بالا 5 مزایای واحد مرتبط طرح های بیمه (ULIP)

بالا 5 مزایای واحد مرتبط طرح های بیمه (ULIP) – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Jul 22, 2020, 15:02 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در حالی که ایتا€™s ممکن نیست به کنترل آنچه که در آینده اتفاق می افتد وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید آن را امن و به هر میزان امکان پذیر است

ما در حال حاضر گرفتار در یک نبرد در حال اجرا در برابر COVID-19 همه گیر است که منجر به حدود 11.8 میلیون مورد تأیید و حدود 544,000 مرگ و میر در سراسر جهان که از 8 ژوئیه سال 2020 است. این بی سابقه ای بار آورده اند و به نور چقدر غیر قابل پیش بینی زندگی ما است. این است که چرا این مهم است که یکی همیشه باقی می ماند آماده برای مقابله با آینده ابهامات و چالش های زندگی است. در حالی که آن را نمی ممکن است به کنترل آنچه که در آینده اتفاق می افتد وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید آن را امن و به هر میزان ممکن است.

به عنوان مثال, شما می توانید شروع با تنظیم اهداف مالی برای خود است که به شما انگیزه برای شروع به صرفه جویی در برخی از پول برای آینده است. برای شروع صرفه جویی در پول شما می توانید سرمایه گذاری در مسیر که در آن شما سرمایه گذاری پول خود را در یک عملی ابزار مالی. برای اطمینان از امنیت مالی خانواده در آینده شما ممکن است برای یک سیاست بیمه عمر. سیاست های بیمه عمر با مزایای بسیاری آمده و می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که خانواده خود را قادر به حفظ خود و زندگی عادی در صورت هر گونه حادثه تاسف است.

حتی یک گزینه بهتر می تواند برای هر دو بیمه عمر و سرمایه گذاری ابزار نه تنها تضمین آینده مالی خود را, اما همچنین رسیدن به رویای خود را به اهداف. در حال حاضر شما می تواند با سرمایه گذاری و بیمه عمر به طور جداگانه وجود دارد اما همچنین محصولات مانند ULIPs یا واحد مرتبط طرح های بیمه که در خدمت دو هدف داشتن یک برنامه ریزی برای آینده پس انداز در حالی که همچنین ارائه یک زندگی را پوشش میدهد. این یک طرح بیمه عمر است که شما قطعا باید در نظر بگیرید, در تلاش برای راحت مالی آینده.

نحوه انتخاب حق ULIP طرح ؟

یکی می توانید انتخاب کنید بودجه خود را تحت یک ULIP طرح بسته خود را در دراز مدت اهداف مالی و تخصیص پول در سهام و/یا بدهی ULIP بودجه درآمده است. در حال حاضر وجود دارد این است که کشت این نوع از برنامه های بیمه عمر از شرکت های مختلف بیمه در بازار, اما یکی باید برای یک ارائه می دهد که حداکثر انتخاب رقابتی و بازده اختصاص داده شده و خدمات مراقبت از مشتری.

Bajaj آلیانز زندگی یکی از پیشرو های خصوصی شرکت های بیمه عمر در هند ارائه می دهد یک دسته مختلف ULIP طرح های سرمایه گذاری (آنلاین و آفلاین) را انتخاب کنید. این برنامه شامل گزینه های آنلاین مانند Bajaj آلیانز زندگی هدف اطمینان Bajaj آلیانز آینده, افزایش, Bajaj آلیانز به دست آوردن ثروت و Bajaj آلیانز زندگی LongLife هدف آن نیز در دسترس نیست. و محصولات موجود در آفلاین کانال مانند Bajaj آلیانز زندگی آینده ثروت به دست آوردن Bajaj آلیانز هدف زندگی مبتنی بر صرفه جویی و Bajaj آلیانز زندگی اصلی به دست آوردن, در میان دیگران. فراموش نکنید Bajaj آلیانز بیمه عمر شرکت با ادعای حل و فصل نسبت 98.02%* و اختصاصی خدمات مراقبت از مشتری. ULIP به عنوان یک طرح سرمایه گذاری می آید بسته بندی شده با بسیاری از مزایای برای محافظت از خانواده خود را در آینده از موقعیت های پیش بینی نشده و کمک می کند تا شما در رسیدن به اهداف زندگی خود را.

بیایید نگاهی به در برخی از ULIP مزایای.

1. طولانی مدت ایجاد ثروت

یکی از مزایای ULIP است که آن را کمک می کند تا شما در رسیدن به اهداف دراز مدت خود را با تولید بازار مرتبط بازده از طریق سرمایه گذاری سهام و بدهی دارایی. بنابراین می شود آن را خرید یک خانه جدید, خودرو, صرفه جویی در پول برای آموزش عالی برای کودک خود را برای رفتن در تعطیلات و یا حتی شروع کسب و کار خود را ULIP می تواند یک گزینه ارجح برای صرفه جویی در پول. همچنین آن را تا پنج سال قفل-در دوره ای که در آن یکی می تواند تا حد زیادی از طریق قدرت از ترکیبات است که می تواند به طور قابل توجهی رشد بودجه خود را و تولید مطلوب بازده در مقایسه با زمانی که به صرفه جویی در پول و بدون هر گونه سرمایه گذاری است. این کمک می کند تا مردم پرورش عادت منظم و سیستماتیک راه های صرفه جویی در پول است که به نوبه خود اجازه می دهد تا آنها را به تحقق اهداف بلند مدت است.

2. مالیات بر درآمد و مزایای

یکی دیگر از مزایای ULIPs است که آن را به شما اجازه می دهد صرفه جویی مالیاتی. این شامل ULIP مزایای مالیاتی در بخش 80C از مالیات بر درآمد, قانون سال 1961. بلوغ و مرگ مقدار سود است معاف از مالیات بر درآمد در بخش 10(10D) از مالیات بر درآمد, قانون سال 1961. فوق مزایای مالیاتی منوط به ارائه اظهار داشت: در مالیات بر درآمد, قانون سال 1961 به عنوان اصلاح شده از زمان به زمان. در واقع هر سال 2018 اتحادیه بودجه ULIPs تنها سهام مرتبط با گزینه های سرمایه گذاری معاف از طولانی مدت افزایش سرمایه (LTCG) مالیات. شما می توانید لذت بردن از مزایای این که پرداخت حق بیمه در زمان بلوغ و حتی هنگام خروج باز می گرداند.

3. بازار مرتبط می گرداند

با ULIPs شما می توانید انتخاب کنید از کشت های مختلف بازار مرتبط وجوه مانند حقوق صاحبان سهام بدهی ، همه در دسترس است در زیر یکی ULIP سیاست برای به دست آوردن حداکثر بازگشت. این بیشتر اجازه می دهد تا شما را به یک سرمایه گذاری عاقلانه انتخاب خود را بر اساس ریسک پذیری. سرمایه گذاری در بدهی بودجه پیشنهاد شده است برای افرادی که به دنبال کم خطر و صندوق های سهام برای افرادی با ریسک پذیری. شما همچنین می توانید با مراجعه به گذشته عملکرد صندوق رأی و از وجوه مختلف را بهتر تصمیمات سرمایه گذاری.

4. زندگی پوشش مزایای

همانطور که قبلا ذکر ULIP نیز فراهم می کند پوشش بیمه عمر برای policyholder همراه با سرمایه گذاری بهره مند شوند. این فوق العاده است پس شما می توانید به محافظت از خانواده خود را از شرایط نامطلوب در آینده است. مزایای زندگی پوشش اطمینان حاصل شود که خانواده خود را قادر به حفظ استاندارد زندگی و مدیریت هزینه ها بدون هیچ گونه بار مالی حتی در غیاب شما.

5. به راحتی سوئیچ بین بودجه

ULIPs به شما انعطاف پذیری لازم برای تغییر سرمایه گذاری خود را از سهام به بدهی و بالعکس خود را بر اساس تغییر ریسک پذیری و چشم انداز بازار. این فوق العاده است برای زمانی که شما ممکن است بخواهید برای تنظیم خود را ULIP نمونه کارها بر اساس شرایط بازار ، برای مثال زمانی که عملکرد بازار است که شما می توانید تبدیل به بدهی بودجه برای حفاظت از سرمایه و سپس برگشت به صندوق های سهام که بازار راه خود را تا. این می تواند کمک به شما بهینه سازی ULIP می گرداند.

جمع آن تا ULIPs به شما اجازه ضربه زدن دو پرنده با یک سنگ! دو هدف سیاست تضمین می کند که شما قادر به رسیدن به اهداف مالی خود را در حالی که همچنین تامین زندگی و آینده شما عزیزان. یک ULIP سیاست مانند یک Bajaj آلیانز زندگی است که یکی از این گزینه پس از آن ارائه می دهد بسیاری از مزایای.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de