برترین اخبار ورزشی: BCCI می دهد به روز رسانی در مورد 13th edition لیگ VVS Laxman می گوید MS Dhoni است ‘بینهایت مناسب’ & more

در روز سه شنبه بالا اخبار ورزشی (14 آوریل سال 2020), کشورها در سراسر جهان همچنان تحت مستند به دلیل شیوع کروناویروس.

تمام رویدادهای ورزشی در عین حال از آغاز به عنوان بسیاری از مسابقات شده اند به تعویق افتاد و به تاریخ آینده مانند بازی های المپیک سال 2020 است.

بیایید نگاهی به پنج ورزش اخبار در جزئیات زیر:

1. ‘نه تنها این IPL او احتمالا بازی بسیاری از’: VVS Laxman می گوید MS Dhoni است ‘بینهایت مناسب’

نارندرا نخست وزیر هند اعلام کرد روز سه شنبه یک فرمت از سراسر کشور مستند تا آوریل 3 و با این تصمیم هند Premier League (IPL) در حال حاضر به تعویق افتاده بیشتر است.

در حالی که طرفداران در انتظار بازگشت, MS Dhoni coronavirus همه گیر است و قرار است در تمام امید و شور و هیجان را متوقف کند.

2. Coronavirus مستند: IPL 2020 برگزار می شود, در مهر و آبان? BCCI رسمی سهام افکار

هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) خزانه دار آرون Dhumal ابراز افکار خود را در مورد اینکه آیا 13th edition of the Indian Premier League (IPL) را می توان به میزبانی بعد از این سال یا نه.

گسترش سریع Coronavirus در سراسر جهان آغاز شده است و دیدن آن اثرات جدی. هند تحمیل کرده است 21-day مستند تا مارس 14 برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus.

3. ‘Babar اعظم می توانید انجام دهید حتی بهتر از Virat Kohli اما…’: سابق کریکت پاکستان Ramiz رجا در رودخانه توانایی های

زمانی که یکی در مورد بهترین ضربه زن در جهان نام مانند Virat Kohli و استیو اسمیت به ذهن می آیند. وجود دارد همچنین پاکستان را جوان تفنگ Babar اعظم ساخته شده است که راه خود را از نردبان.

صحبت کردن در مورد Babar اعظم سابق پاکستان رودخانه Ramiz رجا فکر می کند این رودخانه دارای پتانسیل برای تحت الشعاع قرار دادن Virat Kohli. اما او احساس می کند او نیاز به یک محیط مساعد برای اکسل.

4. ‘Don’t have a B طرح’ می گوید المپیک کمیته سازماندهی در مورد توکیو بازی های بیشتر به تعویق افتاد

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس های توکیو بازی های المپیک 2020 بوده است سال آینده به تعویق افتاد جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در 24 آگوست.

اما اگر این بازی با تاخیر بیشتر سازماندهی کمیته گفت: آنها هیچ برنامه پشتیبان گیری برای تابستان بازی ها.

5. “ما می تواند در مبارزه با این بیماری همه گیر’: Gautam Gambhir موجب اقتدار PM مودی حرکت به گسترش COVID-19 مستند تا آوریل 3

سابق تیم کریکت هند Gautam Gambhir استقبال نخست وزیر نارندرا حرکت به گسترش مستند دوره در این کشور روز سه شنبه در میان COVID-19 شیوع.

21-day مستند قرار بود به پایان رسید و در مارس 14 بوده ولی بیشتر تمدید تا 3 مه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد عبور از 10 ، 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im