تام کروز بسیار در انتظار ‘Top Gun: Maverick’ تاریخ انتشار تعویق خواهد ضربه زدن به صفحه نمایش بعد از این سال

انتشار بسیار پیش بینی عاقبت فیلم به تفنگ بالا منتقل شده است به دسامبر برترین تصاویر روز پنج شنبه گفت: آخرین اختلال در صنعت فیلم های ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

Top Gun: Maverick, با بازی تام کروز در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در سینما در سراسر جهان در 24 ژوئن سال 2020 بیش از 30 سال پس از فیلم اصلی راه اندازی کار خود را به عنوان یک اقدام جهانی ،

تاخیر به 23 دسامبر 2020 شد و آخرین در یک سری از فیلم های پرفروش است که به تعویق افتاده اند از جمله جدید فیلم جیمز باند هرگز مرگ می گویند و دیزنی مولانچون از کروناویروس که بسته شده سینما در ایالات متحده و بسیاری از اروپا و آسیا.

Top Gun: Maverickمیدارد دهه پس از سال 1986 جعبه-دفتر آمار و امکانات بازیگر مایلز تلر به عنوان پسر Anthony Edwards’ خلبان غاز است که در طی یک تمرین آموزشی در این فیلم برای اولین بار.

کروز reprises خود را در نقش خلبان ace پیت Maverick میچل با مایلز تلر بازی برادلی Bradshaw, پسر Anthony Edwards’ شخصیت غاز است. عمل تکان دادن ستاره جنیفر کانلی, Lewis پولمن چارلز Parnell جی الیس, Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris, وال کیلمر (که reprising نقش خود را به عنوان Iceman), بشیر صلاح الدین دنی رامیرز و مونیکا Barbaro, گزارش انواع.

بسیاری از فیلم های بزرگ را تشکیل می دهند که سودآور فصل تابستان در آمریکای شمالی شده است به تعویق افتاد. اما استودیوهای هالیوود امیدوار تئاتر را بازگشایی و جمعیت را بازگشت در اواخر تابستان.

پارامونت گفت: انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Runقبلا برنامه ریزی شده برای مارس انتشار خواهد در حال حاضر باز در جولای 31.

در تعجبم که زن 1984 از Warner Bros نیز موکول شده است از ماه ژوئن تا اوت 14 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im