‘به افزایش COVID-19 تست ICMR باید اصلاح دستورالعمل’: دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین

دلیل افزایش موارد COVID-19 دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین در روز شنبه گفت که دولت دهلی نو نمی تواند دست انداختن ICMR دستورالعمل که دولت شرایط خاصی که پیش نیازها برای coronavirus آزمون.

“اگر شما می خواهید تعداد تست های انجام شده برای COVID-19 به افزایش و سپس بپرسید ICMR (شورای تحقیقات پزشکی هند) به تغییر دستورالعمل های آن. ما نمی توانیم دست انداختن ICMR دستورالعمل که دولت شرایط خاصی که پیش نیاز برای آزمون” جین به رسانه ها گفت.

در ضمن در فیلم نشان دادن بد امور در LNJP بیمارستان جین گفت: “قرارداد کارکنان است که این انگیزه شد و آن را بر روی هدف است. آنها معلق شده است.”

او در ادامه گفت: “در اوایل این بیماری بیشتر در امریکا و اسپانیا و ایتالیا و بسیاری از کشورها در حال حاضر به نظر می رسد هند تبدیل شود.”

در اوایل این هفته در دهلی وزیر بهداشت اشاره کرده بود که جامعه انتقال در حال حاضر اتفاق می افتد در سرمایه های ملی به عنوان بیش از نیمی از موارد عفونت می تواند نمی توان پیش بینی کرد. “ما آن را به جامعه انتقال زمانی که ما می توانیم ردیابی منبع عفونت است. در بیش از 50 ٪ از موارد در دهلی منبع عفونت شناخته شده نیست.”

وزیر گفت که اعلام جامعه انتقال فاز فقط می تواند انجام شود توسط مقامات دولت مرکزی. “مدیر هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), Randeep Guleria بود خودش گفت که وجود دارد این است که جامعه انتقال در دهلی اما دولت مرکزی آماده است تا به قبول آن است. پس از آن است که یک اصطلاح فنی آن بستگی به مرکز که آیا آنها آن را قبول کند یا نه گفت:” Satyendra Jain.

Coronavirus موارد در هند عبور کرده سه لاخ-علامت گذاری به عنوان آن را همچنان به شاهد نزدیک به 10 ، 000 مورد در هر روز است. این ویروس به سرعت در حال گسترش و کشور مشخص شده است قابل توجه و متوالی بالاترین جهش در COVID-19 شمارش بیش از یک اصلی بخش دو هفته گذشته. هند COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده آمار جدید با کیفیت بالا, عبور از 3.09 لاخ-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر نزدیک 9000-علامت گذاری به عنوان به خوبی.

ماهاراشترا همچنان کانون coronavirus گسترش که در آن تعدادی از موارد شاهد حتی سنبله بزرگ شده است. با توجه به وزارت بهداشت, Maharashtra دارای بیشترین تعداد از موارد با بیش از یک لاخ موارد مثبت عفونت و بیش از 3,700 مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 3,493 جدید COVID-19 موارد گزارش شده از دولت در 24 ساعت گذشته.

مراکز خرید و اماکن مذهبی, هتل ها و رستوران ها در حال حاضر شده است بازگشایی در اکثر متحده از اوایل این هفته پس از بیش از دو ماه از پایدار مستند. در مرحله کنونی از بازگشایی به نام ‘باز کردن 1’ طول می کشد اقتصادی تمرکز. دولت در نظر دارد در هوشمند بودن در مورد اجرای این مستند در انتخاب مکان به طوری که فعالیت های اقتصادی کشور به عنوان یک کل نیست هر بیشتر بازدید.

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده نیز منتشر شد این روش عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مراکز و رستوران ها و هتل ها به عنوان آنها باز این موسسات تحت آرام دستورالعمل. اما بسیاری از جزئیات نیز از چپ به اختیار متحده به finetune.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de