برای مبارزه با قیمت سنگ آهن در بازار نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو معرفی خارجه-تحریم ضد عفونی کننده دست ساخته شده از ارزان زندان کار: ‘ما در حال حل مشکل’


Illustration for article titled To Combat Price Gouging, New York Gov. Andrew Cuomo Introduces State-Sanctioned Hand Sanitizer Made from Cheap Prison Labor: We Are Problem Solvers

تصویر: @ABCPolitics (توییتر)

در زمان بحران قهرمانان اغلب از یک منبع بعید است.

در سال 2018 به عنوان مندوسینو پیچیده آتش پاره از طریق صدها نفر از هزاران هکتار زمین در شمال کالیفرنیا آن زندانیان ثبت نام یک داوطلب آتش نشانی برنامه که مبارزه برای خاموش کردن شعله های آتش در ازای دوام 2 دلار در روزو زمان گرفته شده از جملات خود را.

تبلیغات

و در حال حاضر با کروناویروس تحریک هیستری و باعث کمبود جدی در ضد عفونی کننده دست, NBC New York گزارش که زندانیان در تادیبی امکانات در سراسر نیویورک شده اند وظیفه تان شدیدا کردن بیشتر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان داد “NYS پاک” سیب بزرگ خود دولت-تحریم ضد عفونی کننده است که نمی جک گه در مورد تمام کسانی که لعنت موش آمد و رفت در سراسر شهرستان, اما آن را به حداقل کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.

گفته می شود.

“ما در حال حل مشکل” فرماندار افتخار به نیویورک ساکنان می تواند شنیده ریختن زباله خود را بر روی خیابان خارج است. “وجود دارد و قیمت درآوردن در ضد عفونی کننده دست و تقاضای بالا برای ضد عفونی کننده دست. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ خود را ضد عفونی کننده دست? می تواند به شما انجام این کار؟”

تبلیغات

من در واقع می تواند.

و اگر خود را تلاش در جایگزینی عرضه خود را در خانه به اثبات رسانده اند بیهوده در هفته های اخیر شما می توانید بیش از حد.

تبلیغات

اما برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در بیماری زا بهشت شناخته شده به عنوان شهر نیویورک امروز روز شانس شماست. چرا که نه تنها NYS پاک free99 اما حدود 100 ، 000 گالن از این اکسیر معجزه توزیع خواهد شد به مدارس و سازمان های دولتی, MTA, نه برای سود و دیگر خوش شانس گیرندگان در سراسر کشور.

“ما در حال معرفی NYS تمیز ضد عفونی کننده دست, ساخته شده به راحتی توسط ایالت نیویورک” رژیم صهیونیستی. کومو گفت. “این یک محصول برتر به محصولات در حال حاضر در بازار است.”

تبلیغات

و با توجه به آن می بالد “بسیار زیبا با عطر گل ها” است و 75 درصد الکل به عنوان مخالف به Purell 70 درصد خدمات دولتی کومو به همین دلیل به افتخار او در خلقت.

“به Purell و آقای آمازون و آقای eBay اگر شما همچنان قیمت سنگ آهن در بازار را معرفی می کنیم محصول ما است که نسبت به محصول خود را,” او گفت:. “و شما حتی نمی باید دسته گل است بنابراین قیمت سنگ آهن در بازار.”

تبلیغات

عکس از کار اخراج شدند.

تبلیغات

در حالی که NYS تمیز ارائه می دهد یک موقع حلی برای نصب بحران آن را نیز افزایش می دهد مقدار زیادی از سوالات; و یکی از مهم ترین می آید از ما بسیار خود مایکل هریوت: “آیا این به این معنی Harvey Weinstein میخوام من ضد عفونی کننده دست?”

من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که این سزاوار پاسخ فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im