برترين اخبار روز | مارس 14, 2020: مرکز اعلام COVID-19 به عنوان “مطلع فاجعه’; بله بانک بحران و بیشتر

در اخبار بالا. به عنوان انتظار می رود Coronavirus شیوع گرفتن سرفصل به عنوان وزارت امور اعلام کرده است که آن را درمان COVID-19 به عنوان یک “فاجعه مطلع” با تعداد مثبت رمان coronavirus موارد در هند افزایش به 84. اضافه کردن به که پاکستان تایید کرده است که آن را به پیوستن به هند نخست وزیر مودی پیشنهاد یک ویدئو کنفرانس به صورت مشترک سارک استراتژی در مبارزه با شیوع کروناویروس.

در خبری دیگر دولت مرکزی اطلاع از شکل گیری جدید هیئت مدیره برای بحران-آمار بله بانک. علاوه بر این برای اولین بار همایش ملی رهبر فاروق عبدالله امروز (شنبه) به ملاقات پسرش عمر عبدالله در جایی که او بازداشت شده است در سرینگر تحت امنیت عمومی عمل می کنند.

در اخبار ورزشی هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) برگزار شد جلسه با لیگ برتر franchises صاحبان در هیئت مدیره ستاد در بمبئی به بحث در مورد رمان coronavirus (COVID-19) شیوع. در ضمن سانجی Manjrekar شده است بنا به گزارش ها کاهش یافته است از تفسیر پنل BCCI.

پاکستان برای پیوستن به هند تلاش برای سارک استراتژی در coronavirus

پاکستان تایید کرده است که آن را به پیوستن به هند نخست وزیر مودی پیشنهاد یک ویدئو کنفرانس به صورت مشترک سارک استراتژی در مبارزه با شیوع کروناویروس. دستیار ویژه به نخست وزیر پاکستان (SAPM) دکتر ظفر میرزا را به شرکت در ویدئو کنفرانس سارک رهبران.

پس از هفت ماه فاروق عبدالله در دیدار پسر عمر در سرینگر

پس از لغو بازداشت خود را سفارش دیروز همایش ملی رهبر فاروق عبدالله امروز (شنبه) به ملاقات پسرش عمر عبدالله در جایی که او بازداشت شده است در سرینگر تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA).

بله بانک طرح بازسازی: Prashant کومار به عنوان منصوب MD & CEO, Sunil مهتا به عنوان غیر اجرایی رئیس

دولت مرکزی در اطلاع رسانی صادر شده در شنبه اطلاع از شکل گیری جدید هیئت مدیره برای بحران-آمار بله بانک با توجه به اطلاع رسانی به مدیر فعلی مشکل وام دهنده Prashant کومار منصوب شده است به عنوان مدیر عامل جدید (MD) و مدیر عامل این بانک است.

Coronavirus اعلام کرد ‘مطلع فاجعه’ توسط مرکز به عنوان موارد مثبت صعود به 84

به عنوان تعدادی از مثبت رمان coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 84 روز شنبه وزارت امور است گفت: آن را درمان COVID-19 به عنوان “مطلع فاجعه”.

پایان راه برای سانجی Manjrekar? سابق هند رودخانه axed از BCCI تفسیر پانل ممکن است بخشی از IPL 2020

بیشتر شناخته شده برای بحث برانگیز نظرات سانجی Manjrekar در حال حاضر بنا به گزارش ها کاهش یافته است از تفسیر پنل BCCI.

Coronavirus تاثیر: رفاه طرفداران, ورزشکاران باید بگویم BCCI IPL franchises در شورای حکام جلسه

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) برگزار شد جلسه با لیگ برتر franchises صاحبان در هیئت مدیره ستاد در بمبئی به بحث در مورد رمان coronavirus (COVID-19) شیوع و تاثیر آن در فصل آینده.

‘Brahmastra’: Ranbir Kapoor, Alia Bhatt فیلم شلیک به تعویق افتاد و در میان COVID-19 شیوع

Alia Bhatt و رانبیر کاپور بسیار در انتظار فیلم Brahmastra است عناوین گرفتن دوباره به عنوان فیلم را در بمبئی شد لغو بیش از coronavirus بحران است. با توجه به گزارش در Mumbai Mirror تماس به انصراف از شلیک در نظر گرفته شد برای “خوب بودن تیم”.

سلمان خان, Disha Patani به ادامه تیراندازی برای ‘Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی” با وجود coronavirus ترساندن

پس از گزارش از Brahmastra شلیک لغو شدن میان شیوع کروناویروس و بسیاری از فیلمسازان فیلم و خدمه تصمیم به تعلیق فیلمبرداری, اما, سلمان خان و Disha Patani starrer Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی خواهد بود که یکی از کسانی که به ادامه آن شلیک در بمبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de