اخبار روز: Coronavirus موارد افزایش به 4,789, دولت سپرده 7,825 کرور در PMGKY و بیشتر

در اخبار روز, آوریل 7 تعداد مثبت coronavirus موارد افزایش یافته است به 4,789. آخرین به روز رسانی داده شد توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده. مجموع موارد در هند رسیده اند 4789 و مرگ و میر is124. موارد جدید در 24 ساعت گذشته هستند 508 همراه با 13 مرگ و میر.

تا به حال 326 نفر مرخص شده پس از بهبودی. تا حال حاضر وجود دارد 4,421 COVID19 موارد مثبت در کشور از جمله 354 موارد در 24 ساعت گذشته: Lav Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت

دولت سپرده Rs 7,825 در حساب 15.65 cr زنان تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کل 4,789 موارد در هند 508 گزارش در 24 ساعت گذشته

تعداد تایید بیماری کروناویروس (COVID-19) موارد در هند عبور از 4200 روز دوشنبه با 111 ثبت شده مرگ و میر اطلاعات دولت نشان داد. طبق اطلاعات وزارت بهداشت و رفاه خانواده, 318 نفر بوده است از این بیماری درمان و مرخص شد. هنوز هم وجود دارد 3851 فعال موارد است.

هیچ تصمیم هنوز در مستند فرمت: وزارت بهداشت

وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز سه شنبه روشن است که هیچ تصمیمی گرفته شده است و در عین حال در گسترش مستند.

Coronavirus: FCI منتقل 18.54 لاخ تن غلات در سراسر هند در طول COVID-19 مستند

این مواد غذایی شرکت از هند (FCI) فرستاده می شود بیش از به اندازه کافی سهام متحده در سراسر کشور برای اجرای PM Garib Kalyan ان Yojana (PMGKAY) جایی که 5 کیلوگرم foodgrain هر فرد در هر ماه برای سه ماه آینده به توزیع رایگان به تمام ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) ذینفع در میان coronavirus مستند در سراسر کشور.

Odisha دولت باعث می شود آن را اجباری برای پوشش دهان و بینی برای شهروندان در حالی که جسارت خارج از خانه

Odisha تبدیل به اولین ایالت در هند به استفاده از ماسک و یا پارچه در “حداقل دو لایه” اجباری برای همه شهروندان زمانی که آنها بیرون از خانه به هر دلیل.

عرضه خواهد شد هیدروکسی کلروکین پاراستامول به کشورهای همسایه به کروناویروس مبتلا سازمان ملل: هند

در میان جنجال بر سر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دهنده از “مقابله به مثل” اگر هند عرضه نمی کند قرص هیدروکسی کلروکین وزارت امور خارجی گفت: تقاضا موقعیت خواهد بود به طور مداوم تحت نظارت اما سهام موقعیت می تواند اجازه می دهد شرکت های هندی برای دیدار با صادرات تعهدات است که آنها تا به حال قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de