برای مبارزه با کروناویروس تهمت دولت پیشنهاد اضطراری محرک بررسی برای هر فرد بالغ آمریکایی: “ما باید برای انجام این کار در حال حاضر’


U.S. President Donald Trump, joined by members of the Coronavirus Task Force, speaks about the coronavirus in the press briefing room at the White House on March 17, 2020 in Washington, DC.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست توسط اعضای Coronavirus نیروی کار صحبت می کند در مورد کوروناویروس در نشست خبری در کاخ سفید در 17 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

تغذیه به هیستری جمعی نیست دقیقا من, وزارت, اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که در این مرحله coronavirus از بین برد تا تقریبا همه ما در زندگی به حدی است.

اما من اینجا نشسته در تاریکی آپارتمان خالی از مواد غذایی NBA نکات برجسته و تعامل اجتماعی من را به آرامش در دانستن است که ما بی باک رهبر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—همان ابله که حذف ما آمریکا همه گیر تیم واکنش در سال 2018 بود که بهترین مجهز به رسیدگی به این شیوع—سخت در تلاش است برای نجات همه ما از انبوهی از نفرت افرادی که آشکار حاضر به شستن دست های خود را.

تبلیغات

سیاسی , گزارش که در تلاش های دولت برای جلوگیری از زشت فروپاشی اقتصادی—coronavirus است که بیش از حد نوع—یک تریلیون دلار معجزه درمان در آثاری که واجد شرایط به عنوان بزرگترین محرک نجات در تاریخ آمریکای مدرن:

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin را با جمهوری خواهان مجلس سنا در پشت درهای بسته در روز سه شنبه برای ارائه به نمایندگان مجلس با گزینه های برای کمک به شرکت های هواپیمایی و هتل و کازینو و کوچک به متوسط کسب و کار. کاخ سفید در هل دادن یک بسته از بیش از 800 $میلیارد و سیاسی گزارش روز دوشنبهو روز سه شنبه وزارت خزانه داری آماده می شد به پرده یک بسته از $850 میلیارد, از جمله بیش از 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی 250 میلیارد دلار برای حمایت از کسب و کار و 500 میلیارد دلار برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات. یک مقام ارشد دولت رسمی اذعان کرد این پیشنهاد می تواند صعود بالا که جمعه زمان آن را رونمایی کرد.

تمایلی به اجازه می دهد جمهوری خواهان را به همه سرگرم کننده و رهبر اکثریت سنا چاک شومر (D-N. Y) و دیگر دموکرات ها نیز فشار خود را 750 میلیارد دلار بسته از مقررات که شامل گسترش بیمه بیکاری, بیمه سرمایه برای کسب و کارهای کوچک کمک های غذایی برای سالمندان, کمک به مراقبت از کودکان و کمک های اضطراری برای بیمارستان است. و با اخراج های دسته جمعی بلندی در سراسر کشور اگر دولت نمی عجله جهنم و دخالت senators ها آماده برای جهش به عمل این هفته در حالی که در خانه باقی می ماند در زنگ تفریح.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, سیاسی میسازد دستور کار خود در طول این بحران به عنوان از جمله:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف ارائه بخش ها و شرکت ها با پول نقد به اندازه کافی از طریق وام اضطراری مالیاتی deferrals یا موقت کاهش مالیات برای کمک به آنها برای زنده ماندن رکود ناگهانی. ارائه نیز انتظار می رود عبارتند از ایده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ضامندار بر روی — قطع موقت و یا تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق قطع تا پایان سال که می تواند به نفع هر دو شرکت و کارگران است. یک نسخه از مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات هزینه $950 میلیارد دلار تنها از طریق پایان سال است.

تبلیغات

در تلاش های خود را به عقب بر گردیم در امریکا خوب طرف مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می خواهد دولت را به پول نقد از شهروندان آمریکایی طی دو هفته آینده با سن. میت رامنی نشان می دهد که هر بزرگسالان بیش از سن 18 سالگی باید دریافت $1,000 بررسی برای کمک به احیای اقتصاد—یک پیشنهاد کاخ سفید می ایستد پشت هر چند مقدار دقیق است که هنوز هم در حال کار می کرد.

“رئیس جمهور دستور داده تا من ما باید برای انجام این کار در حال حاضر” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکایی ها دریافت پول در جیب خود را به سرعت.”

تبلیغات

در سال 2009 کنگره تصویب یک محرک اقتصادی برنامه به ارزش حدود 800 میلیارد دلار است که شامل کاهش مالیات و مقررات دیگر اما یک تریلیون دلار بسته از این محدوده و قدر بی سابقه است.

“هر کس می خواهد نیاز به کمک و که خط پایین است. این تقاضا موضوع به دلیل مصرف کنندگان را متوقف کرده اند و هزینه های” آلفردو اورتیز pمقیم و مدیر عامل این کار سازندگان شبکه گفت. “هر صنعت نیاز به برخی از سطح کمک کند.”

تبلیغات

به عنوان کسی که هزاران دلار از دست داده به عنوان یک نتیجه مستقیم از این شیوع من با خوشحالی منتظر من چک من را جمع آوری سکه و یک روز آن را. اما وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کارهای دیگر و افراد در مواجهه با آسیب های جبران ناپذیر به ثبات مالی خود را و آن را به دولت برای اصلاح ،

همه ما می شود نگه داشتن چشم در این پیشنهاد نیاز به بسته بندی کنگره تصویب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de