تام بردی نشانه 2-سال مقابله با Tampa Bay Buccaneers

تمپا, فلوریدا. — شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی با امضای قرارداد دو ساله با Tampa Bay Buccaneers گفته او emarking در “جدید فوتبال سفر.”

42 ساله کارفرمایی که صرف 20 سال اول کار خود را با میهن پرستان جدید انگلستان اعلام کرد تصمیم خود را روز شنبه در یک Instagram پست تشکر شده Bucs برای این فرصت.

معامله به ارزش 30 میلیون دلار در هر فصل.

“هیجان زده فروتن و گرسنه … اگر یکی از چیزهایی که من آموخته اند که درباره فوتبال این است که هیچ کس مراقبت از آنچه شما انجام در سال گذشته و یا سال قبل از آن” بردی نوشت.

امضای آید سه روز پس از بردی اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او نمی خواهد به بازگشت به انگلستان به پایان تاریخی خود را اجرا با میهن پرستان.

او می پیوندد یک جرم که منجر NFL در عبور متری در فصل گذشته شامل یک جفت 1000-حیاط گیرنده در مایک ایوانز و کریس Godwin, تنگ به پایان می رسد O. J. Howard و کامرون Brate و جوان, در حال توسعه در حال اجرا به عقب رونالد جونز.

چه Bucs ندارد در سال 2019 زمانی که آنها رفت 7-9 و از دست رفته پلی آف برای 12th مستقیم فصل بود کارفرمایی که محافظت فوتبال است.

بردی که نوبت 43 در ماه اوت محسوب می شود به تغییر است.

سه بار MVP لیگ در حال آمدن است چه به طور کلی در نظر گرفته شده است به عنوان بدترین غیر صدمه فصل کار خود را پرتاب برای 4,057 متری و 24 touchdowns در مقابل هشت interceptions در فصل نهایی با میهن پرستان.

هنوز انگلستان برنده 12 بازی قبل از کندوپاش جرم برگزار شد به 13 امتیاز در دور اول حذفی از دست دادن به Tennessee Titans.

Jameis وینستون در ضمن یک دستگاه گردش با خلیج تمپا پیشرو لیگ با 5,109 عبور متری در حالی که همچنین تبدیل شدن به اولین “30-30” بازیکن NFL تاریخ با 33 TD عبور و 30 interceptions.

مخالفان بازگشت و یک لیگ برتر-رکورد هفت interceptions برای touchdowns فصل گذشته. وینستون نیز از دست داد و پنج ازدست با مخالفان تبدیل خود را در ترکیب 35 گردش به 112 امتیاز.

“این یک استعداد مسئله را یک مسئله عملکرد … چرخش توپ بیش از” Arians گفت: پس از فصل جمعبندی چرا Bucs که به ثمر رساند یک حق رای دادن-بهترین 458 امتیاز در 2019 قادر به پایان دادن به طولانی حذفی خشکسالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de