توکیو coronavirus عفونت سنبله پس از المپیک تاخیر جرقه سوالات

توکیو — قبل از المپیک به تعویق افتاد, ژاپن, نگاه مانند آن را تا به حال coronavirus عفونت موجود حتی به عنوان آنها در کشورهای همسایه. در حال حاضر که این بازی ها شده اند تحت فشار قرار دادند تا در سال آینده توکیو موارد خونتان و فرماندار شهر درخواست که مردم در خانه بمانند و حتی اشاره به یک ممکن است مستند.

این افزایش ناگهانی در تعداد ویروس موارد در توکیو و دولت قوی اقدامات بلافاصله پس از المپیک به تعویق افتادن باید سوالات مطرح شده در مجلس و در میان شهروندان در مورد اینکه آیا ژاپن انجام نگرفته میزان شیوع و تاخیر در اجرای اجتماعی فاصله اقدامات در حالی که چسبیده به امید این که بازی شروع می شود در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

با بازی های المپیک شرکت کردن بسیاری از آنها ابراز سوء ظن است که این تعداد در حال افزایش است چرا که ژاپن به طور ناگهانی هیچ دلیلی برای پنهان کردن آنها را.

“به منظور ایجاد یک احساس است که این شهر به دست گرفتن کنترل از coronavirus توکیو اجتناب ساخت دقیق درخواست ها و تعداد بیماران نگاه کوچکتر” سابق, ژاپنی, نخست وزیر Yukio Hatoyama گفت: در یک صدای جیر جیر. “Coronavirus گسترش یافته است در حالی که آنها منتظر. (برای توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike) این بود که بازی های المپیک برای اولین بار نیست توکیو شهروندان است.”

کارشناسان دریافته اند افزایش untraceable موارد قارچ در توکیو اوزاکا و دیگر مناطق شهری — نشانه هایی از مواد منفجره افزایش عفونت.

نخست وزیر ژاپن گفت: ژاپن در حال حاضر در آستانه یک جهش بزرگ در موارد به عنوان آن می شود به طور فزاینده دشوار برای ردیابی و حفظ خوشه تحت کنترل است.

“هنگامی که عفونت overshoot ما استراتژی … را فورا سقوط از هم جدا” آبه هشدار داد. “در شرایط فعلی ما فقط به سختی نگه داشتن.” او گفت: وضعیت اضطراری مورد نیاز است نه فقط رتبهدهی نشده است, اما که ژاپن می تواند در هر زمان به صورت یک وضعیت بد به در ایالات متحده آمریکا و یا اروپا.

وجود دارد کمتر از یک حس فوریت نمایش داده می شود اخیرا زمانی که بسیاری از مردم بازدید از پارک برای cherry blossom مشاهده و آبه تنها اشاره در المپیک به تعویق افتادن. اما در یک تماس تلفنی با کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ آخرین جمعه آبه توافق برای به تعویق انداختن بازی تا حدود تابستان سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک روز بعد Koike خواسته ساکنان توکیو به ماندن در خانه تعطیلات آخر هفته تا اواسط ماه مارس گفت: موارد تایید شده از coronavirus به ضرب گلوله کشته بود تا 41 در یک روز از 16 پیش از آن در هفته. روز شنبه, توکیو گزارش شده 63 مورد جدید دیگر تنها-روز رکورد. Koike گفت که عفونت در توکیو شد و در آستانه انفجاری افزایش و قوی تر اقدامات از جمله یک مستند می تواند مورد نیاز اگر گسترش ویروس نمی کند.

“آیا این فقط یک تصادف است؟” Maiko Tajima یک مخالفت مجلس از قانون اساسی حزب دموکرات ژاپن گفت: در جلسه چهارشنبه گذشته با استناد به توکیو ناگهانی سنبله.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: “مطلقا هیچ رابطه” بین المپیک به تعویق افتادن و تعداد موارد تایید شده. آبه ذکر کارشناسان عنوان کرد و گفت یک دلیل بزرگ برای افزایش اخیر است که تعداد فزاینده ای از موارد است که می تواند مرتبط و یک پرش در عفونت از خارج از کشور. نخست وزیر گفت: مردم به “آماده برای یک نبرد طولانی.”

یک روز پس از Koike هشدار آبه تشکیل یک کار جدید نیروی تحت اخیرا به تصویب قانون ویژه ای است که اجازه می دهد او را به اعلام وضعیت اضطراری در مناطق خاص از جمله توکیو.

ژاپن استراتژی شده است به تمرکز بر روی خوشه و ردیابی عفونت مسیرهای به جای تست همه. یک دستورالعمل صادر شنبه هنوز هم می گوید که آزمون انجام خواهد شد در هر بالينی پزشکان مشاوره. کارشناسان تنظیم نوار بالا برای تست واجد شرایط اجازه می دهد آنها را تنها برای کسانی که در ارتباط با خوشه و یا کسانی که با علائم زیرا آنها ترس عظیم تست را پر کنید تا تخت مورد نیاز برای بیماران در نیاز شدید و علت سقوط از سیستم های پزشکی.

از Feb. 18 مارس 27, ژاپن آزمایش حدود 50000 نفر روزانه به طور متوسط 1,270 — کمتر از ملی ظرفیت روزانه چند هزار. وجود دارد تنها یک افزایش اندک در تعداد تست در هفته گذشته. در توکیو کمتر از 2 درصد از کسانی که به دنبال مشاوره در دولت خط تلفن بوده و تست شده, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام. کره جنوبی در مقابل, تا به حال آزمایش در مورد 250,000 نفر از اواسط ماه مارس.

آبه اتهامات را رد کرده است که ژاپن تا به حال دستکاری اعداد با محدود کردن آزمون و یا در ترکیب COVID-19 مرگ و میر با دیگر پنومونی مرگ و میر. “من می دانم که برخی از مردم گمان ژاپن پنهان اعداد اما من معتقدم که این درست نیست,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک جلد آن نشان خواهد داد تا در تعداد مرگ و میر.” او گفت که پزشکان به او گفت که به ذات الریه مبتلا به COVID-19 شناسایی می شود توسط گربه-اسکن و یا اشعه ایکس.

بسیاری از کارشناسان ژاپنی می گویند تست برای همه است و باید انجام شود به صورت انتخابی در تلاش برای صرفه جویی در تخت بیمارستان برای کسانی که واقعا به آنها نیاز دارید. “آزمون ها در درجه اول برای افرادی که مشکوک به داشتن ویروس و باید بر اساس قضاوت بالینی توسط پزشکان گفت:” شیگرو Omi سابق سازمان بهداشت جهانی بهداشت عمومی و متخصص است که در دولت-راه اندازی پنل.

اکی-هیرو, ساتو, یک استاد علوم اطلاعات در دانشگاه شهر یوکوهاما گفت: در گزارش اخیر که ژاپن در حال حاضر به احتمال زیاد رو به یک دوم و یا موج سوم ویروس از اروپا و ایالات متحده است. توکیو در حدود 430 موارد اما ساتو برآورد اضافی 1000 آلوده شده اند ممکن است در توکیو در اواخر مارس اگر عفونت تسریع در سرعت شبیه به آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. از جمله بدون علامت و یا نور عفونت حدود 10000 نفر ممکن است آلوده, او گفت:.

یکشنبه, ژاپن تا به حال 2,578 تایید موارد از جمله 712 از یک کشتی کروز با 64 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. حدود 1000 نفر بهبود یافته اند.

بر اساس قانون فعلی COVID-19 تعیین شده است به عنوان یک بیماری عفونی و هر کس تست مثبت است که به طور معمول در بیمارستان بستری, اما دولت جدید راهنما اجازه می دهد یک تریاژ بیماران که شامل قرنطینه در خانه.

در حال حاضر ژاپن از 2600 تخت بیمارستان تعیین شده برای بیماری های عفونی درمان از جمله 118 در توکیو اما حدود یک سوم از آنها در حال حاضر اشغال شده توسط COVID-19 بيمار با توجه به ساتوشی Kutsuna از کنترل و پیشگیری بیماری ، با استناد اخیر سنبله Kutsuna گفت که یک “جهش پولي از عفونت است که فقط در مورد برای شروع متاسفانه.”

آبه گفت که دولت را امن 12,000 تخت و 3000 هواکش به آماده شدن برای بدترین سناریو مورد.

“ما از ترس یک وضعیت که در آن شدید بیماران شروع به مردن وقتی که سیستم پزشکی فرو می ریزد و ما باید جلوگیری از این وضعیت” کاتو وزیر بهداشت گفت: یکشنبه در نشان می دهد بحث در پخش عمومی NHK.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net