برترين اخبار روز | فوریه 19, 2020: Kejriwal جلسه با Amit Shah, گفتگو با شاهین باغ معترضان و بیشتر

در اخبار روز, در روز چهارشنبه, فوریه 19, 2020, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, در روز چهارشنبه ملاقات اتحادیه خانه وزیر Amit Shah. این بود که اولین جلسه خود را پس از AAP مذکور را شکست بی جی پی در اخیرا به این نتیجه رسیدند مجمع سنجی در دهلی نو.

در یکی دیگر از اخبار مهم دیوان عالی کشور منصوب طرف بازدید شاهین باغ برای برگزاری مذاکرات با معترضان که نشسته است بر روی یک کلید جاده برای بیش از دو ماه است.

در ضمن, West Bengal وزیر Mamata بانرجی سرزنش بی جی پی به رهبری دولت در مرکز جانباز بنگالی بازیگر و سابق TMC MP Tapas پل ‘ثانیه مرگ است.

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که یک معامله تجاری بین هند و ایالات متحده است که بر روی کارت در آینده خود را ببینید.

دهلی نو سانتی متر, Arvind Kejriwal, دیدار اتحادیه خانه وزیر Amit Shah

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز چهارشنبه ملاقات اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه اولین جلسه خود را پس از AAP مذکور را شکست بی جی پی در اخیرا به این نتیجه رسیدند مجمع انتخابات در سرمایه های ملی.

Kejriwal گفت: جلسه بسیار خوب و پربار”.

SC-منصوب مخاطبان آغاز مذاکرات با شاهین باغ معترضان

دیوان عالی کشور منصوب طرف بازدید شاهین باغ در روز چهارشنبه برای مذاکره با معترضان و پیدا کردن یک راه برای پایان دادن به جاده محاصره در این منطقه است. دادگاه راس تا به حال در جمعه منصوب ارشد وکلا سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran به مذاکره با معترضان که نشسته است بر روی یک کلید جاده برای بیش از دو ماه است.

West Bengal سانتی متر Mamata بانرجی سرزنش مرکز Tapas رفیق مرگ

West Bengal وزیر Mamata نوری در چهار شنبه سرزنش بی جی پی به رهبری دولت در مرکز بازیگر-تبدیل-سیاستمدار Tapas پل مرگ است. رفیق کهنه بنگالی بازیگر و سابق TMC MP در گذشت به علت ایست قلبی در روز سه شنبه.

‘صرفه جویی در تجارت بزرگ در مقابله با هند برای بعدا” می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر از دو روز بازدید

رئیس جمهور ایالات متحده نشان داده است که یک معامله تجاری بین هند و ایالات متحده است که بر روی کارت در آینده خود را ببینید. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ‘صرفه جویی در معامله بزرگ” با هند برای بعد.

‘Man vs Wild’ پوستر حرکت: Bear Grylls به معرفی ستاره با تکبر راه رفتن’ Rajinikanth برای صفحه نمایش کوچک

پیش از Rajinikanth تلویزیون اولین Bear Grylls در زمان به توییتر و به اشتراک گذاشته یک حرکت پوستر با Thaiaiva. ‘Man vs Wild میزبان نیز معرفی Rajinikanth به عنوان ‘ستاره با تکبر راه رفتن’ و ‘افسانه که مردم می خواهم به دانستن و دیدن در راه کاملا جدید’.

Asim ریاض اعتراف احساسات Himanshi Khurana, تماس خود را ‘من ملکه’

Bigg Boss 13 ممکن است به پایان رسیده اما عشق بین Asim ریاض و Himanshi Khurana به تازگی آغاز شده است. در روز سه شنبه Asim دوباره ثابت کرد چقدر Himanshi معنی است که برای او ارسال شده یک عکس از آنها را در هر دو بغل کردن هر یک از دیگر. او زیر نویس تصویر و گفت: “Meri Rani (ملکه من).”

‘به قرار دادن همه چیز به چشم انداز صحیح’: Yuvraj Singh فراهم می کند به روز رسانی در شایعات از بازیگری خود را اولین در سری وب

سابق تیم هند allrounder Yuvraj Singh ارائه یک به روز رسانی در اخبار از او با بازی در یک سری وب. روز سه شنبه رسانه ها گزارش دادند که Yuvraj است به ستاره در سری آنلاین با همسر هازل Keech و برادر Zoravar سینگ.

Virat Kohli فراهم می کند به روز رسانی در Ishant Sharma, Prithvi شاو ممکن است بازگشت در هند بازی یازدهم برای آزمون

تیم هند کاپیتان Virat Kohli در روز چهارشنبه صحبت کرد و بیش از این امکان گنجاندن veteran هاي Ishant Sharma و جوان-درب بازکن Prithvi شاو در بازی 11 پیش از این بسیار در انتظار تست سری بازکن مقابل نیوزیلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>