برترين اخبار روز | مارس 5, 2020: ساعت مودی بروکسل دیدار به تعویق افتاد, 7 کنگره نمایندگان مجلس به حالت تعلیق از LS و بیشتر

در بالای اخبار روز در مارس 5, پنج شنبه, هند و اتحادیه اروپا تصمیم به برنامه ریزی مجدد نخست وزیر نارندرا سفر به بروکسل در نظر مشاوره توسط مقامات بهداشتی با توجه به کروناویروس شیوع MEA سخنگوی Raveesh کومار گفت: در طول هفته خبری.

در دیگر اخبار مهم, هفت کنگره نمایندگان مجلس متوقف شد از Lok سبها در “هزینه ناخالص سوء” و “بی اعتنایی مطلق” برای قوانین مجلس پس از آنها ربوده مقالات از بلندگو جدول.

در ضمن در چهارم آن حکم مرگ در Nirbhaya مورد دهلی Patiala House دادگاه در روز پنج شنبه مجموعه, اعدام چهار متجاوزان برای 20 مارس در 5:30 AM. منظور می آید یک روز پس از رئیس جمهور رام نات Kovind را رد کرده و رحمت درخواست یکی از محکومین Pawan Gupta. با رد تمام راه حل های قانونی موجود به آنها خسته شده اند.

طاهر حسین, معلق, Aam Aadmi Party عضو شورا بود که در absconding پس از متهم در قتل اداره اطلاعات (IB) کارمند Ankit Sharma دستگیر شد در روز پنج شنبه.

ساعت سفر مودی به بروکسل برای هند و اتحادیه اروپا به تعویق افتاده بیش از شیوع کروناویروس

نخست وزیر مودی در برنامه ریزی سفر به بروکسل برای هند و اتحادیه اروپا شده است معوق در نظر رمان coronavirus شیوع وزارت امور خارجی گفت: در روز پنج شنبه. هند و اتحادیه اروپا تصمیم به برنامه ریزی مجدد سفر به بروکسل در نظر مشاوره توسط مقامات بهداشتی با توجه به کروناویروس شیوع MEA سخنگوی Raveesh کومار گفت.

7 کنگره نمایندگان مجلس به حالت تعلیق از Lok سبها برای بقیه از بودجه جلسه

هفت کنگره نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه به حالت تعلیق از Lok سبها در “هزینه ناخالص سوء” پس از آنها ربوده مقالات از بلندگو جدول. Gaurav Gogoi, TN Prathapan دین Kuriakose R Unnithan, Manickam تاگور بنی Behnan و Gurjeet سینگ Aujla شده اند به حالت تعلیق از Lok سبها برای بقیه از بودجه جلسه.

Nirbhaya متجاوزان به دار آویخته شد در 20 مارس

چهار مجرم که تجاوز و قتل 23 ساله امدادگر ‘Nirbhaya’ در سال 2012 به دار آویخته خواهد شد در 20 مارس در 5:30 AM دهلی Patiala House دادگاه گفت: در چهارمین حکم مرگ در روز پنج شنبه.

معلق AAP رهبر طاهر حسین بازداشت IB کارمند, پرونده قتل

AAP عضو شورا طاهر حسین دستگیر شد در مورد قتل از اداره اطلاعات (IB) کارمند Ankit Sharma. او دستگیر شد و توسط پلیس دهلی بلافاصله پس از اخراج از تسلیم خود در نرم افزار توسط یک دادگاه دهلی.

ICC زنان T20 جام جهانی: هند وارد maiden نهایی به عنوان برخورد در برابر انگلستان به نام خاموش به علت بارش باران

زنان هندی واجد شرایط خود را برای ازدواج فینال ICC زنان T20 جام جهانی 2020 پس از بازی برابر انگلستان رها شده بود به علت بارش باران در سیدنی. هند واجد شرایط برای نهایی موجب اتمام در بالای گروه در جدول امتیاز.

‘شما چه خواهد بود؟’ CAC سوال تمام پتانسیل ملی انتخاب بیش از MS Dhoni تیم هند در آینده

کریکت کمیته مشورتی (CAC) خواسته سوال از MS Dhoni بالقوه آینده در تیم ملی برای همه پتانسیل ملی انتخاب.

Kangana Ranaut, آموزش سخت برای ریختن به 20 کیلوگرم در دو ماه برای ‘Tejas’, Dhaakad’

Kangana Ranaut که قرار بر 20 کیلوگرم برای Jayalalithaa biopic Thalaivi خواهد شد که برای از دست دادن در دو ماه به شخصیت او برای Dhaakad و Tejas. او با استخدام یک مربی برای کمک به او را به شکل قبل از او شروع به تیر اندازی برای دو فیلم.

Shashank Khaitan تایید آقای “Lele” در backburner, Varun Dhawan پاسخ

مدیر Shashank Khaitan بود که برای کار با Varun Dhawan در ‘Mr Lele’ تایید کرده است که این فیلم در backburner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im