در اخبار روز, روز پنج شنبه, فوریه 13, 2020, کمیسیون انتخابات اعلام کرده است که برنامه از انتخابات برای خالی panchayat کرسی در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. این اولین بار است که عمده سیاسی در ورزش از abrogation از ماده 370 در ماه اوت سال گذشته است.

پیش از سابق امور خارجی وزیر Sushma سواراج خبری در فوریه 14, دولت اعلام کرد برای تغییر نام Pravasi Bhartiya Kendra و خارجی خدمات موسسه پس از او.

در یکی دیگر از اخبار مهم روز, ادعا شده Sanjeev چاولا است که در مواجهه با اتهامات در دهلی نو برای او به اتهام نقش در سال 2000 و تبانی در رسوایی مربوط سابق آفریقای جنوبی کریکت کاپیتان Hansie Cronje در سال 2000 بوده است تحویل به هند از بریتانیا است.

در ضمن دو هندی خدمه پردازنده قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده شده اند آزمایش مثبت برای رمان Coronavirus.

در اخبار ورزشی سابق استرالیا کاپیتان مایکل کلارک و Kyly پررنگ خود را اعلام کرده اند و طلاق ، این زوج که ازدواج کردم در مارس 2012 یک چهار سال Kelsey لی.

جلوتر از سری آزمون برابر نیوزیلند Shubman گیل گفت: او را به چهره کیوی چالش پس از او از جمله در تیم ملی به عنوان جایگزینی برای مجروح Rohit Sharma.

در بالیوود, اخبار بسیار در انتظار تریلر از Angrezi متوسط بود که روز پنجشنبه منتشر شد. ستاره فیلم عرفان خان در نقش پیشرو و او تا به حال ثبت یک پیام صوتی برای طرفداران خود که در آن او به نام فیلم ‘ویژه’.

در دفتر جعبه Aditya Roy Kapur را ‘ملنگ’ ثابت باقی می ماند در حالی که دلتنگ عملکرد Vidhu وینود چوپرا ‘Shikara’ همچنان ادامه دارد.

Panchayat bypolls در جامو و کشمیر برگزار می شود در ماه مارس

کمیسیون انتخابات گفت: این انتخابات برای خالی panchayat کرسی در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر برگزار خواهد شد در هشت فاز ماه آینده. وجود دارد و به 13,000 کرسی خالی در panchayats در سراسر جامو و کشمیر.

دولت تغییر نام Pravasi Bhartiya Kendra, خارجی, خدمات, موسسه پس از Sushma سواراج

دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد برای تغییر نام Pravasi Bhartiya Kendra و خارجی خدمات موسسه پس از سابق امور خارجی وزیر Sushma سواراج به عنوان یک ادای احترام به رهبر پیش از سالگرد تولد او. سواراج به دنیا آمد و در 14 فوریه سال 1952 درگذشت در تاریخ 6 اوت سال گذشته است. او به عنوان وزیر امور خارجه در طول نخست وزیر نارندرا مودی اولین دوره بین 2014-19.

Bookie Sanjeev چاولا, می خواستم توسط پلیس دهلی در سال 2000 و تبانی رسوایی مسترد از انگلستان به هند

ادعا شده Sanjeev چاولا است که در مواجهه با اتهامات در دهلی نو برای او به اتهام نقش در سال 2000 و تبانی در رسوایی مربوط سابق آفریقای جنوبی کریکت کاپیتان Hansie Cronje در سال 2000 بوده است تحویل به هند از بریتانیا است.

دو هندی خدمه پردازنده قرنطینه ژاپنی خدمه کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus

دو هندی خدمه پردازنده قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده شده اند آزمایش مثبت برای رمان Coronavirus. کشتی کروز نگه داشته شده است در قرنطینه در یک لنگر در سواحل یوکوهاما ژاپن تا فوریه 19. تا به حال 174 نفر در کشتی بوده اند آزمایش مثبت است.

سابق استرالیا کاپیتان مایکل کلارک و Kyly پررنگ تایید طلاق

پس از ازدواج به مدت هفت سال سابق استرالیا کاپیتان مایکل کلارک و Kyly پررنگ طلاق خود را تایید کرده اند. دو تقسیم بر 40 میلیون تومان طلاق حل و فصل با توجه به گزارش های رسانه ها. این زوج که ازدواج کردم در مارس 2012 یک چهار سال Kelsey لی.

Shubman گیل نشان می دهد که چگونه او رشد ‘ به عنوان یک بازیکن

پس از یک عملکرد استثنایی با هند یک تیم جوان رودخانه Shubman Gill امن است جای خود را برای آزمون سری در مقابل نیوزیلند با ارشد تیم. این پسر جوان می گوید او را به چهره کیوی چالش پس از او از جمله در تیم ملی به عنوان جایگزینی برای مجروح Rohit Sharma.

جعبه دفتر گزارش Aditya Roy Kapur را ‘ملنگ’, Vidhu وینود چوپرا ‘Shikara’

Aditya Roy Kapur-Disha Patani فیلم ‘ملنگ’ انجام شده در دفتر جعبه را در آن دوشنبه یعنی در روز 6. از سوی دیگر Vidhu وینود چوپرا ‘Shikara’ به سختی موفق به لمس تومان. 6 کرور علامت تا کنون.

‘Angrezi متوسط’ تریلر: عرفان-Radhika Madan به اشتراک گذاری عشق بی قید و شرط به عنوان پدر و دختر

بسیار در انتظار تریلر Angrezi متوسط در نهایت است. در این تریلر ما شاهد Irrfan Khan به عنوان یک شایان ستایش و doting پدر به دختر نوجوان توسط Radhika Madan. آنها دیده می شود به عنوان یک خانواده اهل راجستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im