برترین اخبار ورزشی: بازی های المپیک توکیو ممکن است به تعویق افتاد با توجه به Coronavirus Dhoni اولین جلسه خالص جلوتر از IPL 2020 و بیشتر

در روز سه شنبه بالا اخبار ورزشی (3 مارس سال 2020) ما باید ژاپن در بازی های المپیک وزیر اشاره است که کمیته بین المللی المپیک (IOC) ممکن است اعطای جایزه بود به تعویق افتاد تا بعد از این سال با توجه به شیوع اخیر از coronavirus.

مراسم افتتاحیه بازی های المپیک توکیو است که به جای برنامه ریزی شده در جولای 24 و بازی خواهد شد و نتیجه گیری در آگوست 9.

Kapil Dev ابراز کرده است پیشنهاد خود را در مورد چگونه Virat Kohli شده است که در تلاش برای نمره اجرا می شود می تواند به فرم سابق خود را دوباره.

بیایید نگاهی به پنج ورزش اخبار در جزئیات زیر:

1. شیوع کروناویروس: بازی های المپیک توکیو 2020 ممکن است به تعویق افتاد و تا پایان سال می گوید: وزیر ژاپن

ژاپن در بازیهای المپیک وزیر Seiko هاشیموتو در روز سه شنبه (3 مارس) اشاره کرد که کمیته بین المللی المپیک (IOC) ممکن است اعطای جایزه بود به تعویق افتاد تا بعد از این سال پس از colossus شیوع کروناویروس.

2. تماشا کنید: MS Dhoni استقبال طرفداران در کارشناسی ارشد چیدمبرم ورزشگاه با sixer جلوتر از IPL 2020

Chennai Super Kings (CSK) کاپیتان MS Dhoni و پا زدن خود را آغاز آماده سازی با کامل net جلسه در آماده سازی برای سال 2020 نسخه Indian Premier League (IPL).

3. NZ مقابل IND: Kapil Dev reckons Virat Kohli را شیب در فرم پایین به سن و سال او

سابق تیم هند کاپیتان Kapil Dev ابراز کرده است پیشنهاد خود را در مورد چگونه Virat Kohli شده است که در تلاش برای نمره اجرا می شود می تواند به فرم سابق خود را دوباره.

4. مشت ضربه نمی handshakes: Joe ریشه نشان می دهد که چگونه کنار او در تلاش است برای مبارزه با شیوع کروناویروس جلوتر سریلانکا تور

انگلستان کاپیتان جو ریشه نازل شده در روز سه شنبه (3 مارس) که خود طرف است اجتناب از دست دادن جلوتر از آینده خود تور سریلانکا با توجه به ناگهانی شیوع کروناویروس در سراسر جهان است.

5. NZ مقابل IND: Virat Kohli شنیده گفت: “Jab هند mein یه ayenge tab dikha doonga’ در طول NZ 2 نوبت در چریستچورچ

با توجه به گزارش اخیر Virat Kohli شنیده می شد گفت: “Jab هند mein یه ورود aayengey تب dikha doonga (من آنها را نشان می دهد زمانی که آنها می آیند به هند)” در روز سه آزمون دوم در حالی که ایستاده در ورقه زمانی که Getsmart بودند تعقیب کردن هند 132-هدف اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>