به کسی که من ظاهرا به اشتراک گذاری یک ایمیل با شما باید یک پیشنهاد کار روی میز فرض


Illustration for article titled To the Person Who I Apparently Share an Email With, You Have a Job Offer on the Table, Bro

عکس: شاتر

نام واقعی من در حالی که سنتی نیست دقیقا منحصر به فرد است. این به این معنی است که من به یاد داشته باشید زمانی که جیمیل برای اولین بار کاهش یافته است و من یک خط تیره دیوانه (آیا شما را به دعوت و سپس ؟ من نمی توانم به یاد داشته باشید) به من [email protected] حساب. و من. من که حساب ایمیل برای بیش از یک دهه در حال حاضر و حرفه ای آن را در خدمت من هست.

اوه راستی نام واقعی من نیست پاناما جکسون اگر شما جدید در اینجا.

به هر حال این ایمیل حساب شده اند و من از طریق برخی از چیزهایی که. وجود دارد هک بزرگ سال 2009 که در آن مقاله نوشتم اینجا VerySmartBrothas.com عصبانی کردن کسی به اندازه کافی برای آنها را به هک کردن به Gmail من حساب (سه) را دو حساب یاهو و مای اسپیس صفحه. آن کل یک عوضی به تمام آن را طبقه بندی شده اند اما من در نهایت. خوشبختانه لیز بورر (سوم ما VSB co-founder) می دانست کسی در گوگل که قادر به کمک به من بازیابی حساب من. بدون این که آنها می خواهم که تمام شده است از دست به سیاه و سفید تاریخ است.

تبلیغات

به هر حال آنچه من همچنین متوجه شدم بیش از زمانی است که من شروع به گرفتن ایمیل های که به وضوح برای من نیست اما کاملا فرستاده شده به ایمیل. دیدن ایمیل من است نام.نام خانوادگی اما همه آنها از آمدن به FIRSTNAMELASTNAME. در حالی که من می دانم که نقطه زیبا و دلفریب, آن را به حساب نمی کند به عنوان یک شخصیت واقعی آن را صرفا برای زیبایی شناسی. Betcha توسط golly مرسی.

اصلی من کنجکاوی این است: آیا این کسی که سهام یک ایمیل با من قرار داده که آدرس ایمیل را در برنامه های کاربردی و یا فراموش شرکت ها با استفاده از یک ایمیل ساختگی است که فقط اتفاق می افتد به آدرس ایمیل من? این چیزها مرا در شب.

برای مثال شب گذشته ایمیل من انیمه رو یک کل بزرگ ارائه دهد. که گه برای تلفن های موبایل مهم است. ایمیل از همکاران خواسته است “ما” در مورد شروع فردا اگر این کار آماده است که آن را برای تلفن های موبایل مانند آن است. من هفتگی پرداخت های اینترنتی از یک شرکت نیروی انسانی در آتلانتا به نام ترجیح پرسنل. ایمیل من انیمه استفاده می کند با حداکثر سرعت دویدن و e-صدور صورت حساب آن فرد است زیرا به خوبی استفاده نمیکنم با حداکثر سرعت دویدن در همه. اما من به تمام ایمیل. بنابراین من تمام شماره تلفن. من می دانم که در مورد سوئیچ از ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن (چه کسی؟). من آدرس.

جهنم من بدست بسیاری از ایمیل های من می توانید تمام حرکت می کند مگر اینکه چند نفر با همین نام با استفاده از حساب ایمیل من.

تبلیغات

بیایید روشن شود مبادا شما فکر می کنم من غیر مسئولانه: من تغییر رمز عبور حساب ایمیل از این حساب به طور خاص اغلب به دلیل این وضعیت است. و هیچ کس در تلاش است به تنظیم مجدد رمز عبور تا آنجا که من می توانم بگویم. من آدرس IP را بررسی کنید اغلب به عنوان آن را همیشه به من. بنابراین من در واقع نمی کنم کسی در ایمیل های من رفتن را از طریق زندگی شخصی من ، اما این نیز به این دلیل است که در طول زمان من نیز نقل مکان کرد و بسیاری از ایمیل های مهم به حساب ایمیل دیگری. من نمی دانم این مردم و من هیچ نظری ندارم که چرا آنها همان مردم همچنان به اضافه کردن این غیر قابل دسترس در حساب ایمیل خود را به صورت حساب رزومه و مدارک مهم است.

من سعی کردم به آنها ایمیل اما معلوم من فقط به ایمیل خودم. من که قرار بود به متن اما من فکر کردم که ممکن است باز من تا ناخواسته مکالمه بیشتر. من ایمیل یکی از شرکت هایی است که آدرس ایمیل برای کارمند اشتباه بود و باید آنها را دنبال کنید تا با آنها برای دریافت دقیق تر آدرس ایمیل. من هنوز به شنیدن.

تبلیغات

به هر حال امیدوارم دوستان که همچنین با استفاده از ایمیل من برای شخصی مهم گه همچنین یک تماس تلفنی از این شرکت در تلاش به او برخی از اشتغال است. بسیاری از مردمی اشتغال ناامن در حال حاضر; این امر می تواند شرم آور او را از دست رفته فرصت از آنجا که او نمی کند در واقع با استفاده از اینترنت.

در ضمن من قصد دارم به تغییر ایمیل و رمز عبور دوباره.

کسی کس دیگری با این موضوع ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de