKRRT با انحراف تریلر رسمی / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: فوری برداشت اول ترکیبی است از “nigga این عنوان ،” و “آن متناسب است.” اگر onomatopoeia به تذکر بله این نشان می دهد بدیهی است که در مورد ورزش و خودروهای لوکس است. فصل اول در واقع یک نام-حذف متحرک از T-درد Cardi, B, Quavo و برخاست از Migos, Chance The Rapper, Lil Yachty Dapper Dan و بیشتر. و البته نمی توان آن را یک اتومبیل نشان می دهد بدون آستین شناخته شده علاقه مندان به ماشین جی لنو. این مثل این است که جری ساینفیلد کمدین در ماشین گرفتن قهوهاما بسیار blacker.

تبلیغات

پانک می خواهم (Quibi: تاریخ انتشار: 6 آوریل سال 2020)

پانک می خواهم تریلر رسمی / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: شما ممکن است فکر, چگونه کسی این سقوط کنه ؟ اما من فکر می کنم طولانی فاصله بین اصلی توسط اشتون کوچر (به پایان رسید که در سال 2007 قبل از اینکه به طور خلاصه دوباره در سال 2012) و این تکرار به معنی مشاهیر اجازه گارد خود را کمی. زمان فروتن آنها را niggas با برخی از شوخی! منظورم این است که او را pranking مگان تو Stallion, بنابراین من اینجا هستم که به تنهایی.

تبلیغات

بی گناهی فایل (Netflix; تاریخ انتشار: مارس 15, 2020)

بی گناهی فایل های تریلر رسمی / Netflix (یوتیوب)

برداشت اول: Netflix همچنان به تسلط بر مستند فضا. پس از وزوز در زمانی که آنها را ببینید مااز دولت غیر قانونی و اعتقادات است که قطعا یک مکالمه مداوم. اگر ما بیشتر مستند درخشان ویژه در افرادی که به طور منظم باید به انسانی به جای به سادگی دیده می شود به عنوان یک آمار من همه برای آن است.

تبلیغات

قوی دشمنان بی حد و حصر مورد دکتر Sebi (پلت فرم توزیع و انتشار تاریخ در حال حاضر نامعلوم)

تبلیغات

برداشت اول: آیا میشم دیدن دکتر عمر “DONATIONSSSS [3X], GIFTSSSS [3X]” جانسون ، که در آن است. این اولین و تنها برداشت. در واقع من واقعا علاقه مند و کنجکاو در پیدا کردن آنچه Nipsey Hussle می خواست همه ما را به دیدن قبل از او در سمت چپ زمین.

یک آخر هفته خوب و دیدن خانواده جمعه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de