در اخبار روز, روز پنج شنبه, فوریه 20, 2020, یکی از اعدام محکومین از Nirbhaya gangrape-پرونده قتل Vinay Sharma, منتقل شده است, دهلی دادگاه به دنبال جهت به Tihar مقامات زندان به او ارائه درمان های روانی. در اوایل این هفته او دریافت کرده بود زخمی و به بیمارستان منتقل شد برای درمان پس از او ضرب دیده است سر خود را بر روی دیوار در فوریه 16, یک Tihar زندان گفت: در روز پنج شنبه.

ادامه مطلب: پس از صدمه زدن به خود Nirbhaya اعدام محکوم حرکت می کند دادگاه به دنبال درمان های روانی

وودافون ایده در روز پنج شنبه پرداخت می شود یکی دیگر از 1,000 تومان کرور روپیه به بخش ارتباطات از راه دور (DoT) نسبت به تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق. سهام این شرکت در روز چهارشنبه بسته بیش از 38 درصد در میان گزارش که دولت بعید است به استناد این شرکت تضمین بانک به عنوان در حال حاضر.

ادامه مطلب: Vodafone ایده می پردازد تومان به 1000 کرور روپیه به نقطه نسبت به AGR حق

هند پرچم حامل هواپیمایی, هوایی هند روز پنج شنبه به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین تا 20 ژوئن در نمایی از رمان Coronavirus شیوع در کشور است. Coronavirus بیماری تاکنون جان حداقل 2,118 مردم تا کنون.

ادامه مطلب: شیوع کروناویروس: هوایی هند تعلیق پروازها به مقصد چین تا 20 ژوئن

این Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP) دانش آموز بال از RSS در نهایت افتتاح حساب در کلکته را Jadavpur دانشگاه معمولا به عنوان یک دن از چپ. در به تازگی انجام JU دانشجویی انتخابات ABVP انجام پدیداری در بخش مهندسی به عنوان انتظار می رود, ربودن دور دوم موقعیت از SFI.

ادامه مطلب: Jadavpur دانشجوی دانشگاه سنجی: در ابتدا ABVP سبقت SFI به ادعای مقام دوم در گروه فنی و مهندسی

در اخبار از دنیای ورزش تنیس سوئیس استاد راجر فدرر اعلام کرده است که او با موفقیت تحت عمل جراحی زانو و تنظیم شده است را در حاشیه می شود و تا پایان باز فرانسوی در ماه ژوئن. 38 سال در زمان به توییتر در روز پنج شنبه (20 فوریه) به انتشار یک بیانیه که چرا او تصمیم به انجام این عمل جراحی در حال حاضر.

ادامه مطلب: ‘تنیس نخواهد بود همان زمانی که شما بازگشت’: راجر فدرر به دست باز فرانسوی پس از موفقیت تحت عمل جراحی زانو

پیش از این بازی برای اولین بار از هند-نیوزیلند سری تست سر مربی راوی بنارس در زمان سفر کردن خط حافظه در یک مصاحبه اختصاصی با هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI). صحبت به Cheteshwar Pujara راوی ادعا کرد که هرگز در رویاهای خود او همیشه فکر می کنم او خواهد بود در این محل به عنوان مربی تیم ملی.

ادامه مطلب: سازمان دیده بان: راوی بنارس به یاد می آورد خاطرات از تست اولین 39 سال پیش برای تیم هند در مقابل نیوزیلند در ولینگتون

در سرگرمی, اخبار, گزارش های تایید که جدید Bhanu Pratap Singh-کارگردانی فیلم ترسناک, ‘Bhoot – قسمت اول: خالی از سکنه کشتی است با الهام از حوادث واقعی. داستان بر اساس MV حکمت 9000-تن محموله کشتی بود که رشته در ساحل Juhu در ماه ژوئن سال 2011.

ادامه مطلب: Bhoot – قسمت اول: خالی از سکنه کشتی’: زندگی واقعی حوادث است که الهام گرفته از ویکی Kaushal فیلم

پس از یک حادثه غم انگیز کشته شدن 3 و چپ 10 مجروح در مجموعه Kamal Haasan, هند 2 در پنج شنبه, جزئیات جدید در حال حاضر نشان داد توسط خدمه حاضر در مجموعه. طراح صحنه و لباس Amritha رم بود که در حال حاضر در محل گفت که او کمال و Kajal Aggarwal شد تمام ثانیه دور از خرد شدن به عنوان به خوبی.

ادامه مطلب: طراح صحنه و لباس به یاد می آورد Kamal Haasan, Kajal Aggarwal دقت فرار مجموعه از هند 2′

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im