به مناسبت 100 روز در قدرت Maharashtra سانتی متر Uddhav Thackeray بازدید ایودیا در مارس 7

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خواهد شد بازدید از ایودیا در روز شنبه (7 مارس سال 2020) با خانواده اش به دنبال نعمت پروردگار رم اتمام 100 روز پس از او در زمان شارژ از دولت ماهاراشترا.

این اولین بار است که رئیس سنا دیدار خواهد کرد ایودیا پس از شکستن روابط با متحد به مدت طولانی BJP زیر اعلام ماهاراشترا مجلس نتایج نظرسنجی.

در پایان ماه نوامبر سال گذشته NCP-کنگره-شیو سنا ائتلاف تشکیل دولت در ماهاراشترا.

اما Thackeray نمی تواند انجام aarti’ در بانک Saryu رودخانه با توجه به Coronavirus را بترساند.

اگر گزارش های رسانه ای هستند که به اعتقاد او وارد خواهد شد در لکنو و سپس ترک برای ایودیا از لکنو فرودگاه فردا. او را ‘دارشان’ از Ral لالة در حدود ساعت 4.30 بعد از ظهر در ایودیا و سپس بازگشت به لکنو در اطراف 5.30 PM پرواز به بمبئی در حدود 8 ساعت در همان روز.

شیو سنا رهبر سانجی Raut تایید کرد در ماه ژانویه که ماهاراشترا وزیر دیدار خواهد کرد ایودیا. “ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray بازدید ایودیا در تکمیل 100 روز در قدرت به دنبال نعمت پروردگار رم. ما می خواهیم که به ما داد رهبران نیز باید همراه است. راهول گاندی همچنین بازدید از چندین معابد.” Raut گفت.

او برنامه ریزی شده بود به بازدید از سایت های مقدس در 24 نوامبر سال 2019 قرار دادن آن زیر NCP هسته کمیته تصمیم به تشکیل یک دولت جایگزین در دولت است.

او قبلا بازدید ایودیا در ژوئن 2019 ارائه شده و نماز خود را در موقت Ram, لالة معبد با 18 منتخب نمایندگان مجلس پس از Lok سبها انتخابات است.

همچنین این اولین بار است که وزیر ماهاراشترا خواهد شد بازدید از سایت مقدس پس از تاریخی دیوان عالی کشور تصمیم به اختلاف 2.77 هکتار زمین در ایودیا به هندوها برای ساخت و ساز از Ram معبد. در آن قضاوت دیوان عالی کشور مشخص شده که در سه ماه دولت مرکزی نیاز به راه اندازی یک اعتماد برای ساخت معبد در محل مورد مناقشه.

ماه گذشته نخست وزیر نارندرا مودی در Lok سبها آدرس, اعلام تشکیل رم Janambhoomi اعتماد معبد در ایودیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im