راهنمایی برای اولین بار کنسول خریداران


Illustration for article titled Tips for First-Time Console Buyers

عکس: شاتر

حوادث اخیر را ترک کرده اند اکثریت ما جامعه stuck در خانه یا کار binge-تماشای نشان می دهد روز-نوشیدن یا جهنم شاید حتی ترکیبی از هر سه. با این مقدار زیادی از زمان را صرف در خانه, برخی از شما ممکن است کنجکاو در مورد ورود به دنیای بازی برای اولین بار. اگر شما به خودتان پیدا کنید که مایل به پلیس کنسول اما نمی دانم چه چیزی را انتخاب کنید هیچ نگرانی b. من به شما کردم.

تبلیغات

Illustration for article titled Tips for First-Time Console Buyers

عکس: شاتر

پلی استیشن 4

پلی استیشن 4 محبوب ترین کنسول نسل فعلی. شانس هستند شما حداقل می دانم کسی است که یک. PS4 مسلما یکی از بهترین بازی های کتابخانه ها از این نسل است. کنسول این خانه منحصر به فرد به بازی مثل خدای جنگ از بازی Uncharted سری Spider-Man, Persona 5 و Bloodborne. به عنوان کنسول در حال ورود به آن گرگ و میش با PS5 در افق های بسیاری خود را بهترین بازی موجود برای $20 یا کمتر است. Playstation Plus سرویس آنلاین ارائه می دهد دو بازی رایگان در هر ماه با بازی Uncharted 4 در دسترس است برای دانلود در این ماه.

خارج از آن exclusives, آن را فقط به برخی از بهترین انواع بازی ها در دسترس است. آیا شما یک فن از انیمه مزخرف مثل من ؟ PS4 دارای JRPG را درآورد. اگر دوست دارید بازی مبارزه, بازی های PS4 انحصاری کنسول خانه از Street Fighter V, Guilty Gear Rev 2 و واقع است که در آن مبارزه با بازی در جامعه رشد است. علاوه بر این اگر شما یک کنجکاوی در مورد واقعیت مجازی این PSVR یکی از مقرون به صرفه ترین راه برای تجربه آن است.

یکی از بزرگ منفی از خرید PS4 در حال حاضر این واقعیت است که PS5 است که در افق در پایان سال است. کنسول را محدود سازگاری اما کمی وجود دارد که کلمه در مورد چگونه PS5 اختصاصی به کار گرفته خواهد شد. همچنین PS4 Pro است که به طور قابل توجهی underpowered در مقایسه با رقیب خود Xbox One X.

تبلیغات

Illustration for article titled Tips for First-Time Console Buyers

عکس: شاتر

ایکس باکس یکی از

ایکس باکس یکی وارد این نسل با سنگی راه اندازی. ایکس باکس خود را سپری کرده است از این کنسول نسل در بازسازی حالت. در حالی که پلی استیشن منتشر شد یک جریان ثابت از با کیفیت بالا انحصاری کنسول ایکس باکس بوده و فاقد آن بخش. آخرین Halo بازی ناامیدی بود و در حالی که چرخ دنده های جنگ سری بوده است و قابل اعتماد بسیار کمی وجود دارد که در ایکس باکس کتابخانه ارزش بازی است که شما می توانید در جاهای دیگر.

تبلیغات

ایکس باکس دارای یک بسیار موثر حقه تا آستین خود را در فرم از بازی های ایکس باکس منتقل می کند. با بازی عبور برای تنها 10 دلار در ماه و یا $14, باید به شما انتخاب می کنید به بسته نرم افزاری آن را با Xbox Liveشما دسترسی به کتابخانه گسترده ای از بازی های که شما می توانید دانلود به طور مستقیم به خود کنسول و بازی. آن را اساسا Netflix برای بازی های ویدئویی. این به این معنی است که باید به شما خرید یک Xbox One تنها 14 دلار شما می تواند ثابت کتابخانه از بازی ها در اختیار شما خاموش پرش. این نیست فقط wack-بازی الاغ یا; ایکس باکس قرار گرفته و به آن انحصاری کنسول بر روی پلت فرم و تحسین شده بازی مانند عذاب از Wolfenstein سری و بیرونی جهان هستند همه در حال حاضر در دسترس است.

Xbox One X ترین و پرقدرت کنسول بازی موجود در حال حاضر است. اگر شما یک تلویزیون 4K یکی از X به شما بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. هر دو استاندارد Xbox One و Xbox One X شامل یک 4K پخش Blu-Ray است که PS4 نیست. نه به ذکر است, ایکس باکس عقب-سازگار با ایکس باکس 360 و ایکس باکس اصلی بازی است که همچنین چیزی PS4 نمی تواند انجام دهد.

تبلیغات

در بالای همه این, ایکس باکس یکی از امن خرید چون تمام بازی های منتشر شده در این سال آینده ایکس باکس سری X خواهد شد و در ابتدا عقب-سازگار با Xbox One S و One X.

Illustration for article titled Tips for First-Time Console Buyers

عکس: شاتر

تبلیغات

نینتندو سوئیچ

اگر شما شده است در رسانه های اجتماعی در تمام این چند هفته اخیر شما احتمالا متوجه شده ام hella مردمی تنها بودن گستاخی تشنه. شما نیز احتمالا دیده می شود بسیاری از مردم خانه های خود را ارسال در Animal Crossing: New Horizons. نینتندو سوئیچ لذت بخش است سیستم خود را نقطه فروش اصلی است این واقعیت است که شما می توانید آن را بر روی تلویزیون خود را و بر روی بروید. اگر شما به اشتراک گذاشتن یک فضا با یک همخانه یا یک شریک این به این معنی یکی از شما می توانید در ادامه شراب خواری-مشاهده ببر پادشاه در حالی که دیگر می شود پایین در برخی از Splatoon 2.

تبلیغات

چیزی که در مورد نینتندو سیستم این است که شما در حال گرفتن آنها را فقط برای بازی های نینتندو. در حالی که سوئیچ بیشتر دیده می شود شخص ثالث بازی (و نه طراحی و توسعه توسط نینتندو) بازی می آیند به آن از قبل از هر سیستم را به طور قابل توجهی underpowered از آن ایکس باکس و پلی استیشن همتایان و بنادر اغلب دیوانه به خطر بیافتد. نینتندو انجام داده است یک کار خوب برای نگه داشتن یک جریان ثابت از بازی های آینده برای کنسول عالی با عناوینی همچون The Legend of Zelda: نفس وحشی, سوپر ماریو, اودیسه و Super Smash Bros نهایی.

منفی سوئیچ—خارج از این که underpowered—است که خدمات آنلاین آن به میزان قابل توجهی وجود ندارد. در بالا از آن, نینتندو بازی ها بسیار به ندرت به فروش و یا کاهش قیمت ها و کنسول ها به طور معمول نمی آیند همراه با بازی. این به این معنی است که شما باید حذف برخی از سکه جدی گرفتن همه چیز.

تبلیغات

اگر من تا به حال به توصیه بهترین سیستم برای به دست آوردن حق در حال حاضر من می خواهم صادقانه بگویم آن را به ایکس باکس یکی از. در حال حاضر شخصا PS4 است که من کنسول اصلی اما این است که چون من یک بازی خاص اشتها. شانس هستند شما در حال تلاش برای رفتن سخت در BlazBlue: مرکزی داستان و Fire Pro Wrestling جهان است. اگر شما خوب, قطره که PSN نام در نظرات و دریافت این دست.

تبلیغات

به هر حال Xbox One را فراهم می کند بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. با یک Xbox Live Ultimate اشتراک شما با توجه به دسترسی به بیش از 100 بازی پس از متصل کردن کنسول خود را. در بالا از آن این واقعیت است که ایکس باکس سری X بازی خواهد شد قابل پخش در Xbox One معنی است که شما نمی خواهد که خریدار’s ندامت جدید کنسول ها می آیند این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im