بالا المپیک ایالات متحده دکتر می گوید که او از کار اخراج شد و در تلاش برای محافظت از ورزشکاران از سوء استفاده جنسی, طرح دعوی در دادگاه می گوید

سابق بالا پزشکی رسمی با ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته ثبت افشاگر طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در مقابل سازمان ادعا که او از کار اخراج شد در پاسخ به اصرار مدیریت بهتر است برای محافظت از ورزشکاران ایمنی و بهداشت.

دکتر ویلیام مورو که کمیته ملی المپیک به معاون رئیس جمهور سابق پزشکی ورزشی ادعا می کند در طرح دعوی در دادگاه واصل در دنور دادگاه منطقه است که او سعی کرد به گزارش اتهام سوء استفاده جنسی علیه زنان جوان ورزشکار, اصلاحات, سلامت روان فرآیندهای درون سازمان و پایان عمل ناقص ایجاد پرونده پزشکی برای ورزشکاران خود را. مورو را urgings او می گوید: اغلب ملاقات با گوش ناشنوا. او از کار اخراج شد در مارس 2019.

“من احساس می کنم در راه من نیاز به یک صدای به ورزشکاران بودند که تجاوز ورزشکاران که در حال صدمه زدن به ورزشکاران است که در حال گرفتن مراقبت از آنها نیاز به” مورو گفت: دنور پست. “من امیدوارم که که توسط درخشان از نور در این, شاید مردم شروع به توجه.”

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان کمیته المپیک و تیم های صورت کنگره موشکافی و وزارت دادگستری رسیدگی به آن دست زدن به سوء استفاده جنسی اتهامات علیه ورزشکاران رفتن دهه. 18 ماه سنا بررسی آخرین تابستان یافت می شود “هشدار دهنده و ناکارآمد سیستم” اجازه سوء استفاده به ادامه سراسر چندین ورزشی.این موضوع محوری به سرفصل های ملی در سال 2016 زمانی که ده ها تن از زنان جلو آمد با اتهام تعرض در برابر سابق تیم ژیمناستیک, دکتر, لری Nassar., اما بیشتر گزارش نشان داده است همه گیر از سوء استفاده جنسی در برابر آمریکا ورزشکاران المپیک.

در یک بیانیه ایالات متحده در کمیته ملی المپیک گفت: از آن شده است در خدمت با کت و شلوار و بررسی این شکایت است.

“ما تاسف است که دکتر مورو و وکیل او را اشتباها باعث جدایی او از این USOPC,” Luella چاوز d’آنجلو کمیته المپیک ارشد بازاریابی و ارتباطات افسر در بیانیه ای گفت:. “ما افتخار خواهد کرد تصمیم خود را برای دیدن این موضوع از طریق دادگاه و ما نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات همانطور که به جلو می رود.”

مورو که صرف 10 سال با کمیته المپیک به دنبال نامشخص امداد به صورت غیر قانونی تخلیه در نقض سیاست های عمومی و شدید و ظالمانه انجام شده است.

در طرح دعوی در دادگاه و در مصاحبه مورو توصیف “یک نبرد تنها” به آگاهی به سازمان رهبران در مورد بهداشت و مسائل ایمنی.

در یک مثال در سال 2018 یک مسیر مربی به نام مورو که به گزارش یک 15 ساله زن ورزشکار پارالمپیک شد داشتن افکار خودکشی پس از داشتن رابطه جنسی با یک زن 20 ساله مرد ورزشکار در طول دریک رله در آیووا. مورو مطلع بالاتر یو پی اس در مورد تجاوز به عنف قانونی اما این سازمان نه گزارش آن را به اجرای قانون تا چهار روز بعد و پس از اجباری 24 ساعته دوره گزارش آمده بود و رفته بود طرح دعوی در دادگاه مدعی.

در یکی دیگر از مثال مورو آموخته است که یک ورزشکار به حال اقدام به خودکشی در ماه فوریه 2019 و فردی که متوقف شده بود از حضور در پیگیری مراقبت های روانی. با توجه به طرح دعوی در دادگاه از او خواست کمیته المپیک رهبران به ورزشکار فشرده تر کمک فراتر از سازمان های داخلی حرفه ای که او استدلال نمی شد به درستی مجهز برای مقابله با این نوع از اورژانس بهداشت روان در بحران است.

روز بعد ورزشکار درگذشت خودکشی دعوی در دادگاه گفت.

مورو نگهداری آوردن در مورد حوادث به سطح بالای مدیریت — مانند زمان یک کمیته المپیک کارمند شد در یک سونا با زیر 18 تیم ژیمناستیک در این نزدیکی هست. مورو در ادامه به فشار برای تغییر در درون سازمان تا زمانی که او از کار اخراج شد, با توجه به شکایت.

“در پاسخ به این سوال که چرا USOC اخراج Dr. Moreau این است: USOC فسخ او را در اقدامی تلافی جویانه برای حمایت مداوم خود را در حمایت از سیاست های عمومی است که – بر خلاف USOC است طرز عمل – اولویت بندی ورزشکاران بهداشت و ایمنی اولین و مهمترین” طرح دعوی در دادگاه اعلام کرد.

مورو گفت: دنور پست که او هرگز کسی شکایت کرد و هرگز تصور او می شود یک بخشی از چیزی شبیه به این.

“شما یا باید بخشی از راه حل و یا شما بخشی از مشکل” او گفت:. “من تصمیم گرفتم که من قرار بود که مرد.”

یک سال 2017, واشنگتن پست بررسی یافت بیش از 290 مربیان و مسئولان با ایالات متحده آمریکا سازمان های ورزشی المپیک شده بود علنا متهم به سوء رفتار جنسی پس از 1982 — به طور متوسط هر شش هفته برای بیش از 36 سال است. اتهامات آمار مربیان و مربیان در ژیمناستیک تکواندو, رقص روی یخ, شنا, و بیشتر.

در پاسخ به سنا بررسی سناتور جری موران R-کانزاس و Richard Blumenthal, D -, کانکتیکات, معرفی یک لایحه در سال گذشته که برگزاری المپیک کمیته ملی و ورزش های نظارتی به سختگیرانه قانونی پاسخگویی برای عدم محافظت از ورزشکاران است.

این لایحه همچنان در کمیته.

“ما در حال حرکت در سرعت خنک” مورو گفت: “با توجه به زندگی بر روی خط هستند در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de