کمیته سازماندهی توکیو در حال حاضر تصدیق تعویق انداختن بازی های المپیک است که در حال حاضر یک گزینه واقع بینانه’ [به روز رسانی]


Illustration for article titled Tokyo Organizing Committee Now Concedes Postponing the Olympics Is Now a ‘Realistic Option’ [Updated]

عکس: جاستین Setterfield (گتی ایماژ)

به روز شده 3/23/20, 5:15 p. m. ET: Yoshiro موری رئیس کمیته سازماندهی توکیو اعلام کرد در یک کنفرانس خبری که روز شنبه به تعویق افتادن بازی های المپیک است که در حال حاضر یک “واقع بینانه گزینه” با توجه به سی ان ان.

موری گفت که این کشور سازماندهی کمیته در حال همکاری با کمیته بین المللی المپیک به آمده تا با جایگزین. “به تعویق افتادن ما نیست اولین دوره از عمل است اما ما نمی توانیم در نظر نمی آن را به عنوان یک گزینه واقع بینانه است یا نه.” موری گفت.

تبلیغات

این خبر پس از IOC عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که این بازی خواهد بود به تعویق افتاد. سی ان ان گزارش داد که هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک داده است خود را در چهار هفته مهلت برای تصمیم گیری نهایی است.

قبلی:

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به افزایش وجود دارد قطعا شده اند سوال که آیا یا نه به بازی های المپیک 2020 در توکیو قرار می گیرد. حتی به این وضعیت تشدید بیش از گذشته چند هفته کمیته بین المللی المپیک (IOC) ثابت قدم بود که بازی را بر روی بروید. اما به نظر می رسد مانند هفته گذشته ساخته شده است که این کمیته مانند بسیاری از ما واقعا به محض clusterfuckery از وضعیت فعلی است.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروزکهنه IOC عضو دیک پوند به این روزنامه گفت: در روز دوشنبه که بازی های المپیک 2020 در حال رفتن به به تعویق افتاد و احتمالا تا سال آینده.

“بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

تبلیغات

وجود دارد هیچ کلمه ای در چه زمانی آنها به دنبال در و یا اگر توکیو هنوز میزبان این بازی است.

“آن را در مرحله” گفت پوند, طولانی ترین خدمت عضو کمیته بین المللی المپیک. “ما به تعویق انداختن این و شروع به مقابله با تمام انشعابات حرکت این است که بسیار زیاد است.”

تبلیغات

این خبر پس از هر دو کشور کانادا و استرالیا کشیده و تیم خود را از این بازی بیش از آخر هفته. پس از ما دیده ایم NBA, NHL, MLB و اساسا هر لیگ تعلیق فصل خود را به دلیل این بیماری همه گیر در حال انجام آن بود راستش تعجب آور است که کمیته بین المللی المپیک منتظر تا زمانی که حرکت می کند.

امید است که این ویروس را منتقل می کند در تابستان اما این همه حدس و گمان در این نقطه است. با توجه به این که شیوع این است که فقط شروع به گسترش در بسیاری از کشورها است و تأثیر مکان های خاصی بدتر از دیگران هیچ واقعی وجود دارد, جدول زمان شما می توانید قطره در یک بیماری همه گیر. برخی از کشورها می تواند خوب به آن بروید اصلی جولای 24, تاریخ شروع, اما دیگران هنوز هم می تواند در ضخامت از آن. نه به ذکر است گسترده مرز تعطیلی قطعا سفر یک درد است. با توجه به این که بازی های المپیک هستند و بین المللی تلاش کمیته برنامه ریزی برای قرار دادن بازی ها در این سال به سادگی به نظر می رسد ساده و بی تکلف با توجه به همه چیز در رفتن در حال حاضر.

تبلیغات

خوشبختانه آنها را به حواس خود را. در حالی که جنگ جهانی اول و دوم منجر به این بازی لغو می شود و این علائم اولین بار آنها را تا کنون به تعویق افتاد, با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. کمیته بین المللی المپیک خواهد شد و انتشار برنامه های خود را برای دوباره بازی در هفته های آینده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im